Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje biljčice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje biljčice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 127128129130131 150>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 22:36
Hana draga, moram se javiti jer sam kod Emily pročitala da imaš više orhideja od nje, a ona ih ima 132....Wink Imaš prekrasne i posebne orhideje to svi znaju, ali da ih imaš tako puno nisi nikad pisala...Budi ljubazna i nađi vremena pa nam stavi cijelu kolekciju na razgledavanje, jer to je stvarno nešto što bi vrijedilo vidijeti...
Imaš ti i puno divnog drugog cvijeća, naročito predivnih ruža i hibija, pravi si kolekcionar HANA....smile141
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 07:46
Hej, kako ti se drži onaj anosmum? Moj totalno kilavi već treću godinu, užasno je spor...
Oduševile su me tvoje cattleye, hibiji, ma sve ti je divno smile55
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 08:15
Draga Hany,
Današnji dan počeo mi je druženjem sa tvojim biljčicama,
sve do jedne su prekrasne,meni je jutro počelo lijepo,murisno i lijek za dušu.
Navratiti ću opet,na dozu smirenja i divljenja.Clap
 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 08:53
oho pa ja imam posjetitelje a mene nigdje pa hvala svima na lijepim riječima. Jagoda orhideja imam puno ali ih je i puno mladih bez cvijeta. Ako stavim samo sliku biljke i naziv rijetko tko će se potruditi i naći sliku na netu...a ako stavim sliku sa neta onda opet nije dobro jer se kao hvalim nečim što nemam.Pa niti ne stavljam slike. Budem kad porastu i procvatu.Puno njih koje ne cvatu su kod bake MM u zimskom vrtu a kod nas su samo one najzanimljivije, tak da kad uhvatim vremena budem ih stavila nekoliko jer sve odjednom ni ne mogu "uhvatit"
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 08:55
Emilly anosmum je isto još mali,sad je u stanju mirovanja...jako sporo raste i ovaj moj. Valjda im je takva genetika
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 08:56
Belina hvala i dođi opet
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 19:33
evo da nebude samo priča nekoliko slika novih ljubica - RuskinjaBig%20smile  slike nisu moje nego sa neta,moje su tek mladi iznikli listići
 
 
 
 
 
 
 
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 19:34
i jedna meni posebna orhideja...ovo je sa neta isto,moja slijedi sutra
 
 
psychopsis papilio ili mariposa orchid
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 19:39
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

evo da nebude samo priča nekoliko slika novih ljubica - RuskinjaBig%20smile  slike nisu moje nego sa neta,moje su tek mladi iznikli listići
Tko će odgovarati za moje zdravlje junačkosmile39
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 19:43
a ne brini se LOL već su jednom biljke putovale od tebe pa do Italije LOLLOLLOL pa budu i u suprotnom smjeru smile79
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 19:50
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

a ne brini se LOL već su jednom biljke putovale od tebe pa do Italije LOLLOLLOL pa budu i u suprotnom smjeru smile79
Nemoj molim te, dobiti ću crveni karton od kućnog samitasmile156
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 19:54
lako mi "smotamo" kučni samit Wink ti svojeg,ja svojeg i još nam bude falilo biljkica LOL
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 20:04
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

lako mi "smotamo" kučni samit Wink ti svojeg,ja svojeg i još nam bude falilo biljkica LOL
Hahahahahasmile156
Emilly mi je bacila bubu u uhosmile157 ...izbt još koji prozor i to je toThumbs%20Up
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 20:15
pa da...joj čekaj da ona dođe smile156 brani se sirota rukama i nogama ali sve češće baca pogled prema ljubicama. Jel tak Emilly?ClownWink
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 20:28
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

pa da...joj čekaj da ona dođe smile156 brani se sirota rukama i nogama ali sve češće baca pogled prema ljubicama. Jel tak Emilly?ClownWink
GenijalkaThumbs%20Up
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
FatimaH View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Rujan 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 23
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FatimaH Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 21:37
Šta reći, nego BRAVO za sposobnost. Ti si prava majstorica...
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 21:38
o pa hvala Fatima i dobro mi došla Wink
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 21:46
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

pa da...joj čekaj da ona dođe smile156 brani se sirota rukama i nogama ali sve češće baca pogled prema ljubicama. Jel tak Emilly?ClownWink

Kako ja ovo nisam već vidjela... Slabo vas pratim Embarrassed
Sve još nekako, ali ova treća ljubica...Uh...
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 21:52
Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

  ali ova treća ljubica...Uh...
Sliniš i ti, haa??LOL
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 21:54
A da, šta ću drugo Embarrassed

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 127128129130131 150>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.