Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 119120121122123 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kockavica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kockavica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 12:22
aranžman od voštanih ruža je  prava fantazija, baš me zanima jel to teško napraviti i treba li puno vremena...a i žuta boja ih ćini valjda još ljepšim, ako je to uopće moguće..Tongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 15:59
Nije teško napraviti te voštane ruže. Treba samo malo strpljenja. Ruže su zapravo napravljene od krep papira i onda se umaču u rastopljeni vosak i to se ponavlja 3-4 puta. Vjerovatno se može i drugačije, ovo sam ja sama izmislila. Ne znam ni sama koliko sam ih napravila i razdijelila, ostale su mi samo ove.
Vosak - topila sam najobičnije bijele svijeće i dodala komadić svijeće u boji.Najljepše su mi ispale one gotovo potpuno bijele ili ružičaste. Uz to sam u zeleni vosak umakala razne suhe grančice i trave, pa sam radila buketiće.
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 16:37
Baš ti je slatko ispalo božićno drvce. Inače, kod tebe kao da nije zima - ima cvijetova na veliko. A još ih i dodatno napraviš od voska!!!
 I ja za Božić volim da mi "bljesićkaju " detalji u stanu - nekako mi onda sve izgleda malo svečanije, a kako ste već rekle, očito je u nama ostala zapretena dječja mašta.

Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 17:01
koji si ti umjetnik! Krasne su ti ruže i aranžman,vjenčić poseban ko i drvce... a konj i magare - fenomenalni Wink
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 17:44
Predivno božićno drvce,malo ali savršeno,ništa mu ne nedostaje,pšenica ti je isto jako bujna i zelena,od moje ove godine samo tri pera!!Voštane ruže su za deset,baš si pravi majstor,a životinje su super!!!!smile79
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 17:53
Što još dodati, a da još nije rečeno.
Umjetnica jesi, već znamo, ali nas uspiješ svako toliko oduševiti novim vještimama. Bravo Otok!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 20:08
Ma prekrasno stvarno imaš lijepu maštu i samo da znaš kod Lantane ima i za tebe poslalla sam ti svega smile78-Lijep pozdrav
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 21:42
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Otok, Lantana...a da "obučete" ruberiće svoje u neke čarapice....da sjeme ne odleti, a?

nešto ovako?
PC180010
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 21:44
Sve je prekrasno, bor mi se sviđa, poklon od Lantane i aranžman od voštanih ruža je prekrasan..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 21:45
O majko mila
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 21:48
Ubaci mi poruku bez pitanaja, a ne mogu editirati. Čarapice su smiješne , ali prava stvarTongue

Hvala na uputstvu za pravljenje voštanih ružica
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 22:38
Oprosti Otok, ja sam sa ovim čarapicama upala, ali šta mogu kada jako kasnim...... a imala sam čak 19 stranica za pregledati smile39....... kontesa je tražila stolicu, a meni je trebala ležaljka Wink ( pogotovo zbog mojih križevaca). Sada sam se nauživala ljepote, cvijeća koje JOŠ uvijek cvate i neznam šta bih posebno izdvojila, kada je sve prekrasno. Možda Božićne kaktuse smile120, a neznaš koji je ljepši, možda ipak onaj bijelo-ružićasti, ali vidim da su oni drugačiji od moga, imaju nazubljene članke, pa kalanhoe - koliko tek njih imaš ( nadam se da su preživjele) ili Božićno drvce i ukrase. Takvo drvce si već par godina želim, ali nažalost ne sjetim se puno prije Božića, a onda ili nude samo klasiku ili nešto veliko i bezobrazno skupo.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 14:54
Evo, godina se bliži kraju, pa sam odlučila potražiti nekoliko meni najdražih sličica mojega cvijeća. Malo sam u gužvi pa neću sada niti pokušavati sa slideshowom, zato evo mojih cvjetića "po starinski"































Dragi prijatelji, svi koji ste prošetali mojim vrtom i dijelili sa mnom radost koju pruža svaki novi cvijetak

Život je lijep kad se živjeti zna
Zato uzmi sve što ti život da
Sreća je lijepa i živi zbog nje
Ne traži previše i imat ćeš sve

Od srca vam svima želim rascvjetanu i sretnu Novu godinu

 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 15:10
ClapClapClapHvala na lijepim slikama i lijepim riječima!Thumbs%20Up
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 15:43
Nevjerovatna si Wink! Nisam bila jučer na tvojoj stranici Embarrassed,otvorim ju danas i ostanem paf!
Kao prvo, recept za voštane ruže,ma moram to probati a ako zakeljim namještaj,tepih ili ne daj Bože prste ti si kriva Wink LOL.
Kao drugo, ove fotografije  tebi najdraže su čista fantazija,pogotovo ona prva,moram priznati da ne znam što je to,nekakav puzavac ili(joooj uvijek ja i moja podpitanja)? Ali kad kod tebe toliko toga lijepog ima...I na kraju ovi lijepi stihovi Clap.Ma i tebi sretna Nova Godina!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 15:54
Slikica divnih, a na daru ti se i ovako, od sveg srca, zahvaljujem!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 17:56
Uživala sam u tvojim slikama cvijeća.
Uvijek lijepo i savršeno.
I tebi sve najbolje u idučoj godini
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 19:00
draga moja otok još jednom zahvaljujem na predivnom poklonu,
zahvaljujem na druženju, na preljepim slikama tvoga cvijetnog carstva, na nesebičnom dijeljenju tvog velikog znanja o biljkama,umjetnosti,životu...
što reći a da već nije rečeno...osim smile120
Na vrh
kockavica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kockavica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 19:01
hvala na objašnjenju u vezi voštanih ruža, probati ću i ja to  napraviti, a slikice Thumbs%20Upsu fenomenalne pogotovo ona  prva-(jel to neki grmić?)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 19:19
Kockavica i Ivna - pitale ste što je na prvoj slici - to je veliko stablo paulownia.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 119120121122123 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.