Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 122123124125126 140>
Korisnik
Poruka
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 23:45
idemo na jug... ispod one stablašice/penjačice glicinije cvatu iglice
100_1877
neumorne su bijele ljubičice
100_1878
za koji dan će se rascvasti pakujci, ali su zato šeboji u punom cvatu
 ovi su narandžasto/ciglasti
 žuto/ciglasti
100_1881
 ovi imaju samo male ciglaste mrljice
 a ovi su lila/ljubistačni
počeli su cvjetati lanjski klematisi, ali okrenuli cvjetove susjedu Angry pa ih nisam uspjela poslikati, ali sam ulovila ovu "čudnu" potoćnicu koja čuva noge klematisu
100_1892
 to je jedan grm, a iz njega i plavi i rozi cvjetići...
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 23:52
i na zapadu ima nešto novo...
100_1883
 Konte vidi me kako sam lijep...
100_1884
pored njega je mali šatirani
 i mini tulipani
100_1891
pa bijeli jorgovan samo za Bigi
100_1890
i ovi ljepotani pakujci
100_1886
 
100_1888
 a ovaj je skoro bijel... možda se varam,
 ali mislim da nije isti kao prethodni
100_1889
 i to je to za večeras, nema više...
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 23:56
prekrasno. Večeras trčim od vrta do vrta i konačno stigla i do tebe.

Glicinija me očarala

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 06:54

Jako lijepo cvijeće. Ipak ću izdvojiti (teška srca) gliciniju i tulipane....Clap

Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 07:20
Joj kako su ti lijepi pakujci,tako nježni.Naročito me oduševljavaju srdašca koja meni ne uspjevaju a tako ih silno želim.
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 11:25
Ajme kako je sve lijepo, glicinija, tulipani, potočnice, ljubice... ajmeeee!
 
               smile39
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 11:27
Umirem za šebojima, izludit ću one stričeke na placu, svakodnevno ih tražim tisuću šeboja!smile107
Predivno!!!smile93

Odoh se smirit u ćošak i suzdržat da ti ne dođem malo ih prorijediti!Embarrassed
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 11:43
Volim tvoje nove slike jer nam uvijek sve lijepo i podrobno opišeš pa dobijemo cjelokupni dojam!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 13:02
Prvo sam se zadivila banani. Svaka joj čast. Na prvoj slici sam mislila da je Dead, al' neda se, žilava.
A ostalo? Pa na sve strane svijeta kod tebe sve gusto i krasno cvjeta.Ispao nehotice stih!WinkAli mi se zbilja sviđa ovako lijepo, gusto šarenilo. Naravski glicinija je  kraljica dok ne krenu ruže....Big%20smile
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 21:07
Ja navratila - vidjela moje / tvoje, ja nikada ne propustim tvoje dvorište. Ima mi ono nešto, a još sada još ovo plavetnilo - divno!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 23:33
Drage  moje hvala vam na posjeti i pohvalama, ali nastavite li tako hvaliti gliciniju bojim se da će se uobraziti i prestati cvjetati Wink. Sada ju malo kiša zeza, pa latice samo cure po terasi, a bez sunca nema ni mirisa...
 Mikice neznam zašto ti srdašca ne uspijevaju, meni su ona cvijet iz bakinog( noninog) vrta. Ona ti vole biti u hladovini po ljeti, idealno mjesto je ispod nekog drva, a koliko se sječam kod tebe toga ima...
Lilika, znaš sad bih te onako, ko malo dijete, preko koljena pa po guzi, dok sam ja pričala o šebojima ti niti trznula nisi, ali imam još nekih malih...
Anaida, učim, učim od boljih od mene, pogotovo od nekih koje tako lijepo opišu svoje krugove da imam dojam da šečem međimurjem dok čitam i gledam slike Big%20smile.
Hoya znaš da sam bila jako sretna kada sam vidjela da proviruju, jer ova zima mi je bila nekako čudna, puno cvijeća je otišlo u ... vječna lovišta i kućnog i onoga pospremljenog u podrum, zato su me alstroemerie , koje su bile pokrivene samo sa par borovih grančica, jako razveselile i jedva čekam da procvatu.
 
Bako i ja volim da je šareno i gusto, a za to se svakog proljeća pobrinu moje potoćnice koje se same zasijavaju i šire ko korov... ne volim da je cvjetnjak ćelav Wink.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 23:56
Vidjela sam da imaš helianthemum nummularium (za njega si napisala: "kada sam ga kupila nije mi bio baš nešto... nekakav grmić zelenosive boje, sa listićima sličnim lavandi, ali sada sam baš radosna, a guglajući malo zaključila sam da bi to bio H. N: pink flowered " ..... da li je još živ i kako si zadovoljna s njim, kolko je narastao? Ako možeš nešto napisati o njemu, bila bih ti zahvalna Big%20smile
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 14:25
prekrasna ti je glicinija kao  i sve ostalo nadam se da će banana pustiti koji podmladakWink
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 14:28
Katice, svako malo te se sjetim ovih dana jer mi i tvoje plave potočnice i raznobojni pakujci uljepšavaju vrt i krugove!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 15:07
smile64predivne boje!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 20:31
joooj šeboji svakakvih boja su ti baš fino zamirišali u vrteku Wink a mene je tvoj pakujac meu prvima počastio cvijetom la la la Big%20smile sreća da je bigi prije mene kukala glede glicinije LOL i opet sam kćer ove tvoje skoro pokojnom proglasila kad ona meni u inat prolistala ...samo da joj pokažem mamu njenu pa da vidi kako se raste LOL jedino bi me susjedi fakat čudno gledali da sa laptopom stojim ispred glicinije i objašnjavam joj neke stvari smile156
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 21:07
smile64baš sam s e nahodalaaa,,i nauživala
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 21:33
Moon, nažalost heliantum ne vidim ovoga proljeća, ali moram još vidjeti možda se skriva među potoćnicama.
Enrikova nona, banana ima podmlatka, pa ako želiš javi se na pp...
Anaida baš mi je drago da ti cvjetaju, ne stignem zadnje vrijeme u pregled vrtova, ali budem došla ovih dana vidjeti, jer me baš zanima koje boje su kod tebe...
Gio draga, baš mi te drago vidjeti, nisam te zaboravila, ali u stisci sa vremenom, jednostavno ne stignem, ali doći ću i ja do tebe.
Konte vidiš li kako je lijep moj/tvoj žuti šeboj, svjetli mi ko sunce...a moram znači i do tebe da vidim kakvi su pakujci kod tebe, jel mi bude drago il se budem za rit grizla TongueLOL
Drage moje goćče svima velika smile78
A sada moji pakujci...
 tu su 3, rozi, plavi i ljubičasti
roza-lila
iz potoćnica izviruje ljubičasto-bijeli, nježno roza - skoro bijeli i u donjem desnom kutu crveno -bijeli
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 21:33
Baš je neki dan bila emisija na TV o šeboju.
 
Rekli su da je šeboj skroz izumro u našim vrtovima ,da su jedva nabavili sjeme izvana.
 
Zato ti imaš Kate moja šeboje prlijepih boja smile78
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 21:41
Clappredivno sve...od glicinije do pakujaca...svaka čast!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 122123124125126 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.