Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 119120121122123 140>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 06:31
Pupanje, proljetnice, prekrasno! A narcise kao ovi tvoji vidim prvi put! smile39
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 06:43
Katice, ako nam danas slikneš nešto vidjet ćemo napredak u mjesec dana, jer baš je toliko vremena prošlo od prošlih slikica..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2011 u 19:17
Woow koliko visibaba i šafrana....dupli narcisi su prekrasni...
Dream as if you'll live forever , live as if you'll die today
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2011 u 17:05
Predivni narcisiSmile
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2011 u 17:10
Krasni su ovi narcisi  Clapi ja ih imam i jako mirišu. Neki poseban miris!
Mislim da pacifika izdrži kontinentalnu klimu jer ona je ustvari samo jedan kultivar krizanteme.
život je more
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 10:47
kate daj plizz koju slikicu glicinijeBig%20smile
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 13:23
Pfff,pfff, ne da se slegla prašina nego i paučina ulovila, otkako me nije bilo u vlastitoj temi Embarrassed.A puno toga je u međuvremenu i ocvalo... visibabe i šafrani koje sam slikala na početku cvatnje, ocvali su i narcisi, moji domaći...
100_1753
pa mini perunike
100_1755
kukurijek koji je za početak cvao na stolu na terasi je dobio stalno mjesto ispod hibiskusa kojega formiram kao stablo...
to je ono što sam uspjela poslikati... rane tulipane koji se baš i nisu iskazali u cvatnji ove godine nisam ni uspjela poslikati, ali zato evo malo friških slika, onoga što trenutno cvate...
100_1805
 dio moga starog cvjetnjaka iz ptičje prespektive
100_1804
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 13:32
i detalji iz njega...
iberis za kojega sam mislila da je skroz propao, evo oporavlja se... iza njega je puzava iva
procvale "čak" 3 kockavice Confused ( od svih lukovica  mislim da su najškrtije u razmnožavanju)
presličice
Moj /Shashin phlox je pred eksplozijom, a raširio se nenormalno...
100_1800
a proviruju i žuti jaglaci "todorići"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 13:39
Ispod magnolije cvate nešto starih tulipana i crvene se božuri
100_1806
a tu su i kod mene nezaobilazne potočnice
več spomenuta magnolija nije baš bogata cvjetovima
100_1808
zumbul
100_1799
 i bijeli
100_1798
i još malo žuto/plave kombinacije
100_1797
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 13:39
smile227preljepo a posebno kockavice...moje su ove godine zakazale ali da se barem divim tvojima
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 13:47
Bromi, ako me sječanje dobro služi i lani su mi samo tri procvale, zato i kažem da su škrte, em se ne razmnožavaju em slabo cvatu, a naš su "nacionalni cvijet", ali mislim da je krivnja u mjestu gdje su posađene, čini mi se da one vole više "šumske uvjete".
A ovo je pretpostavljam neki drač Embarrassed, ali s obzirom da će cvjetati...neka ga, bar dok ocvate Wink
100_1796
ovi jaglaci su potomci ljubičastih, ali izgleda da su se sk....liLOL pa su neki šučmurasti ispali
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 13:51
više bih rekla da traže vlažne livadne uvjete...ima u mom rodnom selu livada pokraj rijeke Česme prekrivena kockavicama...predivno za vidjeti
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 14:53
E sad... tu gdje su moje posađene je dosta vlažno jer su cca 15 cm od vodovodne šahte koja je obično cijelu zimu puna vode, a po ljetu ju punim kišnicom (ili vodom iz vodovoda) kojom onda zalijevam cvijeće, znači veći dio godine dosta vlage imaju...
sa istočne strane, gdje je mjesto za anđeoske trube, prošle jeseni sam posadila narcise i tulipane. Veliki narcisi, žuti i žuto/bijeli su ocvali, a sada cvatu mini, mirisni
100_1794
i crveni tulipani
a okolo su u teglama lanjski jaglaci
lila/ljubičasti sa bijelim rubom
100_1791
mrvicu tamniji
crveno/žuti (x 2)
100_1789
i svjetlije crveni
100_1787
uglavnom u svakoj tegli je bilo po 3, neki nisu preživjeli, a neki još ne cvatu...
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 14:59
Prekrasno,prekrasno...kockavica i presličica..moj san!Još uvijek ih nemam...Clap
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 15:06
da kockavica i presličice su krasne,a potočnica uvijek lijepa...
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 16:20
U panju sa južne strane cvatu maćuhice,
100_1786
oko panja ljubičice
100_1785
 
100_1784
i ovaj korov (kojemu sam zaboravila ime smile42, roza skleroza na djelu)
100_1783
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 16:46
Ajde, kat.rea, kao da je bitno kako se koja biljka zove (to ja sebe tješim ...), važno da je lijepo oku! I da te veseli.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 17:05
Lijepo rascvaten vrtekThumbs%20Up. Onaj rub od presličica je krasanClapClap.
Jaglaci... koliko sam shvatila ti si ih od lani ostavila u sandučićima, ili ne? Baš me zanima, da znam s mojima u vazama planirati....
Dobro kaže Hoya, nije bitno je l' drač, glavno da cvjeta.Kod mene tako kopriva, ona divlja, u jednom kutu i ima baš lijepi cvijet.
Kod tebe su čak i vrtne ljubičice neobične boje...Big%20smile 
Nemoj sad opet da te dugo nema....
Sve lijepo šareno a tek je krenulo....Thumbs%20Up
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 17:42
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Ajde, kat.rea, kao da je bitno kako se koja biljka zove (to ja sebe tješim ...), važno da je lijepo oku! I da te veseli.
potpisujem ... neznam jel kod mene roza al ni ja se nemrem baš sijetiti kad treba,lijepe su ti ljubičice neobične
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 19:55
Preslice su posebne
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 119120121122123 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.