Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 124125126127128 133>
Korisnik
Poruka
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 18:33
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Lijepi su gerberi ali  tvoj najljepši cvijetak je tvoja princeza......
je milice neznam što bih bez nje Big%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 18:36
Originalno poslano od člana Belina Belina napisao:

smile113A ipak je zima iza nas,tvoje margaritice,gerberi su preljepiClap
 je belina zime više skoro da i nema,mi samo malo predveče zakurimo peč na drva ali mislim da za koji dan više niti to 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 18:39
a sada ono što prije nikad nebih napravila ali pod utjecajem ovog foruma hehe dala sam se u dekapitulaciju crnca...i jupi prvo sam prvih 10dana cendrala da šta sam napravila ali onda odjednom juhuuu pojavili se na stablu mali bebači baš sam vesela da je operacija uspijela i da je pacijent osta živ
 
 
 
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 19:12
 
ovaj čuvar kuće je jako interesantan listići su mu kao neke trubice
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 19:16
uf povukla sam krivu sliku ...
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 19:47
bilo je narcisa,zumbula,tulipana ali oni su već na odlasku ali evo par proljetnih meni najdražih
 
 
 
 
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 19:48
sutra stavim još slikica..
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 20:01
Princeza sa gerberom prelijepa.
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 21:10
Narcis sa bijelim laticama i žutom sredinom je prelijep, nisam još takav vidjela.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 22:33
rascvjetano Clap
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 22:53

Kod tebe se sve prekrasno zašarenilo i rascvjetalo.
Čini mi se da je Lavanda jako narasla i uozbiljila se.

Puno  smile79  i tebi i njoj !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 22:59
taman sam definitivno odustala od ideje da siječem svog crnca i sad vidim sliku kako ti lijepo pusta bebe sa strane,morat cu se i ja odlucit na operaciju pa sta bude..ova cjevasta cuvarkua ti je super,meni je ona najdraza od svih mojih cuvarkuca ..pohvale tebi na lijepom vrtu 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 10:39
Originalno poslano od člana arim arim napisao:

Princeza sa gerberom prelijepa.
 e a pa na tateka vražije je zgodan ,a mama more proć LOL
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 10:40
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Narcis sa bijelim laticama i žutom sredinom je prelijep, nisam još takav vidjela.....
da zato sam i stavila slikicu jer svi imaju skoro sve vrste a ovog još nisam vidla novi je seka mi ga je donjela,ima krupnu lukovicu a i takav je i cvijet krupan na dugoj čvrstoj stapki
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 10:47
moon i Anastazija hvala na posijeti,da vrt se šareni odustala sam od kombiniranja samo 2-3 boje jer zaista dok nađem biljke da prežive i gadnu zimu i pakleno ljeto izbor bi se u tom slučaju jako gadno suzio,možda ovako izgleda kićeno ali kaj me briga kome smeta nek ne gleda ..
Lavanda je jako narasla dakle samnom je svaki dan i ja doslovno vidim da raste ko suncokret,ima duge noge (to mora rodom jer se rodila u Splitu pa kako splićanke imaju duge noge valjda je tam nešto i pobralaWink) i postala mi je ipak velika pomoć mislim ne razbacuje stvari okolo sad već sprema i ja i moja seka joj pripremamo veliko iznenađenje za roćkas 8.6 ...nema pojma ali mi smo već nabavile malog psića mislim da će poludit od sreće...sve je u tajnosti čak niti MM nezna haha to mi je najbolje past će u nesvijest...no baš me briga ionako se ja brinem za sve ljubimce..no tu dolazi do jednog malog problema kako ga naučit da neide baš u vrt e tu ču se malo pomučit ma sve se može ali treba vremena i energije 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 10:50
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

taman sam definitivno odustala od ideje da siječem svog crnca i sad vidim sliku kako ti lijepo pusta bebe sa strane,morat cu se i ja odlucit na operaciju pa sta bude..ova cjevasta cuvarkua ti je super,meni je ona najdraza od svih mojih cuvarkuca ..pohvale tebi na lijepom vrtu 
hvala ti na pohvali zaista se trudim  oko vrta kao i sve vi uostalom Big%20smile
ove crnce sam vidjela da ih ljudi imaju zasađeno po vrtovima vani na Lastovu i to su veliki razgranati grmovi vrlo interesantni no ja ču svoje ipak u teglu i po zimi u kuću nema više kockanja sa zimom 
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 11:01

Krasno iznenađenje spremaš svojoj ljepotici za rođendan !!  Bit će vriske i cike od veselja !!!   A zbilja je jako narasla, baš se uozbiljila, baš zba pozirati !!

EEE, a tvoja zima, jest da je bila oštra i strašna, jest da si se prepala prvih slikica vani kada je snijeg okopnio ....ali biljčice su puno izdržljivije nego što mi mislimo  !!  Sretno popunjavanje vrtića!!! A gerberi su ti pre-krasni !!


Gledajući tvog dekapitaliranog crnca, mislim da ću se i ja odlučiti za taj potez, nadajući se da će dobiti berem upola kao tvoj novih glavica !!  Koliko je vremenski trebalo da vidiš izlazak mladih glavica, jel ta strepnja od 10 dana i vrijeme o kojem pitam ili ...?

Lijep pozdravčić ostavljam tebi i vveelikoj Lavandi !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 11:13
 Matgarete, gerberi, ostići, čuvarkuće,...... koja raskoš!!!!!!!smile71
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 12:45
Originalno poslano od člana Free Free napisao:


Krasno iznenađenje spremaš svojoj ljepotici za rođendan !!  Bit će vriske i cike od veselja !!!   A zbilja je jako narasla, baš se uozbiljila, baš zba pozirati !!

EEE, a tvoja zima, jest da je bila oštra i strašna, jest da si se prepala prvih slikica vani kada je snijeg okopnio ....ali biljčice su puno izdržljivije nego što mi mislimo  !!  Sretno popunjavanje vrtića!!! A gerberi su ti pre-krasni !!


Gledajući tvog dekapitaliranog crnca, mislim da ću se i ja odlučiti za taj potez, nadajući se da će dobiti berem upola kao tvoj novih glavica !!  Koliko je vremenski trebalo da vidiš izlazak mladih glavica, jel ta strepnja od 10 dana i vrijeme o kojem pitam ili ...?

Lijep pozdravčić ostavljam tebi i vveelikoj Lavandi !!
ehej Free lijepo da si navratila ,
eto imaš pravo za izdržljivost biljaka,lantane za koju bih dala ruku u vatru da su sve otišle evo izbijaju iz zemlje nevjerovatno...
ha čuj uzmi dobrih možda 14 dana jest da sam ja oči izgubila bleječi svaki dan u stabalce i taman onda dva dana dok nisam eto iznenađenja nisam iskreno mislila da će ih toliko izaći što je iznenađenje veliko  sam ga osijeci nečim vrlo oštrim ja sam čistim skalpelom,prvo sam dezinficirala ga osušila i frk..sad se veselim gledajući malce kako rastu a nevjerovatno je da su lagano već crni po rubovima
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 12:45
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

 Matgarete, gerberi, ostići, čuvarkuće,...... koja raskoš!!!!!!!smile71
hvalaBig%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 124125126127128 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,516 sekundi.