Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 123124125126127 260>
Korisnik
Poruka
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 21:38
Draga Flavia, ja još nijednom nisam došla na tvoje stranice a da ti nemaš nekih novih cvjetića?!!Wink hibi, maćuhice, orhidea.................???
Drago mi je da je sve u žutoj boji, mojoj omiljenoj!
Baš mi se sviđa ona od Retriver Sanje - Svaki muto voli žuto! smile96Baš mi je simpa i priznajem - prvi put to čujem!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 21:45
Krasne su ti ove mačuhice.
Jel su sve mini mačuhice puzave?
Meni su baš lijepe,malo drugačije od onih na koje smo godinama navikli,bum si ih i ja nabavila .
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 21:56

Bromi, kak možeš reći da si dosadna...pa normalno je da smo "znatiželjni"....LOLWink

 
...evo....slike nisu baš vrhunske jer je slikano sad s blicom...ali za prvu silu budu dobre....
 
...moja Nolina koju mi je nedavno kupio MM
 
"Slonica Nelica" već ima nogicu ko mali slonić LOL
 
a ovo je njezina etiketa Beaucarnea Recurvata - Nolina
 
 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 22:01
Mačuhice, žute i još viseće, prekrasne su...
život je more
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 22:04
za TM koji ti je kupio -Slonicu Nelicu-
Stvarno je predivna,prava ljepotica.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 22:05
Bergenia, ta "uzrečica" ti je umotvorina od MM, pa je i normalno da je nisi do sad čula Big%20smileLOL....hvala ti na posjeti draga!
 
...a svima ostalima kojima su se dopale viseće maćuhice...situacija je slijedeća; kupljene od ljudi u privatnom rasadniku u Adamovcu tu kod Zagreba blizu, zadnje dvije....ostalo je prodano. Cijena 25 kn tegla, u tegli ima 2 ili 3 sadnice, nisam mogla dobro vidjet jer su jako guste i već je noć, sutra ću bolje "pročeprkat", ovo je posebna vrsta maćuhica, te viseće....nisu sve sitne maćuhice viseće. Tražim ih već mjesec dana jer sam čula da postoje takve. Do sada ih niti ja nikad nisam vidjela osim na Lorinoj temi koja ih ima već jedno vrijeme i super joj napreduju....samo kaj ona ima i jednu krasnu ljubičastu u dvije boje!
Pusa velika za sve....smile78
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 22:10
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

za TM koji ti je kupio -Slonicu Nelicu-
Stvarno je predivna,prava ljepotica.
 
Si vidla Štefek kak je dobar MM..to ti je ta Nelica kaj sam ti ono prije govorila o njoj Wink
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 22:10
prekrasna je, tvoj muž zna izabrati  želim ti da ti bude dugotrajna nolica slonica   
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 22:10
A nitko nije primjetio moj novi avatar...a Ben je jučer bio na foto-sessionu...šmrc...
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 22:27
pa kako da primjetimo tvoj novi avatar kraj tolike ljepote cvijećaWink

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 08:06
Flavia, TM je kupio mini slona Smile , predivan je! A i maćuhice također.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 08:27
evo konačno mene i kod tebe, prvo - kak samo nanjušiš takve biljke za bagateelu ko hibiskus? Jesi neka ili kaj? Mačuhice su lijepe a i orhideje.Moje isto sad kreču sa cvjetnim stapkama. Lijepo si se ponovila svaka čast.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 09:58
Bromi, Lorica, Anaida, Hanić...??%20-%20??%20-%20tb
 
 
Evo danas konačno procvao moj žuti hibi....lijep je i veliki cvijet, samo što nije baš žuti kako se činilo da će biti....boja je više onako svjetlo svjetlo narančasta, što bi se reklo apricot...
evo ga....
 
 
 
...jedino kaj je žuto su prašnici, a sredina mu je onako tamnije crvena.....??%20-%20??%20-%20tb
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 10:00
krasan je i ovakav,ja bih onaj svjetlo rozi kak ima Fuksija
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 10:03

Ja se nekako ravnam da idem tamo gdje su stranice plave, jer kad sam na nekoj bila, ostane crvena.

I kad vidim Kreativni nered s plavim stranicama, padnem u nesvjest već unaprijed: što opet ima novog kod Flavije!WinkLOL

Stvarno više nemam riječi.
Maćuhice (nisam ni znala da postoje visećeConfused) su p r e k r a s n e!
A hibiskus! Predivan.ClapClapClap
Dunje, nolinu neću ni spominjati!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 10:04
E Hana, takav nisam vidla...možda je i bilo, ali tko bi to mogao znati po pupoljku kad niti jedan nije bio sa otvorenim cvijetom da bi si čovjek mogao izabrat. Kad budem opet išla, budem ti pogledala jel ima tih svjetlo-rozih..Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 10:10
Bakić, tak i ja...di su brojevi stranica pocrvenili, tam sam znači bila...ali najbolje se orjentiram na Aktivne teme....tam je uvijek vremenski označeno gdje šta ima novoga!
Za viseće maćuhice sam ja prvi puta čula od čovjeka gdje sam bila kupila bijele dipladenije i rekao mi je da će imati na jesen, onda sam ih prije nekog vremena vidjela na Lorinoj temi...i sad sam evo uspjela kupiti dvije te viseće posude s njima. Sad me živo interesira kolike će narast....ja bi voljela da budu ko sulfrinije recimo...metar dugačke....ali bumo vidli kaj bude od njih! Osim što su posebne te viseće, nekako malo i upotpune dvorište bojom u ove sve hladnije dane! ??%20-%20??%20-%20tb
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 10:20
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

E Hana, takav nisam vidla...možda je i bilo, ali tko bi to mogao znati po pupoljku kad niti jedan nije bio sa otvorenim cvijetom da bi si čovjek mogao izabrat. Kad budem opet išla, budem ti pogledala jel ima tih svjetlo-rozih..[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />


ma ne vlim zato jer ga vjerojatno ni nećeš nači,nego mi je prekrasna nježna boja. Ja idem idući tjedan kupovati mini mačuhice ali bijele i plave ako ih bude da mi grede ne budu prazne
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 10:31

Ok, budem ja svejedno pogledala za te hibije, a ja bi si još kupila one maćuhice sa ogromnim cvjetovima....e kad bi takvih bilo visećih bilo bi to idealno.....Wink

Na vrh
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 11:14
Jesi li pitala koliko viseće maćuhice narastu u duzinu? Zvala sam jedan rasadnik koji je obicno dobro opskrbljen ali viseće mac.nemaju u ponudi. Kazu da im je nabavna cijena visoka (sjeme) i da se tesko prodaju narocito u manjim sredinama kao moja. Jos jednom cu se ponoviti,sve tvoje biljke su smile120
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 123124125126127 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.