Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali-veliki s(c)vijet
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali-veliki s(c)vijet

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 27>
Korisnik
Poruka
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 19:42
Anaida, bromelija, Sara - hvala vam puno!!!!!!! I današnji ispit je položen!!!!! Još 3 da bude sve riješeno! Sljedeći u ponedjeljak, držite mi palčeve Wink! Pusa velika svima smile79!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 20:14
jednom riječju SJAJNO! kam se got okreneš sve prekokrasno!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 20:44
Prekrasno cvijeće,a lavandin se miris osječa do meneClap
Držimo i dalje palčeveTongue
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 21:34
ovo je nešto predivno!
kako nisam bila dugo, dugo kod tebe pregledala sam unazad nekoliko stranica i ostala oduševljen!
Toliko prekrasnog cvijeća na jednom mjestusmile69
Čista petica!
Zapeli su mi za oko ove tvoje campanule, nekako su mi neiobične, jel to trajnica ili ...............možemo se nekako trampati/mijenjati!?
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 21:50
Cvijeće je tako lijepo, a lavanda se veličanstveno raširila.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 21:56
Prekrasne slike preljepog cvijeća!!!!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 22:18
Čestitke za položeni ispit
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 22:21
Prekrasan set slika s lavandom i onih slika u gro planu Clap
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 22:26
Ja sam zanjemila pa predivno
kawaii%20
animated%20GIF%20background

** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 23:26
Zamirisa lavanda iz tvog vrta ali ima i drugih lepih i mirisa i boja. Nauzivah se!
Tvoj nepoznati cvetic bi mozda mogao da bude Caralluma europaea.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 07:30
Kažu da se po jutru dan poznaje pa sam ja već razradila formulu kako sebi uljepšati dan Wink Imam ovdje nekoliko omiljenih vrtova, raskošnih i prelijepih kroz kojih prođem svako jutro uz kavicu. Ne moram ti ni reći da je i tvoj jedan od tih! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 14:58
Djevojčice naša, sretno s ipitima! A ja ću se se sakriti među lavandu i držati ti fige.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 08:53
Tvoj vrt  mi se uvukao" pod kožu" i uvijek ga posjetim da vidim još jednom tu lipotu...pa još jednom...i još....predivan ti je,predivansmile120
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 09:05
Originalno poslano od člana springy springy napisao:

Ljudi moji , jako mi je napeto ovih dana zbog faksa, ne stižem toliko biti ovdje ni u vrtu pretjerano, jedva čekam da prođu ti ispiti da se mogu opustiti. Do tad ću po malo, koliko stignem svraćat ovdje. Evo uspjela sam ulovit nešto slika jučer i danas pa da osvježim malo da ne zaboravite skroz na mene Wink







 
Imaš predivnog cvijeća, lijepo složenog ....ali ja sam odabrala ovu sliku. Možda baš zato je najbolje pokazuje ogromno bogastvo divnih biljaka iz tvog vrta!ClapClapClap

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 11:33
Ti mene stvarno odusevljavas,svaki djelic tvog vrta me ocarao...a tako bi voljela da i kod mene prevladava lavanda,nadam se da hoce jedog dana
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 11:13
Evo mene napokon!!!!!!!!! Samo da javim da sam svima poslala šta sam obećala, i to napokon jutros Embarrassed!  Hvala vam svima koji ste posjetili moj vrt dok me nije bilo ovdje, baš je lijepo kad te dočeka toliko lijepih poruka!
 
Medvjed, mali kaktus, bergenija, lucy, lilly, anči, lantana, niho, mimar, misty, anaida, mira, baka, gioiaa - svima veeeeeeelika smile79
Mimar, u međuvremenu sam saznala kako se zove onaj cvjetić, to je stapelija, ako mislimo na isti cvijet, onaj jedan jedini cvijetak na biljci. Ali hvala na pokušaju!smile78
Idem delat nekaj! I okinut koju slikicu usput!
smile79
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 12:01

Ajde, ajde.... slikaj i to puno da možemo turbo uživati i što više panoramika, sa svih strana jer su božanstveni i tako raskošni.

Ako se i ne javim ja sam uvijek tu.......Hug

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 12:27
prekrasno
čim otvoriš vrata ugledaš cvjetno raskošno šarenilo..
a fotografije su, kako kaže Lantana, kao u časopisu
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 14:49
Korijenko, hvala ti što svratiš... Hug
Mari,5510 - hvala puno na prelijepom komplimentu!!!!smile78
Vani je prevruće sada, ne može se ništa do navečer. Pa onda evo novih slikica...hm, odakle da krenem...

Evo prvo yucca, ali ove su ispred naše stare kuće, ove ispred nove još nisu procvjetale. One su mi najvrijednije cvjetno što mi je ostalo tamo, ogromne su, visoke su preko 2m, ove godine su božanstvene - valjda im paše samoća Wink...

























Kala s flore je procvjetala, i bratova žuta...













I ovaj gerber mi je braco kupio... Sad je u punom cvatu...




Hotrenzija ima malo cvijeta ...




...ali cvijet je prekrasan...




Duple surfinijice su podivljale, razrasle su se ko lude, al baš su mi lijepe...
















Dipladenija, ispred nje je patuljasti bosiljak, ima jako intenzivnu aromu, jaču od onog običnog, a iza je moj mačak Medo. Inače on i moja Ziva su u svađi i ne razgovaraju LOL...







Tradeskancija...







Ove čuvarkuće sam sama sebi kupila u cvjećari u Importaneu kad sam položila jedan ispit...







A ovaj runolist sam si kupila jučer...







A ovu mini ružu sam dobila od buduće svekrve...




Mini georgine mi počinju lijepo cvjetati...







Crvena pelargonija...







Dva grma phloxa u mom cvjetnjaku...







I evo kako izgleda pogled na sve strane sa naše terase u dvorište, kad se sjedi za stolom. Inače sve ono iza ove niske živice od šimšira nije naše, osim na onu stranu gdje je onaj dugački cvjetnjak, tako da možete vidjeti da tu i nema baš previše prostora, ali i ovako ja još planiram proširiti svoje biljno carstvo, a jadan travnjak Big%20smile...
















Moja Ziva kao da gleda i divi se mom cvijeću, ali to nije istina - ona zapravo gleda u klince koji igraju nogomet na igralištu preko ceste, jer bi im se rado priključila, svaki dan ona tako s mojim tatom popodne sjedi na stolici i gleda...







A ovo su baka i dida sa unučicom LOL...




smile79












Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 15:03
Kak im je super dok ti učiš u znoju mozga svog!A mala je isto 100 posto skoncentrirana.
Ima,ima mjesta za proširivanje,glavno da ostane malo travice za Zivičicu,ostalo nek slobodno procvjeta!
Samo,nemrem se odlučiti jel je bolje cvijeće ili slike
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,168 sekundi.