Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 120121122123124 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 23:42

Rain....jedva čekam tvoju temu....ne samo radi tvojih slikica nego i vrhunskih savjeta i ogromnog znanja...puno puta sam tu po forumu naletila na tvoje baš kvalitetne odgovore!....i vidim da puno znaš.....a slabo se eksponiraš.  smile78

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2009 u 00:13
Hoćeš da u ovim godinama pocrvenim,a?hoćeš,hoćeš???
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2009 u 00:27
....nemaš se ti draga moja kaj crvenit...kad ja steknem utisak...a ne stičem ga u roku od 2 minute....onda je to sigurno tak! Hug
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2009 u 00:39

Uh koja pusa  Ma dobro pavitana, može li tako ? Ma ja sam ti seljo- beljo za nazive. Hoja me stalnosmiley1720.gifuči.

Zato moja bungi ima kosu do ispod gležnjeva, nisam je šišala . A u biti to je ojača. I ja se moram pohvaliti da mi 2. put cvjeta.Hug

Mislila sam posaditi u Fužinama, moram je potražiti na proljeće. Tamo temperature dođu do - 20 ,uff za vikend će padati snijeg . Nisam sve završila što smo imali za napraviti, prevarilo nas.
Hvala na informacijamasmiley1745.gif.

I umalo sam ti mogla izračunati koliko ćeš se puta udavati , ali se ne vidi taj dio dlanaWink

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2009 u 01:05
Jooj Smrckić smiley1745.gif...ne može pavitana...nego pavitina ili pavit....ili klematis.....svi ovi drugi nazivi....klemantis, klementis, pavitena, pavitana i tak....u biti niš ne znače...to su samo iskrivljenice....primjerice, kak su nekad stare žene zvale cvijeće belagonije....to je bila izvedenica između pelargonija i begonija...kužiš..a takva vrsta u biti ne postoji.
...bolje da neznam koliko ću se puta udavat....znaš kako se kaže, pametnom i jednom dosta....Tongue
Nisi ti seljo-beljo....jer seljo-beljo nikad ne bi priznao tako nešto!....još jedna "umna" od mene...neznam šta mi je došlo...LOL
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2009 u 01:23
Baš sam tupkosmile180. Ma neda mi se provjeriti nazive, bitno da se razumijemo. Čuj ti pamtiš naše, Lora latinske nazive,Hoja i Triška imaju bilježnicuWink a ja sam veliko zlopamtiloLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2009 u 06:16
Od kad me nije bilo tu tvoje su biljke spremljene na zimovanje. Samo što je tvojim biljkama dovoljno svjetla za razliku od mojih. Bugenviliju imam već desetak godina u velikoj vazi i nisam je nikada šišala dok je imala list. Samo jako orežem po zimi.
Kad mi je žao rezati.
Dogodine ću probati po tvom receptu!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2009 u 23:52
Smrckić, smiley1745.gif pa nebuš mi valjda uzela za zlo kaj sam to napisala....mislim to kaj veliš da si zlopamtilo... Embarrassed ....ja mislim da ti nisi zlopamtilo...a kako ti veliš svi mi nešto znamo...ali i puno toga neznamo...zato se nadopunjujemo...kaže se: svi ljudi - sve znaju! Hug
Hoyić, brzo ozdravi! smiley1745.gif, hvala ti što si svratila i probaj za bugicu....meni je taj savjet dao čovjek koji ima rasadnik i dugo se vremena bavi bugicama i ja sam se toga "primila" ko pijan plota....jer tek od ove godine imam bugenviliju...i vidim da funkcionira! Big%20smile
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 00:30
Ma šalila sam se, ali  jesam zlopamtilo zlim . Ti me možeš i našamarati meni će biti slatko. Kad je to od duše od čovjeka sve je za izdržati. Ne ljutim se na takve tvari jesam seljo - beljo. Nek me udari kamenom tko nijeWink

Ako ti smeta da stavljam u tvojoj temi smajliće reci ili ti se javljam, jer sam upozorena da sam dosađujem ljudima. Učinilo mi se da to voliš i volim djeliti radost i znanje sa dobrim ljudima. Štošta mi je rečeno kao skupna PP.

