Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne cvjetajuće biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Voštani cvijet - Hoya
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Voštani cvijet - Hoya

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 25>
Korisnik
Poruka
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 13:41
Hoja je zahtjevna u toliko što ne voli mjenjati mjesto i ne podnosi propuh.Staviti je na stalno mjesto sa mnogo svijetla ali nikako na direktno sunce.Moja je u prozoru na jugoistoku i jako joj odgovara iako je smotana jače od tvoje(pogledaj st.9).Malo strpljenja da se dama udomaći.Pozdrav!Thumbs%20Up
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 17:11
Imaš za kupiti ljestvice u svim centrima. Malo ju raširi, daj joj zraka i ostalo kako mirjam kaže. Čisto da udahne. I očekujemo slike.Smile
Neka se sve zeleni
Na vrh
orchid View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orchid Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2011 u 09:41
Hvala Mirjam i Klimatis na savjetimaSmile
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2011 u 16:47
Hoye su vam predivne ;) ja cu svoju sada rasplesti, staviti na istocni prozor i poceti jesti banane da bih koru natapala u vodi pa zalijevala hoyu...
Nešto bih vas molila da se malo prisjetite kako ide to sa cimetom??????
Dali se to cimet stavi u vodu pa se posprica? I koji cimet u štapicima ili mljeveni?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2011 u 07:33
Originalno poslano od člana tatjanabajcic tatjanabajcic napisao:

Hoja u vodu stavi cimeta i pošpricaj, uspjeh zagarantioran,ali pazi i špricalica od od cimeta.
 
Ovdje nam je tatjana objasnila.
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 07:47
A čemu cimet služi, da sad ne pretražujem?

Naša šiba i šiba, bit će sad nekih 10 cvjetova minimalno istovremeno.
Neka se sve zeleni
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 09:08
cimet je za bijelu paučinu ili kako se zove narandjastu uš, ali uzmite neku staru špricalicu jer se začepe one pore na špricalici, ali uši nema. Drugo nemjte je jako ovijati jer ona traži puno zraka, pa tko može neka je spusti.Moja baca pupove, ali cvijet če kasnije,
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 09:30
Ja sam svoju odplela i raširila, kako si mi savjetovala i baca mi jedan cvjetak, nakon što je imam tri godine.smile213
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 23:17
nadam se da ce se moja sada trgnuti iz "sna" i podariti mi koji cvijet - sada kad sam upotrijebila vase savjete . . . 
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 20:52
Trišice sada je prihrani barem u 2 do 3 tjedna, baciti če ti još, a onaj izdanak ne reži jer je to za cvijet slijedeće godine, Možeš je čak neki puta ako je negdje na vručem poprskati, jer joj do paše. Moja dva pelcera su čamila 2 godine, i sda su krenule, a moja je bacila poneki cvijet, jer ona tek malo kasnije kod mene cvate jer je na istočnom prozoru.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 21:40
Hvala Tatjana da vrijeme joj je da je prihranim, sada svaki dan gledam kako cvjetak napreduje, još je jako mali, ali ......uskoro.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2011 u 11:24
Kad procvjeta pomiriši ga, a na vrh prsta stavi kapkoja je na cvijetu, kao da imaš med.
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 10:55
Hoya nam je poludila skroz, očigledno je vrijeme uznemiravanja iza nje. Jučer smo nabrojali 47 pupova, što pred otvaranje što malih i velikih.

Konačno.TongueTongueTongueTongue
Neka se sve zeleni
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 11:12

smile141Koliko bojazni a danas ste ponosni vlasnici "hoye kapitalca".

Kad se "složne glave" slože sve se može...smile57
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Marti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 10 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 11:15

Cestitam :))) vratila vam je svu ljubav koju ste joj davali svo vrijeme :)))

Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 14:11
klimatis čestitam smile141
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2011 u 20:41
Moja hoya još ništa od cvjetića. Zapravo ne znam da li će ih uopće biti, a tako sam ih željela. Ma vjerujem ja u svoju hoyicu.
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2011 u 21:14
Tanjice, nekima mora proči i duže vrijeme da procvjeta, možda je prihrana ili voda, ili joj nije dobro mjesto. Ja sam mislila da moja neće ove godine imati cvijeta, ali šiba tako da če biti puna.
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 21:44
Evo malo ugođajaSmileSmileSmileSmile   Sve još miriše na nju...
















Neka se sve zeleni
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 21:52
Svaki komentar je suvišan jer miriše i miriše i ...smile57
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.