Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 127128129130131 243>
Korisnik
Poruka
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 00:11
najbolje rudarsku, sada je tišina i nitko ti neće smetatiBig%20smile

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 00:59
ti si prava vrijednica...one lampe su mi genijalne...super si ih uredila i jos imas pokrivala super...jaglaci su super kao i tratincice...i jedva cekam vidjet sta jos novog kod tebe ima...
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 08:53
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

E sad triša još nabavi i električni stup, pa sve to posadi na visoko
Super, i ovako je bilo puno ideja sa visećim vrtovima.  
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 11:09
Samo ti sadi draga -i nek se sve primi kad dođem da ima i za mene moje se sve mrzne ------a tebe već imam u rezerviHug
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 11:30

Triša, super ubod scimmia....fenomenalna je i baš povoljna! A žuto-plava "jaglac" kombinacija...ma san snova! smile78

Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 11:36
Triša jaglaci su super, a skimmia je baš cool..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 14:11
Cure drage, ma samo šetajte mojim dvorištem, bar se nećete umoriti.
Ova mi je ljepotica zakucala ujutro na prozor na dan valentinova.
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 14:23
smile227preljepa je svaka čast onom tko je birao

Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 14:58
Predivna begonija Hug, preko ljeta ju obavezno imam na balkonu u polusjeni i cvjeta mi sve do novembra, svake godine biram drugu boju, ove godine je na redu roza ili lila...
I meni se sviđa tvoja žuto-plava jaglac kombinacija......
Bravo za video uradak rječke kavice Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 21:50
pa kak je Triša baš na tvoj prozor pokucala, mudra neka begonija, a k tome je tako lijepa i dotjerana i ima lijepu boju kose.
Lijepi pozdrav
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 22:22
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Pa Lora očigledno su nam muževi što stariji - to bolji - bit će da smo im sve potrebnijesmile96
Ovo mi je najbolja izjava u posljednje vrijeme smile96, a ja se tješim da je to utjecaj foruma na MM.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 22:37
Ova ideja sa lampama/igluima ti je za +10 Clap. Plavo žuta kombinacija jaglaca je prekrasna, poslije ih posadi u vrt i još češ im se puno godina radovati. A tek ova crvena ljepotica...... i da kak je znala kome pokucati na prozor?
I ja ti zavidim što več sadiš, a kod mene je na dvorištu još 30 cm snijega, nema šanse još dugo, dugo za ništa raditi Angry.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 10:41
hahhahahahahahha-pa kako si ti krenula kupovati dr.mogla si i njemu -ali ine moraš ja ću njemu dati na ljeto samo da znaš -smile156-neću da krijem ništa samo da znaš
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 18:58
Predivna begonija,tako je bogata sa cvijetom nadam se da će ti dugo,dugo ovako lijepo cvjetati!!smile127
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 19:02
smile227 Kakva fantastična boja!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 19:41
Kat. rea. - vjerojatno i ti tako misliš, pa si se odmah našla s itomišljenicima.
Niho samo dođi, spremno te dočekam, ti si mlada, ja iskusnija, dakle bit će to ravnopravna borba.
Cure moje drage, danas je bio predivna dan, uživala sam na suncu, nešto presadila, nešto posijala, prosijala nešto zemlje, čak sam morala zaliti tratinčice - neako su mi se objesile, pa sam onda zalila i maćuhice - šteta je što je brzo došla noć.
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 22:09
Triša čitam da si bila vrijedna!
baš mi je drago zbog tebe jer sebe ne mogu pohvaliti! Ova magla i tmurno vrijeme ne vuče me...........smile49još ću malo odspavati!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 22:35
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Kat. rea. - vjerojatno i ti tako misliš, pa si se odmah našla s itomišljenicima.
Niho samo dođi, spremno te dočekam, ti si mlada, ja iskusnija, dakle bit će to ravnopravna borba.
Cure moje drage, danas je bio predivna dan, uživala sam na suncu, nešto presadila, nešto posijala, prosijala nešto zemlje, čak sam morala zaliti tratinčice - neako su mi se objesile, pa sam onda zalila i maćuhice - šteta je što je brzo došla noć.
 
 



---------Prvo sam se dobro nasmijalaLOLLOLLOLLOL a već kad pomislim šta će mu se desiti tačno me muka oduzme --ti nešto ne radiš a ja super u tome -pa će mo se udružiti sadićemo bar  cvijeće skupa poslije svega pa bože vidjećemo ćije bolje uspije on će odlućiti ja već kupila novogaWinksmile96


** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 22:30
Triso,
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 23:14
Super Clap
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 127128129130131 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,301 sekundi.