 Oprosti ako sam te ugnjavila , ako želiš da učestvujem u tvojoj temi napiši da znam. Nikada ne želim dosađivati.Smile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 00:41
Smrckić, love%20couple%2003, pa naravno da hoću da učestvuješ na mojoj temi Shocked....isto kao i do sad....kod mene se ništa nije promijenilo....i smajlići naravno smiley1745.gif ...pa ti si moj mali Smrcko! Wink....i nikad mi nisi dosađivala....niti si me ugnjavila.....i uvijek s tobom sa zadovoljstvom "protipkam"....i baš sam se pitala gdje si danas..tj. jučer cijeli dan te nije bilo...Confused
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 02:14
Ako me i ne bude više na forumu, želim ti svu sreću u životu i puno cvijeće. Jedna si od najkrasnijih ljudi koje sam srela, blago ovoga svijeta.smile79
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 09:56
Čini mi se da ću morati organizirati potpisivanje peticija da Smrcko ostane na ovom forumu, vjerujem da se i ti slažeš samnom.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 10:02

Triša draga Big%20smile , pa naravno da Smrcko mora ostati na forumu...radi svih nas koji je volimo i cijenimo....di treba potpisat za ostanak?!!...

Smrckić ,smiley1745.gif kakva su to "čudna" razmišljanja da nećeš više biti na forumu...pa ti si nama potrebna sa svojom neiscrpnom energijom i pozitivnim i optimističnim stavovima! Big%20smile
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 16:23

Fontana od begonija, cvijetić od fuksije i Tvister prekrasni su mi i onak kraj onih preljepih ruža stavljeni su mi u favorite.

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 16:33
Šta misliš za moju bugicu i krompirka stoje mi na prozoru u kuhinji.- Da li će im ta toplina smetati ili da ih negdje dr, smijestim
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 16:44
Primila na znanje poduku o bugenviliji.
Ozdravit ću brzo - vodi me MM u Metro (nema neki izbor cvijeća, ali se zabost nos)... Ajde Bog !
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 22:41
Tija..hvala ti kaj si navratila i hvala na pohvali! Big%20smile 
Niho...nisam baš sigurna da je topla kuhinja idealno mjesto za prezimljavanje bugice i krumpirka...mislim da bi im bilo bolje na nekom hladnijem mjestu...primjerice negrijani hodnik ili nešto slično...mislim da biljkama ipak treba zimski odmor kako bi se pripremile za bogatu cvatnju slijedeće sezone. To je moje mišljenje, a sad..da li sam u pravu...neznam...Wink
Hoyić, mislim da je odlazak u shopping najbolja terapija!  Clap ClapClapNadam se da će nešto lijepo uskočit u kolica! Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 22:46
Jučer sam se ponovila sa jednim žutim hibiskusom (bez etikete)....lijep je i dosta velik (nekih 30-tak cm) i pun pupoljaka....cijena 16 kn....jedva čekam da procvate da vidim kakav mu je cvijet....sam da mi pupoljci ne otpadnu prije nego što se cvijet otvori.....evo ga...
a ovo je pupoljak istog hibiskusa...nadam se da će se uskoro otvoriti...
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 22:49
Ova lijepa phalaenopsis orhideja mi je poklon od sveki....kupila je to meni (i sebi...kad smo u istoj kući....LOLLOLLOL) zato što ima puno pupoljaka, a mene se dojmila ova nježno roza boja sa tamnorozim "crticama"...
 
 
a ovo su moja 3 phala koji "stanuju" u prizemlju na zapadnom prozoru....na stolu su samo radi foto-sessiona LOLLOLLOL
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 22:54
Ova je gomoljasta begonija bila vani u hladu...na prozorskoj klupici do nedavnog zahlađenja....stavili smo je malo na stol....šteta je da je spremimo u zimovalište kad još tako lijepo cvate...boja je limun žuta..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 120121122123124 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.