Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dadinicino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dadinicino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121122123124125 139>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2014 u 22:10
Ana, meni je ova "obična" kerija nekako i draža.
      Slavice, bit će slika voćnjaka, falopiju i ja jedva čekam.
                 Nisa, obožavam srdašca, tako su romantična.
                       Klaudija, konačno ga dočekasmo!

Hvala vam, drage moje, na posjeti!
Pozdravljam vas sličicama meni posebno dragih biljaka


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2014 u 23:55
Sve ti je lijepo ali srdašca su baš srdačna
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2014 u 21:13
Ranunkulica=krasotica
anemonica isto
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2014 u 00:42
Proljeće je stiglo kod tebe a tek što će još biti...
Ovo je osvježenje, ovaj lijepi kontrast boja, jako mi se dopada.
Rijeka

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2014 u 16:12
asparagus niče, evo ponovnog iznenađenjaTongue a uvijek čekamo s nestrpljenjem, a novi izboji se pojave kad se ne nadamoClap kakav ti je ono grmić sa žutim cvjetovima, neka vrsta kerije ili...
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2014 u 21:48
malo sam zanemarila forum ali vratih se unatrag i vidim proljeće te obdarilo pregrštom preljepog cvijeća, ne želim nabrajati jer bi potrajalo duuuugo, ali toga ne bi bilo da nema tvojih vrijednih zelenih prstića. Draga moja smile161 si se ali se isplatilo jer ljepota izvire iz svakog kutka. a znašš što ja čekam raskošnuu žutu ljepoticu smile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2014 u 14:28
Mene je ovaj put osvojio gavez!

I molim te, koji je ono cvijetak na 8. slici (postavila si ju 02.04.)?
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2014 u 15:26
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Kod mene je još sve malo, nerazraslo, tek pokoji cvjetić se otvara, ali me beskrajno veseli!
I kad bih još imala oko za fotografiju, gdje bi mi bio kraj!!





Dadinice, kako si zadovoljna s ovim lukicem? Ove godine sam ga prvi put sadila pa me zanimaju iskustva...Jesi ga koristila u prehrani mozda?
zatvori usta, otvori oci
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 09:06
Dadinica, prošetah za dobro jutro tvojim vrtom, lijepo je počela cvjetna sezona kod tebe. Lijepe su ti gredice sa cvijećem, kakve će tek biti kad se sve razraste... Oduševile su me anemone, ali izdvajam ipak ovaj krasni cvjetić, tako samo oni znaju uživati u svojim vrtovima Heart



Veselim se novim slikama! smile57
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 23:29
Vijolica Hug Hvala ti na posjeti!Srce 
Krasna su srdašca, volim ih u svim bojama i oblicima, nekako su mi romantična.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 23:32
Miška Zagrljaj Baš mi je drago da se i tebi sviđaju! Srce
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 23:36
Mari Zagrljaj Kao i uvijek, život nam je pun iznenađenja! A kada su ovako lijepa, kao cvijeće, onda ga čine puno ljepšim i vedrijim.
Da draga, ono je kerija japonica, jednostrukog cvijeta. A meni je posebno lijepa kada latice malo izblijede, a sredina ostane jako žuta.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 23:40
Miro Zagrljaj Drago mi je da si došetala i do mene!
Nadam se da će nam vrijeme biti blagonaklono i podariti nam puno cvjetića!Srce
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 23:42
Aralija Zagrljaj Hvala ti!
Žuta ljepotica još glumi nudistu LOL. Evo kako trenutno izgleda..

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 23:48
Floramy, cvijet za koji si pitala, od 02. 04. .... to je erodium.
Gavez nemam.... mislim da te je na gavez podsjetilo ovo


To je cherinthe major purpurascensis (nadam se da sam dobro napisala, ima kilometarsko ime! LOL)
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 23:51
Mikica, pozdravljam te u svom dvorištu! Hug
Taj mi je lukić, plava zvijezda, samo vrlo drag cvijet, oku jako ugodan, ali jesti ga nisam probavala.
Iskreno, nisam znala da je jestiv, ali ionako bi mi ga bilo žao pojesti kada je tako lijep!LOL
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 23:56
Vila, dobro mi došla! Hug
Lijepo je imati vilu u svom dvorištu. Vjeruj, jedva čekam da se sve razraste i pokaže se u punom sjaju i ljepoti, kakvu samo priroda može cvijetu podariti.
A cvijetak koji si izdvojila....... to je moj razmaženac Miško, bez kojega bi moj vrt bio prazan!LOL
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 23:59
Novo značenje izraza "zatvorski bluz"


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2014 u 00:01


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2014 u 00:06





Oduševio me ovaj kukurijek, koji do sada nije odbacio niti jednu jedinu laticu!

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121122123124125 139>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,578 sekundi.