Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvijetna razbibriga
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvijetna razbibriga

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 37>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 06:56
Smješkice draga, nisam se javljala ali to ne znači da nisam odmah vidjela tvoj ponov i ponos u dvorištu smile39 (pustila nek se malo prašina slegne oko njega LOL). Ma što reći za plastenik, prekrasan, prekrasan , prekrasan i da, "zavidim" ti na njemu i to jaaaaako Wink. I ja bih takav, odmah i trenutno Approve . Ali s obzirom na slobodni prostor kojim raspolažemu mom dvorištu , jedino bih mogla parkirati auto u njemu jer prostora baš i nemam LOL.A i cijena mu je prihvatljiva ,viš, možda to i nije loša ideja, garaža prek ljeta za male pare a prek zime plastenik Lamp smile96, mislim da ću se sama kazniti za ideju smile42 LOL.Uglavnom, uživaj u biljčicama koje ćeš gajiti u njemu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 07:53
E, da je kod mene toliko prostora - 9x4 m u komadu, nema šanse.
Bit će domaćeg povrća, finog, ukusnog
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 10:14
-Ivna hvala ti što si uvjek prisutna tu negdje uz mene nasmijala si me sa kombinacijom garaža-plastenik samo što je i garaža potrebnija zimi jedino da napraviš kakav viseći vrt u toj kombinaciji jer ima dosta mjesta.
-Draga moja otok zaista treba dosta mjesta za smjestiti plastenik ali mislim da kod vas na moru baš nije niti previše potreban, ljeti u njemu biljke ne mogu biti a zima vam nije baš prehladna zato nemoj biti tužna što ne stane.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 10:46
E pa ova tvoja ideja je (ipak malo Wink) bolja od moje ali s obzirom da sam ja svoju dobila rano ujutro i to prije prve popijene kave, još sam i dobra Approve.Mislim da mi je pouka :ne misliti tako rano smile60 LOL.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 10:53
smile76za ivnu.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 19:42
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Dragi forumaši, eto i ja prošla uspješno kroz probu.

Moj vrt je nastao prije tri godine u ovoj formi kakav je sada, naravno uvjek dolazi do malih promjena tokom godine. Prije nego sam vidjela sve vaše prekrasne vrtove bila sam zadovoljna izgledom svog vrta jer u mojoj okolici niti nema uređenih vrtova, a naravno sada se sve mijenja...
 
Budući da sam nova na forumu, počet ću najprije s mojim ljetnim slikama. Neke od njih su već bile u probi:)
 
 
 
 
Jesu to ruže o kojima si mi sinoć pričala? prekrasne su Clap
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 19:45
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Evo jedne slike za tebe kat.rea zbog usporedbe sa tvojim ružama pokrivačicama, čini mi se da su ovakve..

 mislim da jesu, nadam se da će i moja o kojoj sam pak ja tebi pričala LOL imati takvu lijepu krošnju .
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 20:20
Originalno poslano od člana ivna ivna napisao:

Znaš šta smješkice moja, dok nije bilo tebe na forumu ja mislila da smo ja i Ančica jedine Slavonke (mislim od aktivnijih, naravno) na forumu kad ono eto ti ga, ima nas ohooo, pa dobro i ja sam sad kako ti reče izvozna ali jednom Slavonka, uvijek Slavonka gdje god da me vjetar odnese LOL.Stvarno je dobro da si nam tu Hug.
 
IVNAAAAA a jaaaaa, šta si na mene zaboravilasmile178.LOLLOLLOL
smile42oprosti smješkice što ti začatavam temu, ali ne mogu to Ivni samo tako oprostiti, ma neznam šta da joj radim... da ju tužim mami Kaji Wink.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 20:41
Konačno sam pregledala tvoje cvijeće i ostala oduševljena, ne samo ružama ne go svime, doslovno. Kamenjar ti je posebno lijep, jednostavno nemam dovoljno riječi da se izrazim... a tek plastenik, joj šta bih dala za jedan takav, ali nema mjesta...
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 21:18
pozdrav! Eto mene i kod tebe. Prošetala sam svim stranicama, oduševio me kamenjar, grmolike ruže... ma sve ti je divno a imaš i žutu kalu, ja ću poludjetii .....smile141
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
DRENOVA 1234 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 15 Kolovoz 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 210
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DRENOVA 1234 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 21:40

Ruže su predivne, a plasteniksmile93uživat ćeš ove zime u povrću

Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 22:08
Kat.rea da ova stablašica bjela je ruža o kojoj smo razgovarale, sada doduše ne izgleda tako to je bilo proljetno izdanje, i ja se nadam da ćeš uspjeti onu rozu dotjerati do lijepe stablašice, ma ne začatavaš temu nije Ivnica zaboravila tebe kao Slavonku nego eto ja uletila sa slavonskom pričom pa mi se smilovala i uzela u zaštitu.
Sunčeko moje drago mi je da si kod mene u vrtu baš mi je potrebno puno sunca, eto trudim se da mi vrt izgleda dobro ( po ovoj kiši baš i ne uspjevam ) a od kada sam na forumu naravno nikad dosta cvijeća i stalno nove ideje.
Draga Drenova hvala ti što si prošetala mojim imanjem, nadam se da se nisi umorila, plastenik je doista divan već sam rekla da ću se preseliti u njega.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 22:33
ivna je ZagorkaWink
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 23:02
Smješkice, molim te dopusti da se ispričam još jednoj našoj Slavonki:Kaaaaaajo moja, oprosti mi po sto puta smile71 a tebi smješkice veeeelika pusa što me braniš LOL ,al eto kriva sam Approve, ipak je naša Kaja starosjedioc ovdje a ne mi i trebala sam se sjetiti smile42 (ovo mi danas očito u tvom vrtu od ranog jutra pa do kasne večeri treba LOL )
i ne Saro, griješiš :jednom Slavonka, uvijek Slavonka gdje god bila smile72!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 23:41
Originalno poslano od člana ivna ivna napisao:

Smješkice, molim te dopusti da se ispričam još jednoj našoj Slavonki:Kaaaaaajo moja, oprosti mi po sto puta smile71 a tebi smješkice veeeelika pusa što me braniš LOL ,al eto kriva sam Approve, ipak je naša Kaja starosjedioc ovdje a ne mi i trebala sam se sjetiti smile42 (ovo mi danas očito u tvom vrtu od ranog jutra pa do kasne večeri treba LOL )
i ne Saro, griješiš :jednom Slavonka, uvijek Slavonka gdje god bila smile72!
Ivna oprošteno ti je LOL, a zadnju rečenicu potpisujem i potcrtavam Big%20smile.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 23:51
Drage moje curke sve vam je dopušteno, samo se vi razgovarajte u mom dvorištu volim kad imam goste odoh ja skuhati kavu dok se vi jedna drugoj ne ispričati, draga naša sarice jesmo mi slavonke i eto volimo to istaknuti ali i tebe jednako tako volimo pa evo i za tebe velika kavasmile142 i ovo srčekosmile77.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 08:22
Ja ču vas jutros pozdraviti drito iz  Wink Slavonije okupane suncem Tongue 
smile78
smile78
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 12:49
Draga anči39  doista mi je drago da barem pozdrav stigne iz Slavonije pa još sunčane, mi smo ovdje i zaboravili kako sunce izgleda, najbolje bi nam bilo sjesti u auto i zapaliti k tebi.smile98
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 14:42
idem i ja, idem i ja smile213LOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 22:19
Sve je predivno, ali plastenik je i meni zapeo za oko.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 37>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.