Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 126127128129130 159>
Korisnik
Poruka
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2011 u 09:50
Super cvijeće, a i gljive i voćke, stvarno predivno zgleda :)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2011 u 10:15

Prekrasno cvijeće, a burito me posebno oduševio - divan je.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2011 u 10:37
ma sve prekrasno od a-ž Clap
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2011 u 23:32
Drage moje posjetiteljice hvala vam što obilazite moj vrt. Ja već duže nisam ovdje bila, jednostavno nisam stigla. Večeras sam svratila da pogledam komentare i stavim neku novu sliku...
PROLJEĆE lijepo pitaš kada sve to stignem...Da ti pravo kažem ni sama ne znam...Kad je vrijeme gljiva onda imam posla preko glave, jer idem ih brati pa onda spremati, a to uzme jako puno vremena. Obzirom da volim gljive onda mi sve to nije teško...
JASENKA dobrodošla među cvijetoljupce i u moj vrt, svrati opet...
ANASTAZIJA dobro mi došla...Izdvajaš burita koji mi je stvarno lijepo izrastao. Ako ga nemaš, pošalji adresu...
ENRIKOVA NONA dobro mi došla,dođi mi opet...
smile78
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2011 u 00:19
Evo malo novih slika iz mog vrta...
 
Manderine smo uglavnom pojeli sad su na redu narovi, kojih ove godine ima puno...
 
 
 
 
Neki dan spazila sam i ovu jagodu. To su one Mount Everest koji smo forumski kupile u nekom rasadniku u Međimurju...
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2011 u 02:16
U vrtu još dosta toga cvate , očito im paše vlažno i toplo vrijeme...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2011 u 02:57
jagoda,
Dama sa kamelijama,Clap

nisam se javljala dok sam šetala svako malo tvojim vrtom.smile93

Vraćala se, ponovno se divila, a imam i čemu,
jer kod tebe ima svega, svih boja, oblika.

Nemam riječi pohvale za vrijedne ruke, koje tako divno stignu i njeguju svaki kutak tvog cvjetnog i voćnog carstva.

Prreeedddiiiivvvnnnnoooooooooo!
                                                                      smile64
Veliki pozdrav smile79.


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2011 u 08:16
Silvy je vec rekla a ja potpisujem
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2011 u 12:57
mmm, baš lijepe kaduljice...i ova zadnja "ticala"...
Jedva čekam da procvatu tvoje kamelije...
Tvoje žute krizanteme...i kod mene nje mali grmčić...počel se je buditi...
Joj...zakasnila na mandarine...nar mi baš ne šmeka....Wink
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2011 u 15:33

Puno ti hvala, imam i ja burita i baš mi se sviđa.
Kod tebe još puno toga cvjeta, baš ti je lijepo!
         smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 16:34
Draga Jagoda šta reći, a da se ne ponavljam.Mislim da tvojim slikama nisu ni potrebni komentari, one govore same za sebe.Ja samo mogu reći da se divim tvojoj ogromnoj volji i energiji.
I da, skoro sam zaboravila da ti kažem, nakon što sam prbala onaj tvoj namaz od gljiva, koji me je oduševio,i sama sam se počela više zanimati za te darove prirode, koje do sada skoro nisam ni primjećivala.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 23:31
Drage moje posjetiteljice SILVY, GIO, LOVRO, ANASTAZIJA, TIKVIĆ, drago mi je da obilazite moj vrt i moje cvijeće..Kod mene još uvijek ima dosta rascvjetanih biljčica i još će biti neko vrijeme, a kad krene bura i hladnoća biti će prava pustoš....
SILVY i GIO I ja čekam kamelije, danas sam vidijela još nekoliko cvijetića kod sasangue...Sutra ću ih poslikati. Dama s kamelijama biti ću negdje u ožujku kad krene masovno cvjetanje mojih ljepotica...WinkWink
LOVRO ona crvena ticala su od kadulje čiji listovi mirišu na ananas...Baš neobično, zar ne? Na manderine nisi zakasnila ima ih još na drugom stablu, samo ti dođi...WinkWink
ANASTAZIJA hvala što si svratila. Kažeš da imaš burita a da li imaš onaj drugi koji je sada crvene boje?WinkWink
TIKVIĆ drago mi je da si navratila u moj vrt. Osim toga drago mi je da ti se svidio moj namaz od gljiva koji si probala na Braču. Možda ćeš sada i ti krenuti u sakupljanje šumskih plodova koji su stvarno super. Nadam se da u tvojoj okolici ima puno toga za brati. Samo jednan savjet a to je da se ne usuđuješ brati nešto što nisi potpuno sigurna ti ili netko drugi...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 23:59
....pozzzz....malo  i  ja  gledala....šipci  su  divni  a  cvijeća  k'o  da  je  proljeće!!!
...oduševili  me  vrganji...ove  jeseni  kod  nas  nisam  naišla  na  gljive...nema  ni  zavodnica,  ništa  gljivoliko... 
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 00:15
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

