Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naš početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naš početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 22>
Korisnik
Poruka
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 09:06
Ma nemam šta reći..smile39smile55smile79...eto...
Bravo, prije mene si isprobala onu famoznu fasenu, stislo me vrijeme i ništa ne stignem osim bacit nabrzaka oko na krasne radove...Heart
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 10:46
         
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 11:11
Lijepi radovi, ali ovaj ćupić mi je prekrasan. .
Na vrh
Angel View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 16:24
Super, super! Clap
 
Ćupić, i krigla i taca... sve je mrak!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 18:13
 
Sve ti je ispalo super, ali moj favorit je ćupić. Zaista je prekrasan, Bravo!!!
ANĐELKA
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 19:11
Evo još...

Stalak za noževe sa svih strana










A radni stol neću baš preveć morati dorađivati... LOL Još par tečajeva, malo praktičnog rada sa tufkanjem i evo novog stola! Wink

Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 20:46
sve ti je super ali čupić je pre prekrasan!Clap
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 20:47
Kad prije novi radovi. Baš je lijep držač za noževe. Kod tebe će biti pravi muzej umjetnina. A što je bilo sa ormarićem, ili sam nešto preskočila?smile186
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 21:34
ajme meni pa kad stižeš na sve????? radivi su prekrasni...sviđa mi se romantikaWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 21:42
Draga moja, povremeno navratim u tvoju galeriju da vidim kaj ima novoga kod vas....i mogu ti reću da je napredak zaista očigledan    ...nije ni čudo da si postala najdraža teta
Čup sa lavandom mi je poseban....ali i zadnje teglice si napravila zaista pedantno i s puno ukusa
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 23:18
Drage moje, srećom sam još na GO, pa onda se nađe vremena. LOL
Nakon dugo vremena mogu priznati da sam GO provela kvalitetno. Odmorila, naravno po doma napravila kaj se mora i onda udri maštu na veselje.
Romantika i ja smo si inače sestre. Takva sam i u duši!!!
Ali, ipak me zaobišao princ na konju!!! LOL

Mogle ste primjetiti da su mi par predmeta za redom u istom tonu boje, pa to tak dođe kad ne znam napraviti malu količinu boje i onda naravno sve što mi dođe pod ruku završi ofarbano. Hm, sad sam dobila ideju za idući tjedan još... Ormarić za CD-e! Baš je onako svemirski crno-sivi poput kućišta od kompa... vrijeme mu je da promijeni izgled!

Znate i same koliko su pohvale stimulativne, pa zato vam veliko hvala i smile79

P.S. Već sam i svojim dala do znanja da je to moje buduće zanimanje! LOL

Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 23:24
ma kod tebe je stalno aktivno bio go ili neSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 09:13
 
smile141
ANĐELKA
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 09:56
Ovo se jučer dovršavalo... Big%20smile

Već su danas namijenjeni za poklone...

Nadam se da će moje kumice biti vesele. Ove dve flašice od Cappy soka su namijenjene za vazice u pizzeriji. Big%20smile




I poklončeki za Deine curke... Djeca već pitaju svoje mame, nek i one to rade. LOL Ali, mi smo se dogovorile, kad nađu lijepu salvetu nek pošalju pa ćemo nešto smisliti. Wink


Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 10:22
Zašto ja nisam imala takvu tetu?Cry
 
Prekrasno, pošaljem ti svoje mališane, tak da ja stignem nešto napraviti od njih...ha ha.Embarrassed
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 10:34
andrea01 stvarno si napredovala.jako mi se sviđa ćupić i vaze.a vidim da si vrijedna i u vrtu.sve ti cvijeta i buja.
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 16:39
Andrea vidi se ogroman napredak u radovima, sve mi je predivno ali bi ipak izdvojila onaj ćup, i ove zadnje za poklone.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 20:00
Lijepa ju žuta na bočicama, ja  inače volim tople boje, ali ne kričave nego nježne. Si počela prodavati radove, spominješ piceriju?Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 22:44

Andrea, kod tebe je prava mala manufaktura...ludilo, stvarno napreduješ...smile72

Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 21:51
Ajooooj, ove žute bočice su mi meeeed medeni! Stvarno su divne! Bravo! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.