Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moja mica maca je za sve kriva
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moja mica maca je za sve kriva

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 16>
Korisnik
Poruka
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 09:22
hvala kiki ...smile78 drago mi je da pratiš.

evo sad nekih novih vazica ... i flašica za liker LOL






happy ...happy ... :))
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 09:23
... i sad još malo tematskih radova ... za moje apartmane LOL








happy ...happy ... :))
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 09:25
Jako, jako dobro....posebno mi se sviđa ova crvena...genijalna ideja da se i špaga oboji, a tako si dobro uskladila tonove crvene boje (meni najnajdraže boje)Thumbs%20Up Molim te napiši mi koja je to boja - taman sam potrošila i spremam se kupiti novu, ova me oborila s nogu....
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 09:32
thnx jani ... ovo je boja na bazi nitra,nije vodena ... nitro lak crveni,našla sam neke ostatke u podrumu ,nemam pojma kak se zove ...provjerim pa ti kasnije napišemBig%20smile
happy ...happy ... :))
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 09:33
još malo tematskih vazica za apartmane LOL Big%20smile LOL






happy ...happy ... :))
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 09:35
Sorry što ti upadam dok stavljaš slike......nemoj ni gledati koja je boja ako je na bazi nitra....ne smijem te boje koristiti zbog astme....hvala svejedno!
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 09:35

jedno ogledalce .... stvarno malecko LOL LOL LOL


happy ...happy ... :))
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 09:37
Originalno poslano od člana jani jani napisao:

Sorry što ti upadam dok stavljaš slike......nemoj ni gledati koja je boja ako je na bazi nitra....ne smijem te boje koristiti zbog astme....hvala svejedno!


ma nema veze kaj upadaš ... baš mi je žao kaj ne smiješ, ma naći ćeš sigurno neku alternativu Wink
happy ...happy ... :))
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 09:49

moja prva tri imena apartmana ... Tongue
 .......... ni špagice nisam stavila ...smile42 ...toliko mi se žurilo poslikati

za ostala tri tek moram nabaviti pločice ... LOL LOL LOL








happy ...happy ... :))
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 10:17
Što znači tematske vazice za apartmane?Nije mi baš jasno.Kako radiš slova?Šablona,transfer ili decoupage?
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 10:18
Suza,baš mi se sviđaju imena za apartmane,a vazice i pločice su prekrasne.Clap
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 10:27
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Što znači tematske vazice za apartmane?Nije mi baš jasno.Kako radiš slova?Šablona,transfer ili decoupage?


za sad imam tri gotova  imena za APP ( još tri su u izradi ...sljedeći tjedan budu gotovi )
Apartmani se zovu ... maslina,lavanda i amarilis ... vazice su za svaki od njih.

a što se slova tiće ...  Big%20smile evo ovako radim ...par stranica unatrag sam to objašnjavala klari Big%20smile Wink  print na salvetu Embarrassed


happy ...happy ... :))
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 10:30
hvala maris .... dugo sam smišljala smile48 imena ...
ipak je u pitanju 6 apartmana ... ostala tri će biti morska ... KRK ...LOŠINJ ... CRES  ... ali tek u nedjelju idem po pločice pa me izrada tek ćeka Embarrassed
happy ...happy ... :))
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 10:41
Veliki je gušt kad tako radiš za sebe,sigurno su ti apartmančeki slatko uređeni kad paziš i na ovakve detalje poput vazica i ručno izrađenih pločica.Tongue
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 11:52
dobra ideja za apartmane,sve je tako slatko,tresnjice su ko bombonsmile57
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 12:06
Sve mi se sviđa,  posebno pločice za apartmane Clap.

Gdje si nabavila ovu prvu  salvetu na pločici Lavanda, ja je tražim već neko vrijeme, ali nigdje je nema.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 13:02
predobrooooo,posebno mi se sviđa ova zadnja sličica Amarilis,bočice sa špagom su baš cool,a o dekoraciji da ne govorim,prava si majstoricasmile120
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 15:20
svi su radovi izvanredni ......pločice, vazice ma sve je prekrasno ...
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2012 u 13:27
Krasno....koji printer imaš....ko Dora istražuje sam s tim printerom LOL
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2012 u 09:37
hvala vam cure ....svima po redu smile79
zlatne ste i baš vas volim!!!
 
evo nije me bilo tri dana ... uređivali su se apartmani ... naradili smo se ko veliki,puuuuuuno posla ako hoćeš sve srediti kak treba
...sad me opet ćeka veliki posao,treba napraviti još slika za apartmane i puuuuuno puuuuuno sitnica koje fale ... drago mi je da me pratite i da hvalite moje radove Big%20smile 
 
Nastojat ću bar povremeno povirit da vidim kaj se događa ... i naravno kad bude radova stavit ću slikice  ... da mi budete u tokuTongue
 
maris ... a,veliko je zaovoljstvo raditi za sebe ...baš si dajem truda da sve bude će će LOL Tongue  LOL
 
kerber ...Wink printer ...Hp laser ...imaš ga na slikama par stranica unatrag,niš posebno Smile
 
tifany i bina ... hvala cure,baš mi je drago da vam se sviđa smile219
Tara ... salvetu sam nabavila na sajmu ... razmjena,znaš da sam ciljano tražila motive za APP....pa kak ti je promakla ?    smile42
sarita ... hvala majstorice smile78 ...kad dobijem pohvale od takve majstorice to je stvarno čast
 
 
happy ...happy ... :))
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.