....pozzzz....malo  i  ja  gledala....šipci  su  divni  a  cvijeća  k'o  da  je  proljeće!!!
...oduševili  me  vrganji...ove  jeseni  kod  nas  nisam  naišla  na  gljive...nema  ni  zavodnica,  ništa  gljivoliko... 
 
Dobro mi došla Manči. Drago mi je da si svratila u moj vrt...Cvijeća ima još dosta jer je konačno došlo na sebe nakon one grozne suše....Kad bi barem potrajalo još ovako toplo vrijeme, dugo bi još uživali u cvijeću i gljivama...Wink Što se tiče gljiva, nije ih ni kod nas bilo baš nešto za pamćenje. Bila je velika suša pa sunčanica koje su davno trebale biti, ima tek sada. Varganja je bilo jedino u Fužinama i okolici, dok cijeli ostatak Hrvatske nije imao...U Fužine su dolazili gljivari iz svih krajeva tražiti gljive za izložbe, jer se jedino tamo moglo nešto naći...Sada su krenule i jesenske gljive tako da bi i kod tebe moglo nešto biti, obrati pažnju...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 00:33
Evo malo najnovijih slika....
 
Hibiji koje sam spremila u kuću nastavili su cvjetati. Poslušala sam nečiji savjet i spremila sam ih ranije i mislim da je tako bolje...
 
 
 
Orhideje su neumorne, naročito ova bijela koja cvjeta već dva mjeseca...
 
 
Ova ljepotica cvjeta cijelo ljeto, mislim da je ovo zadnji cvijet za ovu godinu...
 
 
 
Adenium ima sve manje cvijetova i sve su manji..
 
 
Ova tradeskantija je isto neumorna u cvjetanju...
 
 
Ovaj sukulent kojem ne znam ime sprema se cvasti...
 
 
Ovaj sukulent nije još ove godine cvjetao, možda i hoće...
 
 
Crnac više nije crn, više je zelen jer nema dovoljno sunca..
 
 
Ovo je za Miru, njeni  pelcerić puzavice i ovaj drugi lijepo rastu ....
 
 
 
Euforbia crvena od Korjenka cvjeta, dok bijela ništa...
 
 
Na kraju šuma u dnevnom boravku...
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 06:55

Neko vrijeme sam zabušavala sa šetnjom po tvom vrtu. Eto, sad sam se vratila, i što se tiče ljepote ništa se nije promjenilo. I dalje imaš prekrasne i njegovane biljke.
I da ne zaboravim, već sad jedva čekam tvoje slike kamelija.

Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 07:54
....stvarno  svega  imaš  i  vanka  i  u  kući....
...baš  si  me  iznenadila  sa  informacijom  da  nije  bilo  vrganja  u  cijeloj  Hr...zamisli  da  ništa  nije  bilo  na  kontinentu!!!!!!....koja  suša!!!!!
....nisam  našla  ni  krasnice u našim  borovima ,  niti  jednu!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 09:13
Ne znam je li rascvjetanije ili mirisnije dok se prolazi tvojim carstvom...  nauživala se, ne znam što izdvojiti...najpametnije vratiti se prekonekoliko puta i svaki puta iznova uživati 
...veliš nema nigdje gljiva, bila ovih dana u Zagorju, prepune livade sunčanica, nema nikog da ih bere... pretužno!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 10:34
Hej Jagoda, kod tebe je šuma svuda, ne samo u dnevnom boravku. Kao i uvijek sve je predivno, vidimo se na kavi!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 10:51
Kod Jagode uvijek šareno, mirišljavo i ukusno Thumbs%20Up
Vidimo se sutra, donosim ti kalikantus....Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 126127128129130 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.