Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Palčicino biljno carstvo
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Palčicino biljno carstvo

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 23>
Korisnik
Poruka
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 16:15
Ženo draga bila crna ili bila, ti si nenadmašna. Isprid kuće, oko kuće, u kući, u kužini toliko lipoga, toliko profinjenosti, elegancije, dobrih okusa. Skidam ti kapu, tako mlada a tako sposobna! Želim ti dalji uspjeh u svemu čega se dohvatiš!
sorry, upala sam ti u stavljanje slika!
Baška Voda
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 16:16
Baš mi je godila šetnja tvojim carstvom...
smile113
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 16:44
Bas ljepo cvijece ...pretpostavljam da nemas kucnih ljubimaca kakda ih mozes drzat na podu ... da bar ja mogu hehe ...svidja mi se jako...
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 19:50
pregledala sam svih 12 stranica s velikim užitkomThumbs%20Up jel ti to živiš u raju zemaljskom, i gore ispod Mosora i dolje na Braču kod mame, ne znam gdje je ljepšesmile57, pa Omiška plažaBig%20smile fotografije pejsaža su više nego impresivnesmile141
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 11:19
Prekrasno, tako lijepo i skladno, lijepo opisano i prezentirano, nemogu ništa izdvojiti jer sve mi je prekrasno u Omišu i na Braću
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 17:20
smile227
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2012 u 11:53
prvo svima hvala koji navrate u moje malo skromno carstvo

2Cikas .. e nasmijala si me sa onim "bila crna ili bila"
2Cvijetomanijak...ljubimaca u stanu nemam.
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2012 u 12:23
Svestrana ženo, sve je lipo i cvitno kod tebe, uživala sam šetati tvojim carstvom i selom. smile64
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2012 u 20:02
Eh i ja prošetah  preko svih 12 stranica,šta reći,predivno,vrijedne ruke nema šta,a cvijet,kamen,maslina.nebo.ma raj,raj,bez teksta samsmile79
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2012 u 20:13
Draga PALČICE,
Krasni i skladno,oduševila me tvoja kućna srećicaClapClapClapClapClapClapClapClap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2012 u 22:44
Svaka čast i u kući je sve tako skladno i lijepo uređeno.  Clap
život je more
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2012 u 23:04
Draga Palcica , setala sam skroz polahko kroz svih 12 stranica i divila se , divila tvojem cvijecu , prirodi u kojoj zivis a najvise tvojem ljubimcu kojeg vise nema ! Tvojem ljubimcu zato jer me je podsjetio na moje djetinjstvo i mojeg ljubimca kojeg takodjer vise nema .

Doci cu opet    smile79
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2012 u 23:09
Palčica, pravo bogatstvo cvijeća, voća, povrća. Sve lijepo zeleno. Da li je to u travnjaku dihondra ? Posebno mi se sviđaju debla starih maslina kod tvojih roditelja, a i bugenvilea je predivna.Tongue
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 16:34
Vanja, Sarajka, Belina, Lantana, Gute Fee i Carol hvala

Carol jest dihondra je u travnjaku, nije bilo puno sjemena, al se širi ko poludila.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 11:51
Palčica, evo slučajno sam otkrila i ovu tvoju temu, do sada sam te samo pratila u kolačima.
Moram reći da sam ostala oduševljena tolikom ljepotom i skladom i kuće i okućnice. smile141
 
Svaka čast na vrijedni rukicama, samo mi nije jasno kada to sve stigneš? I kolači i cvijeće i vrt i okućnica...
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 12:37

kod tebe nema čega nema!Clap baš lijepo i ugodno!  znam da zasigurno uživaš u takvom domu,al sigurna sam da su i tvoji posjetitelji oduševljeni!

"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 21:07
krasno smile186
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 14:00
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 14:01
to je bilo jučer, a danas se zid koji vidite u kamenu uopće ne vidi...snijeg je do polovice ograde
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 14:04
Proljeće, Vilmač, Moon   
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.