Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 124125126127128 272>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 09:23
Hoya, ti si krenula u akciju.
Dok moj vrt ne bude spreman, uživat ću kod tebe. Smile
Magnolija mi je prekrasna, i meni je susjed obećao jednu malu mladicu...
A bugenviliju sam prošle godine probala zapelcati...bila krenula i onda se predomislila....Confused
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 17:31
Samo da ti javim da sam pronašla +bijeli agapanthus u porečkim Plodinama!
Bio zadnji i baš za mene!
Hvala što si milsila na mene!smile78
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 23:59
Bako, polako praznim vazice koje su bile na zimovanju u konobi i rasađujem ih u vrt. Baš je gušt kad vidiš da svaka baca male izdanke.
 
Proljeće i bugenvilija i magnolija su za mene nedosanjani san kad je razmnožavanje u pitanju.
 
Bergenija, drago mi je da si našla, ali bi mi bilo draže da sam te mogla ja obradovati.
 
 
A danas je sa otoka preko mora do mene stigao paket:
 
Otok, hvala ti i znaj da je sve već posađenosmile78smile78smile78
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 01:25
smile141krasni pokloni.
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 10:47
Hoya smile78smile73smile79smile99!!!!!!!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 14:29
A koja ti je ova velika biljka  čini i se da je imam i ja ali nisam baš u toku
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 14:35

Super pokloni!!!

Od svega sam prepoznala gazanije puzajuće i one koje sam i ja imala.

Ali i ostalo će vjerujem biti prekrasno.
 
 
 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 16:10
Dakle, koliko se ja razumijem u cvijeće - tu su gazanije, felicija i dvije kurike.
A kako su mi lanjske gazanije smrzle super su mi došle ove i Lantanina tako da sam lijepo popunila praznine.
Da volim plavi cvijet  to je već svima znano - felicija je pun pogodak.
Pa opet biljke sa šarenim listom - kurike ... ja sam se sva rastopila!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 17:39
smile57
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 11:52

Pokloni su super...

Reci mi kako tvoje breze, dali su počele pupati?
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 12:24
Prekrasni pokloni..
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 13:04
Željka, tu si! Gledala sam prije par dana i jedna breza već ima prve listiće.
 
Stefkaja, hvala, baš me razveselilo!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 15:13

Tmurno je i kiša neprestano pada, a vikendom jedino mogu obaviti veće poslove. Danas sam ispod terase sve male posudice presadila u ove četiri.

Ni sama nisam znala da ih ima toliko. Malo su pregusto posađene, kad se rašire bit će krkljanac::
 
 
 
 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 15:34
Vidim opasnu konkurenciju našoj Otok!WinkBig%20smile
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 16:54
Ne znam šta da ti više pohvalim,tvoje novo cvijeće ili ove prekrasne tegle.I ja bi taaaakveeee....teeegleee....
Gdje si ih kupila ???
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 17:03
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Vidim opasnu konkurenciju našoj Otok!WinkBig%20smile



I ja! Ali to je zdrava konkurencija.
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 17:14
prekrasno i kod hoye i kod otok bravo cure smile79
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 17:43
Bako, ma je l' da da mi nismo konkurencija. Samo su nam sukulenti došli malo bliže, tu na kontinent.
 
Štefice, tegle sam kupila ove zime u Kauflandu. Nisam sigurna, čini mi se da su bile manje od 20 kn. Promjera su 35 cm, a MKM je kupila dosta veće i niti njima cijena nije bila više od 20 kn.
 
Otok, jesi li štucala jutros? Hodala sam kao paun po terasi, pa vaze na stol, pa s njima na ogradu, pa ... sreća da su svi u kući i da me nitko ne vidi!
 
Bromi, hvala, sad idemo dalje! Sigurno pola metra u visinu uredno složenih teglica je ispražnjeno i posađeno. Imam još 20 sadnica, a danas sam opet posadila moju omiljenu ukrasnu travu u 51 vazicu ...
 
Ma ako ja ne dobijem otkaz od ukućana - nitko neće!
 
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 17:54
Ajme koje dobre vaze pune sukulenata Thumbs%20Up i baš lijepo pašu, točno znam gdje su.....
I ti si se bavila danas presađivanje i raznim vazicama....... ja sam se u 13,00 sjetija da još nisam ni počela kuhati ručak, sreća da sam imala brzinski pa nisam dobila otkaz Wink.
Žal mi je da nismo čera baren kafe popili.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 14:00
Vazice su za 5!
I sukulenti u njima, naravno Smile
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 124125126127128 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.