Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - ajamin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


ajamin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 120121122123124 145>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 19:26
episcia

-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 19:28

-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 19:29
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 19:30
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 19:32
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 19:45
[QUOTE=ajama]Predivnoooooo!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2014 u 08:18
ljepo ,preljepo,ova zadnja ima krasan cvijet a episcia bas posebna...neki dan sam nasla u svojoj knjizi uo cvijecu kako se takve biljke korjenom sire...bas je krasan...smile57
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2014 u 07:57
danas definitivno odustajem od stavljanja slika.već sam pisala da mi preko foruma ne idu slike.neznam zašto.vjerojatno je u pitanju moj stari kompjutor jer na poslu mi idu.pošto nemam namjeru obnavljati i ulagati u tehniku to otpada.kad stavljam preko ostalih poslužitelja (ili kako se to već zove) slike mi se brišu.admin niti ne pročita pp,a kamoli da odgovori.neću se više truditi stavljati nešto što mi se briše.žao mi je što su mi obrisane stare slike,jer to je bilo mjesto gdje se uvijek mogu vratiti i uporediti vrt od prošle godine,predprošle.....no nema veze.znam da te slike nisu dobre veličine i sad ih smanjujem,ali trebalo je stare ostaviti ili ranije na to upozoriti.znam da su to pravila foruma.
nisam ljuta samo ne želim raditi posao koji odlazi u vjetar.šteta za najbolji  cvjetni forum
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2014 u 09:31
ja se moram dodati..i sama sam veoma kratko tu al svaki put me admin obavjesti o brisanju ili o gresci koju radim....nemoj odustati...svi mo mi samo ljudi i nemaju vremena  vjerovatno...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2014 u 12:53
Nemoj odustajati, mora postojati način da postaviš slike. Nema veze starost računala, moj laptop jadničak ima ohohoo godina,  svašta je preživio, rušio se nekoliko puta pa opet posluži.
Ja ispočetka nisam mogla stavljati preko firefoxa i explorera. Dok sam skužila da pokušam preko chroma ili opere prošlo je dobrih mjesec dana. A onda sam pročitala kod admina da trebam skinuti noviju, po mogućnosti zadnju verziju firefoxa što sam i učinila. Od tad sve radi kao švicarski satić. Pokušaj preko svih pretraživača, skini zadnje verzije i mislim da ne bi trebalo biti problema. Puno sreće ti želim.
smile78
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2014 u 15:08
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

danas definitivno odustajem od stavljanja slika.već sam pisala da mi preko foruma ne idu slike.neznam zašto.vjerojatno je u pitanju moj stari kompjutor jer na poslu mi idu.pošto nemam namjeru obnavljati i ulagati u tehniku to otpada.kad stavljam preko ostalih poslužitelja (ili kako se to već zove) slike mi se brišu.admin niti ne pročita pp,a kamoli da odgovori.neću se više truditi stavljati nešto što mi se briše.žao mi je što su mi obrisane stare slike,jer to je bilo mjesto gdje se uvijek mogu vratiti i uporediti vrt od prošle godine,predprošle.....no nema veze.znam da te slike nisu dobre veličine i sad ih smanjujem,ali trebalo je stare ostaviti ili ranije na to upozoriti.znam da su to pravila foruma.
nisam ljuta samo ne želim raditi posao koji odlazi u vjetar.šteta za najbolji  cvjetni forum

ajama, daj mi molim te napiši na pp koje slike su ti nestale - na kojoj stranici pa da vidim o čemu se radi. Ako su slike koje su stavljane preko cvijeta info, sigurno ti nitko nije brisao. Općenito, nitko ti niti ne bi brisao slike. Možda se samo radi o onom uobičajenom i već pisanom na temi problema sa slikama. Kad se stavlja recimo preko photobucketa, ukoliko sama obrišeš na njemu slike recimo radi stvaranja mjesta da bi mogla nove dodavati, onda ti se pobrišu te slike na svim mjestima gdje si ih objavljivala. Možda se samo radi o tom. Neki poslužitelji i sami ubacuju neke svoje slike i brišu automatzmom starije, ne mogu se sad sjetiti kako se zove nekako sa t.... LOL. Voljela bih ti pomoći ako budem znala o čemu se radi, pa te molim, javi mi se na pp pa da pokušam pomoćiTongue

Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2014 u 19:59
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2014 u 20:25
super, uspjelo je smile141
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2014 u 20:47
I ja se veselim da si ostala u našem društvu i, naravno, novim slikicama tvog cvijeća... smile55
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2014 u 20:52
i od mene imas veliku smile78....bez tebe ovaj forum vise ne bi bio isti......trebas nam ovdjeHeart
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2014 u 21:28
eto vidis samo kad nas netko uputi....sta bi mi bez tebe.....smile80
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2014 u 12:42
nisam ja mislila nikud odlaziti.samo sam se razočarala u poslužitelje za stavljanje slika.
najbolje bih voljela stavljati preko cif-a.tu mi sigurno ostaju.ovi drugi kažu ne brišu,ali izgleda da ipak brišu.ovu sliku sam postavila samo zato da isprobam veličinu.pokušat ću s njom preko cif.a
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2014 u 12:47

evo uspjela je .znači mojoj staroj drlji ne fali ništa nego mi fotić pravi prevelike slike
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2014 u 13:37
dakle kako sam i pretpostavila, ako bude trebalo još što pomoći, samo mi se javi 
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2014 u 14:37
izgleda da sam izmirila komp. i fotić

-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 120121122123124 145>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.