Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Catalpa - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Catalpa - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 70>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 23:26
Pčelica hvala na ponudjenoj pomoći i posjeti mom vrtu. Javit ću uvijek vise osoba više zna. Neko vrijeme mogu biti na forumu samo preko mobitela pa se ispričavam na mogućim greškama a ne mogu ni sve vidjeti kao na kompu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 23:46
Andina drago mi je što si došla u moj vrt i hvala ti na pohvali. Prostor ispred kuće nije jako velik a iza je nova parcela koju sam kupila prošle godine. Povrtnjak malciram sa sijenom a grmove i trajnice pokušavam saditi gusto da korovi nemaju priliku iako ove godine imaju savršene uvijete.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2014 u 12:21
Catalpa, prelijepo ti je dvoriste i vrt! Samo tako nastavi!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2014 u 10:33
po listu bih rekla al je jos rano za plod...dogodine cemo vidjeti....bas je
ljep..



Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2014 u 22:56
Hvala kacunak drago mi je sto si navratila u moj vrt.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2014 u 09:45
Originalno poslano od člana catalpa catalpa napisao:

Hvala lucy nije još to ono što sam zamislila ali nadam se da će biti.Lijepo je opet čuti tvoje mišljenje.
ona se moze naci u poljoprivrednim apotekama.?nadam se...jer sad si pravim kutke za grmove i bas bi ju voljea imati...prekrasna je...smile57
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2014 u 21:00
JosipaNu ako želiš dunjaricu pošalji poruku na pp i kad dodjem kući poslat ću ti malu biljku.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2014 u 22:29

Sve sam ti ja to već par puta pregledala, uzduž i poprek. Rekla bi naša korijenko, sve je pic, pic.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2014 u 22:55
Baš mi drago da si sve pregledala i jako si me razveselila, eto pišem mobitelom pa napravim i greške. Gledam i ja pa se čudim kako nisam puno toga vidjela kad sam bila na vašim bregima drugi put bum sigurno pažljivije setala.
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 19:11
Originalno poslano od člana catalpa catalpa napisao:

http://s42.photobucket.com/user/ljiljanalavpapic/media/IMG_20140721_171304_zps7174811d.jpg.html - </a>

Lijepe slikice, jos ljepse cvijece. Drvored catalpi mi je super, ali naj od svega mi je hortenzija
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 20:57
Draga moja mislim da si mi jako blizu pa ako želiš mozes dobiti reznicu. Drago mi je sto si prošetala kroz moj vrt i dojdi opet.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 22:26
crveni javor ide u moj vrt pod hitno....moram i paukov cvijet nabaviti...vec sutra u apoteku...vtr ti je prekrasan..svako malo te obidjem....smile99
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 08:13
Originalno poslano od člana catalpa catalpa napisao:

Draga moja mislim da si mi jako blizu pa ako želiš mozes dobiti reznicu. Drago mi je sto si prošetala kroz moj vrt i dojdi opet.


Ne znam gdje si tocno, ali ne mozes biti jako daleko. A za tu hortenziju bih, da treba, prepjesacila pola Zagorja..
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 08:45
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

Originalno poslano od člana catalpa catalpa napisao:

http://s42.photobucket.com/user/ljiljanalavpapic/media/ddc21c89-a804-44de-97cd-20a283a9428c_zps790ca645.jpg. -


ovaj ti je dio predivan smile57

Po ovoj slici sam skuzila gdje si ( vidi se natpis). Ja sam ti doslovno susjeda prek brega.. Pa ja se cesto provozam po toj ulici, ocito nisam dovoljno dobro gledala kad mi je promaknuo taj vrt
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 19:09
Nije teško tko poznaje naš kraj, taj breg je puljek i gore planiram nešto uređivati jer imam malu klet ali u nedostatku vremena i biljaka još nisam počela. Prek brega se provozam i kod tebe sam.smile73
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 19:11
Samo dodji
...
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 20:07
Josipa drago mi je da dolaziš u moj vrt i hvala na pohvali, puno mi znači. Stigla sam kući danas  već u nedjelju se vraćam na posao, sutra šaljem paketić koji želiš, moram pogledati ima li zrelih sjemenki na paukovom cvijetu. Smile
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 21:32
Originalno poslano od člana catalpa catalpa napisao:

Josipa drago mi je da dolaziš u moj vrt i hvala na pohvali, puno mi znači. Stigla sam kući danas  već u nedjelju se vraćam na posao, sutra šaljem paketić koji želiš, moram pogledati ima li zrelih sjemenki na paukovom cvijetu. Smile
paukov cvijet ocarava...na slikama a kako li tek kad ga imas...hvala do neba da znas da cu se ljepo pobrinuti da ima sve sto mu treba...hvala unaprijed...smile89
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 21:59
pažljivo odnjegovani vrt sve pohvale smile106, ugodna šetnja tako lijepim vrtekom ,navratiti ću opetsmile199
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 22:50
Draga blue sky hvala za lijepe riječi, drago mi je što si došla i da ti je šetnja kroz moj mali vrt bila ugodna.smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.