Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 127128129130131 151>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2011 u 09:13
Draga misty-da i ja bi takav zimski ugodjaj za Bozic
...i ja ti prvo zelim puno zdravlja,srece i veselja
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2011 u 16:19
Htjela sam puno toga napisati i o fritulama i o snijegu i o Božiću, ali kad sam došla do stihova, ostala je samo

...
Ne smanjuje se vrijeme rastanka
kad vrijeme ljubavi pripada nebu.
Što bih ti o svemu ovome mogla reći
da se slučajno sretnemo i što bi ti čuo?
Možda samo da negdje u daljini,
niz padine života klizi, blista.. suza


U ovim bladganskim danima dolaze i tuga i sreća zajedno, želim da ti Božić donese samo mir i sreću



život je more
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2011 u 07:45
Dragi moji forumski prijatelji pokušala sam najbližima čestitati posebno. Možda sam neke preskočila, ne ljutite se zato na mene Embarrassed
Svima zajedno, članovima foruma i šetačima ostavljam ovdje najvažniju poruku Božiča!
 
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2011 u 08:36
želim ti sve najbolje od srca
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2011 u 20:25
Dođem ti napisati nešto lijepo, ali kada pročitam tvoje stihove...ostanem bez teksta.

Draga misty sretan i blagoslovljen ti Božić i da ga provedeš u miru i sreći.smile78
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2011 u 00:05

Svako dobro za Blagdane i sreću i zdravlje kroz sve godine, tebi i obitelji želim!smile154

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2011 u 04:18
gio, Lantana, e.nona, proljeće, bebolina hvala vam od srca na lijepim željama!
Kao što Lantana lijepo reče u blagdanske dane dolaze nam i tuga i radost, tuga zbog onih kojima više ne možemo poželjeti nešto lijepo i onih koji su nas i u te dane zaboravili Unhappy
a radost zbog onih koji nas se sjete, zato još jednom
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2011 u 06:42
Moj božićni kaktus otvorio je svoja prva dva cvijetića točno na Badnjak. Moj sin je zaključio da je to poseban poklon za Božić, jedan za njega, drugi za mene Very%20Happy

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2011 u 06:44
Nisam očekivala da će cvjetati ovu godinu, tek mu je 7 mjeseci, ali čini se da mu je prijalo što sam ga hranila usitnjenim korama od banane, postao je raskošan od nekoliko zapiknutih grančica  Very%20Happy
 


Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2011 u 06:46
Imali ste pravo kad ste me upozorile da mu neće prijati ona šetnja radi slikanja, odbacio je dosta pupova, ali meni je još uvijek prelijep! Smile

Time is something you can never get back..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2011 u 08:53
i meni je prelep
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2011 u 08:55
Draga Misty, uvijek neka ti je sretno!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2011 u 10:39
 NEKA TI MALI iSUS PODARI OBILJE BOŽIJEG BLAGOSLOVA, A BETLEHEMSKA ZVIJEZDA BOŽANSKOM SVIJETLOŠĆU OBASJA OBASJA TVOJ DOM!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2011 u 18:31

gio, Anaida, tikvić hvala što ste me sjetile

 

Time is something you can never get back..
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2011 u 21:00
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Badnjak je pa neka i ovaj naš dragi kutak zamiriše na fritule Smile
 
 
Mmmmmmmmmmljac. I nakon silnih božićnih kolača fritulice ili po zagorski -mišeki su slasni.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2011 u 18:59
Misti prekrasne pjesme a bajka je ne za djecu već za odrasle toliko lijepog si ispričala u njojda sam se našla u ulozi malog drveta Prekrasne fotke prirode i zimskog ugođaja božićnji kaktus samo ti vraća ljubav
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2011 u 11:24
lijepo je procvao božićni kaktusClap
Sretna ti i cvijetna smile150 Nova Godina!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2011 u 09:33
Draga misty-da u Novoj 2012-oj zelim ti puno veselih i srecnih dana,zdravlja,ljubavi i blagostanja

Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2011 u 21:41
Sretna ti NovaHeart

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2011 u 23:04
i ja se pridružujem čestitkama
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 127128129130131 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.