Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja rascvjetana terasa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja rascvjetana terasa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 69>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 22:52
ček..fuksija već cvateee? smile79 obožavam ih,a toliko se borim sa njihovim ušima..samo da vidim kakve su moje boje pa bumo se mijenjale na jesen Wink danas sam isto vidla neke u izlogu,ali nisam htjela kupiti ako su iste boje
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 23:18

Sve je super i sve je za pet..ružica na tegli,ružica u tegli baš fora .

mene fuksije ne vole to zato jer ja njih obožavam i svaka ugine ..možda opet probam
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 11:05
Drage moje i  meni je ova godina prva da sam kupila fuksiju.
Slučajno na placu neka bakica prodavala za 10 kuna, i ja normalno odmah kupila, i tek poslije se sjetila da ne smije na sunce nego u hlad. Tako da ću je držati iza kuće , pa ćemo vidjeti da li će uspjeti.
 
Kontesa ako moja preživi svakako može razmjena.
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 11:07

Imam jedno pitanje a da ne otvaram novu temu, jednostavno ću pitati ovdje.

Dobila sam još jedan mali vrtić , kojim sa preštihala, ali je problem jer je cijeli ali baš cijeli dan u hladu.

Trebam savjet  šta da posadim u njega, to jest šta uspijeva u hladu. Da li smiju ruže???

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 11:28
hej draga,sve mi je prekrasno,ali sto me fuksija obori..sad znam sto mi je sljedece za kupit,a bila sam odustala od njih,jer mi nece pa nece..smile57smile79smile141
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 11:29

Aucuba, euonymus, astilba, dicentra, bergenia, hosta, vinca, hortenzija, fuksija     -  ovo kod mene uspijeva u hladu

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 11:31

Fuksija ti je prelijepa, imala sam nekad puno vrsta, pa su nestale, sad sam opet sakupila nekoliko

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 11:41
Otok, ti mene oduševljavaš!!! Hvala ti na brzini.
Ovo prvo moram pronaći na netu, jer puno toga ne poznajem.
A fukcija je u tegli, i bit će u hladu, a ostalo bi išlo u taj vrt, koji je cijeli dan u hladu...
 
Hvala ti još jednom.
A za ovu fuksiju ćemo vidjeti, ako preživi svakako možeš dobiti pelcer ili jedan dio. Ona bi trebala još jaaaaako narasti.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 11:43
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

hej draga,sve mi je prekrasno,ali sto me fuksija obori..sad znam sto mi je sljedece za kupit,a bila sam odustala od njih,jer mi nece pa nece..smile57smile79smile141
 
Kaća jesi je držala u hladu???
 
Čitala sam da mora biti u hladu.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 11:45
Evo još malo moga cvijeća...
Ovo sam dobila od lantane, ali ne znam kako se zove, ali cvjeta jako lijepim žutim cvjetovima.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 11:49
Vodenike sam također stavila u poluhlad, nadam se da će biti jaaako lijepe...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 11:51
I ovo sam dobila od lantane, također ne znam ime, i također prekrasno cvate...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 12:02

Novo cvijeće i nove tegle.

Dalije crvena i bijela.

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 12:05
Aucuba i euonymus su zeleni (šareni grmići), ne cvjetaju ali su zimzeleni i dekorativni cijele godine. Ja ti imam eeonymusa, a kad god sam grančicu aucube stavila u vazu pustila je žile, tako da i to nije problem
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 12:07
Dalije!!! A moje tek centimetar izvirile iz zemljice...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 12:11
Otok hvala za info.
 
Anaida ove koje su tu na slici su kupljene, ali i ja sam posadila i također su još jako male, ali mi se čini da nisu problematične za uzgoj, i da bi mogle jako lijepo narasti i obradovati me...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 12:35
Već sada lijepo izgledaju!! Radovat će te cijelo ljeto.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 12:41
Predivna boja fuksije ,a i teglice su divne
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 13:16
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

hej draga,sve mi je prekrasno,ali sto me fuksija obori..sad znam sto mi je sljedece za kupit,a bila sam odustala od njih,jer mi nece pa nece..smile57smile79smile141
 
Kaća jesi je držala u hladu???
 
Čitala sam da mora biti u hladu.

nisam je drzala u hladu,kad ga neman,cijeli je balkon na suncu.ono su ti gazanije sto ti je lantana poslalaWink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 13:18

Da dobro si , ona što je u vrtu je gazanija, ali ova na zadnjoj slici nije...

A fuksije ti moraju ići u hlad, jer ako su na suncu, ništa od njih...
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 69>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.