Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 124125126127128 140>
Korisnik
Poruka
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2011 u 19:40
Kod tebe vidim puno ljepotica...........pakujci (i ja ih jako volim), clematisi i ruže! Jedno ljepše od drugoga!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 07:06
Lijepi su ti tulipani, pakujci su divni, plavilo u vrtu sa potočnicama predivni,  ali ovaj puta slike ... pohvale i za fotorafa!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 08:44
wooow ona narančasta ruža je posebna Thumbs%20Up a pakujčeki su mi i dalje preclatki Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 11:03
Katice, kod tebe uvijek ima puno ljepote.. Pakujci su zaista predivni! A i ruže, krasne ruže..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 12:28
predivan vrt, Katica draga, od šeboja do ružaClap...predivan mi je onaj ljubičasti šeboj, a i žuti ništa ne zaostaje u ljepotiSmile...a tek pakujci, bome si lijepo napunila kolekciju...svi su divni , no moj je favorit plavo bijeli, odnosno lila bijeliSmile...idemo dalje s novostima, pala je kiša i osvježila...moramo pohvaliti i Foto FranjićkuClap.
lijepi pozdrav
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 09:15
odusevljena sam sa tvojim pakujcima ,ruza je ruza,uvjek ocaravajuca
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 11:16
Ajme što sam propustila ovih dana... kakvog cvijeća imaš... ne znam hoću l' lijevo ili desno... ruže, pakujci... ma prava cvijetna simfonija!ClapClapClapBig%20smile
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 22:33
ruža io pakujci su prelijepi ali nema do tvoje glicinije jednostavno je fenomenalna nemre se upotrijebit druga riječBig%20smileBig%20smile
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 22:39
Draga moja koje ti carsvo imas..
pakujcisu fanatsticni, clematis-mrak, seboj supic.ja imam samoove klasicne boje onaj rozi i je super..molim te ako ces imat sjemena od njega molim te sacuvaj...
Uzivala sam u setnji i jedva cekam doci ponovo!!
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2011 u 06:40
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

subota%20061
i na prvi pogled isti, ali nije razlika je u nijansi... više ljubičasti prvi, a drugi plavi
subota%20060




Koliko različitih boja imaš? Pravo carstvo pakujaca. Najviše mi se sviđaju ova dva čije sam slike stavila...

Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2011 u 08:32
Uživala sam u cviću tvog vrtasmile71
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 10:14
lijepo je u tebe! svi nešto fale pakujce, lijepi jesu ali meni su predivni tvoji klematisi!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 10:18
smile227slažem se sa antonijom pakujci su krasni ali kratko cvjetaju dok klematisi i ruže.....
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 14:25
Moje kuhanje drugog dijela ručka potrajalo Embarrassed...
Drage moje gošće i Toni, raduje me da vam se sviđa moje proljetno cvijeće, koje je več djelomično ocvalo, ali zato počinju ruže, drugi dio klematisa...
Šmrcko, svi moji pakujci su forumski pakujci, ali s obzirom da je sjeme stiglo iz više "izvora" nemam pojma koji su čiji... sad su moji Wink.A vidim da se pakujci sviđaju i drugim curama pa... ja bum skupila sjeme, a zainteresirani molim da se jave na pp.
 A RS i maslačak su se zapiknule za ljubičasti/rozi šeboj Tongue... pišem.
Antonija, kreću pomalo i ostali klematisi
No kako sam rekla, poslikala i ja nešto pa evo slikica( starih, od prije 14 dana)
Molim zanemarite pozadinu, jer moj susjed je opet imao radove u dvorištu, a pogledajte samo moju/korjenčičinu peruniku
100_1947
pa plava iglica
100_1943
ljubičasta
100_1971
u ovoj gužvi izviruju moje/Hoyine alstremerie
100_1951
100_1973
rožac
100_1974
 i panj sa rožcem
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 14:42
Dunjarica u cvatu
mislim da je ovo geum
100_1970
ovo sam prošle jeseni dobila od nekoga, ako se ne varam to je "nešto" od Mari 5510, ali šta????, a s obzirom da neznam šta je, još je u tegli...... Embarrassed
100_1968
i turski karanfili su krenuli...
digitalis
 i gro plan
100_1993
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 14:44
prekrasan ti je vrt posebno pakujci koji su me potsjetili na vrt od moje bivse susede ona ih je imala bar 30 vrsta al izgleda da su dotrajali jer sam vidla nedugo samo 3 grmica Confuseda prije je to bio melem za oci kad su svi procvijetali ,tako da vjerujem da i ova tvoja preljepa kolekcija izgleda spektakularno ClapClapClapClapClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 14:46
klematisi ... dr. Ruppel
stariji cvijet ( ogroman)
100_1950
i mladi
100_1952
miss. Bateman
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 14:51
Koji klemići smile39
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 14:57
Sve je prelijepo ali glicinija me oduševila
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 16:15
Batemanka ti je procvala! Moja još ništa. Unhappy Ima par pupića, al od cvijeta još ništa. A da napravim kao ti, pokažem joj sliku tvoje pa da vidi kak bi trebala zgledat!
Drugo sve 5+, mislim da ne moram ni reć!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 124125126127128 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.