Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavujev vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavujev vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121122123124125 282>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 5 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2014 u 21:59

Karli, isto se događalo i meni i sada ga više nemam. Toliko je bio loš da sam ga na kraju bacila, iako mi to inače nije običaj.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2014 u 23:52
kod tebe prava mala enciklopedija vrtnih biljakaClap  dobro ti se drže zimzelene trajniceThumbs Up
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2014 u 12:06
IZ SLAVUJEVE SVAŠTARE

Slike iz Ukrajine i moji svatovski aranžmani




























Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2014 u 12:16
Lijepa Ukrajina i još ljepši aranžmani
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2014 u 12:31
Prelijepo!
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2014 u 15:03
Baš volim ovu temu,oku ugodnu i jako poučnu!
Često prošetam tvojim vrtom. Ništa ne pričam,samo gledam i uživam.
Današnje slike Ukrajine su prekrasne,aranžmana još i ljepše,a ono zbog čega ja danas baš ne mogu šutjet su 2. i 4. sličica ( kučica od šiblja,drvena kučica) Kao da će se ta drvena vratašca iznenada otvoriti,a neko dobrodušno biće iz bajke pozvati nas unutra!Heart
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2014 u 19:13
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:




Hvala ti na iscrpnom objašnjenju,kako i kada što sa krumpirkom.Hug
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2014 u 21:51
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Predivan potsjetnik za sljedeću sezonu!
Mogla bih satima sjedit na onoj klupi i uživati u" mirisnom koktelu"
i zujanju pčelica

hvala miška,
drago mi je vidjeti da si na mojoj klupici, a maloprije sam doznala da je ipak pretvrda da se na njoj sjedi satima.
za aranžmane i slike iz Ukrajine
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2014 u 22:02
Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Slike su ti super, a posebno čuvarkuću u košari.
Imam jedno pitanje, imam i ja krompirov grm i spremam ga se baciti iz razloga što mu nikako ne mogu ugoditi. Ti kažeš da treba dosta sunca i ne previše vode.  Ja imam osječaj da mom ništa od toga ne paše a ujedno slabo cvjeta koliko ga god obrezivala i otkidala vrhove, i lišće mu otpada i žuti kroz čitavo ljeto. Što radim krivo i je li tebi bilo to kada.
Veliki pozdrav. smile79
Karli i Anastazija,
o krumpirovom grmu sam napisala sve kako radim i svake godine mi je lijep i pun cvjetova.
Karli, nisi napisala da li ga sadiš u vrt ili ti je u posudi.
Moj savjet je da ga ne baciš i da mu pokloniš još jednu priliku.
Na proljeće ga jako oreži, sve tanke grane potpuno a deblje bočne na 1-2 pupa, posadi ga u vrt i čekaj ljeto, možda te iznenadi.
Nikada nije kasno da ga baciš.
Još jedan uvjet dobre cvatnje je potpuno mirovanje tokom zime.
Moj u podrumu, u potpunom mraku, je skroz suh bez ikakvog znaka života i bez ijednog lisnog pupa.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2014 u 22:07
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

kod tebe prava mala enciklopedija vrtnih biljakaClap  dobro ti se drže zimzelene trajniceThumbs Up
hvala ti Mari,
dobro si primjetila da se zimzelene trajnice dobro drže-za sada.
primjetila sam da da su neke, zbog dugotrajne magle i velike vlage u zraku, počele žututi.
tko zna što će još biljke morati pretrpjeti do kraja ove čudne zime.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2014 u 22:11
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Prelijepo!
bugica, dobro došla u moj vrt!
drago mi je da si postala član ove naše raznolike i zanimljive zajednice i nadam se da ćemo se dugo družiti.
hvala ti na posjeti i komentaru
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2014 u 22:38
Originalno poslano od člana Miranda Miranda napisao:

Baš volim ovu temu,oku ugodnu i jako poučnu!
Često prošetam tvojim vrtom. Ništa ne pričam,samo gledam i uživam.
Današnje slike Ukrajine su prekrasne,aranžmana još i ljepše,a ono zbog čega ja danas baš ne mogu šutjet su 2. i 4. sličica ( kučica od šiblja,drvena kučica) Kao da će se ta drvena vratašca iznenada otvoriti,a neko dobrodušno biće iz bajke pozvati nas unutra!Heart
Hvala Miranda, jako lijepo si ovo napisala,
posebno mi je drago što si na pravi način doživjela slike starinskih kućica i što si to izrekla pravim rječima.
Te kućice sam slikala u muzeju narodne arhitekture u Pirohovu kod Kijeva.
Na velikoj površini se nalazi oko 300 objekata koji su sagrađeni i namješteni potpuno isto kao u vremenu kada su građeni i kada su u njima živjeli razni narodi koji su tada naseljavali područje prostrane, plodne i misteriozne Ukrajine...
Ukrajina, "zemlja moćnih rijeka", "europska žitnica", "zemlja slavuja!"
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2014 u 22:39
Belina
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2014 u 08:27
Hvala, uživam u tvom vrtu Clap !

Nova sam pa mi je vrijedan svaki savjet i svaka informacije od vas iskusnijih. Npr., za krumpirka sam ovdje prvi put čula Embarrassed ... 
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2014 u 22:47
bugica, drago mi je da uživaš u mom vrtu.
ako te što zanima uvijek možeš pitati i uvijek ću ti, ako znam, rado odgovoriti jer ja pišem samo o biljkama koje imam i koje poznajem.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2014 u 23:04
Nema smisla da pišem kako su ti krasni aranžmani, ti to i onako već znaš. Već sto puta je rečeno da si majstor na tom pilju. O tome svjedoče brojni svatovi koje si aranžirala.
Ali, jedno je sigurno - znam tko će meni aranžirati svatove kad budem ženila sina! Wink

A slike iz Ukrajine su ipak priča za sebe. Prekrasan ambijent! 
Daj, molim te, stavi još koju ako ti nije problem!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2014 u 08:18
Hvala, cijenim to zaista. 

Tražim već dugo i kombiniram ali još nisam pronašla svoju idealnu kombinaciju cvijeća za cvjetnjak u nastajanju...

A kako bi se krumpirko držao na balkonu, južna strana, znači cijelo popodne ( već od 11,30 h ) sunce i samo sunce? Jako mi se sviđa taj cvijet, samo kod mene je slaba ponuda svega što se tiče biljaka, sjemena... 
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2014 u 08:29
krompirko je u mojem vrtu na cijelodnevnom suncu, i mislim da bi mu i tvoj balkon bio dobar.
budi vrijedna i piši a kada skupiš dovoljno postova, javi mi se na pp.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2014 u 08:39
Hvala prijateljice Hug
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2014 u 13:18






























Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121122123124125 282>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.