Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 34>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 12:15
Ah cure kako ste kolegijalne...mene štitnjača Bogu hvala ne zeza, ja samo volim papati....što se vidi iz priloženog...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 12:24
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Ah cure kako ste kolegijalne...mene štitnjača Bogu hvala ne zeza, ja samo volim papati....što se vidi iz priloženog...
 
ja ništ ne vidimWink
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 12:38
ovo sam jučer završila..kutijica je drvena, odozgo posuta Swarowski kamenčićima (nek mi neko kaže kako se to stvarno zove), a donji dio je oblijepljen koncem za heklanjeSmile
 
View Raw Image' jQuery1221128614851="15">
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 12:45
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

ovo sam jučer završila..kutijica je drvena, odozgo posuta Swarowski kamenčićima (nek mi neko kaže kako se to stvarno zove), a donji dio je oblijepljen koncem za heklanjeSmile
 

View Raw Image' jQuery1221128614851="15">


Prekrasna je ....



Gdje si našla te " kamenčiće?
I gdje nabavljaš tak zgodne drvene kutijice,
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 12:47
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

[QUOTE=miškopiško] ovo sam jučer završila..kutijica je drvena, odozgo posuta Swarowski kamenčićima (nek mi neko kaže kako se to stvarno zove), a donji dio je oblijepljen koncem za heklanjeSmile 
View Raw Image' jQuery1221128614851="15">[IMG]http://i37.tinypic.com/znvccg.jpg" />





Ček ček...jel to možda onaj štras?
Mala sitna svjetlucava zrnca?
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 12:51
eh, ja ti nemam pojma kako se to zove...sitna zrnca, zapravo mislim da je to mljeveno staklo...a ja sve te svoje drvene stvarčice nabavljam u Euroshopu...jučer sam baš bila u novoj nabavciTongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 12:53
Super ideja...samo imam opet pitanje...smile61
Sve si napravila kao da je salvetna tehnika i na kraju su posula te "kamenčiće" ili kristaliće???
 
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 12:54

vidi kako su lijepa bila Uskršnja jaja sa tim kamenčićima...ovo sam malo ljepše bila poslikala...

View Raw Image' jQuery1221130423628="
 
 
View Raw Image' jQuery1221130795342="15">
 
View Raw Image' jQuery1221130663098="15">
 
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 12:55
da, proljeće...kad sam zalijepila cvijet, sve sam još jednom premazala ljepilom i jednostavno po tome posula zrnca...višak sam otresla. i to je to...
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 12:56
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

eh, ja ti nemam pojma kako se to zove...sitna zrnca, zapravo mislim da je to mljeveno staklo...a ja sve te svoje drvene stvarčice nabavljam u Euroshopu...jučer sam baš bila u novoj nabavci[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley17.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Tongue" />


Mislim da tog Euroshopa nema u ZG
I kakve su cijene ovih kutijica?
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 13:03
ova kutijica ti je bila 12,50 kn...al to što nema u Zg nek te ne brine...nisam ja daleko od Zg, a i na kavicu sam se obećala...nikakav problem isprazniti im policu i dofurati u ZgWink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 13:09
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

ova kutijica ti je bila 12,50 kn...al to što nema u Zg nek te ne brine...nisam ja daleko od Zg, a i na kavicu sam se obećala...nikakav problem isprazniti im policu i dofurati u Zg[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />

Pa to je jako dobra cijena.....
Ja svoje drvene kutijice plaćam puno, puno više......jest da imaju kao " metalne " kopče " za zatvaranje ali razlika je dosta velika
...... od 20,00 - 40,00 kn za tak male,
...one veće, kao kovčezići i škrinjice, su od 50-70-100-120-150 kn    
Mislim da buš prije ZG kave svakako ispraznila im police
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 13:11


Pisanice su ti famozne...ovaj štras im daje jednu finu, svečanu notu
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 13:11
Famozna jajca!

smile39

Mislim da bumo skoro otvorili klub"štitnjača" kolko nas ima!
smile96
 
Idući tjedan bih krenula sa printanjem fotkica na rižin papir! Na kojem printeru ste vi printali. Šteta mi je zeznuti papir odmah u startu ako netko ima već iskustva sa tim.

Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 13:11
budem poslikala svoju zalihu kutijica doma pa ti napišem uz cijene...a imaju i zgodnih teglica za cvijeće...evo, ovo je isto kod njih kupljeno...ne pitaj za cijenu, ne sjećam seTongue
View Raw Image' jQuery1221131208080="15">
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 13:13
imaju raznih veličina pa tako i cijene variraju...baš ću prošetati danas opet tamo i poslikati trenutnu ponudu pa sutra stavim da vidiš...i kaj je najbolje, stalno toga imaju...ovakvih ili onakvih, ali uvijek nešto nađemSmile
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 13:20
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:



Pisanice su ti famozne...ovaj štras im daje jednu finu, svečanu notu
 
da, dobiju neku treću dimenziju...mene podsjeća na one trodimenzionalne slike što smo kao djeca dobivali na razglednicamaLOL
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 13:21
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

imaju raznih veličina pa tako i cijene variraju...baš ću prošetati danas opet tamo i poslikati trenutnu ponudu pa sutra stavim da vidiš...i kaj je najbolje, stalno toga imaju...ovakvih ili onakvih, ali uvijek nešto nađem[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />


Jel mi to pričamo o VŽ?
Sam ti poslikaj....bumo se već dogovorile oko detalja
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 13:21
ne, o KcWink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 13:25
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Famozna jajca! [IMG]smileys/emot0.gif" align="absmiddle" alt="smile39" />Mislim da bumo skoro otvorili klub"štitnjača" kolko nas ima! [IMG]smileys/emot15.gif" align="absmiddle" alt="smile96" />  Idući tjedan bih krenula sa printanjem fotkica na rižin papir! Na kojem printeru ste vi printali. Šteta mi je zeznuti papir odmah u startu ako netko ima već iskustva sa tim.


Šefi, svakako NE smije biti onaj kaj uvlači papire odozgora...već da ima ladicu.... ja ima onaj HP deskjet5652...on ima ladicu dolje ( paralelnu sa stolom )...najprije si fotkicu isprintaj na običnom A4 kopirnom papiru...zatim si na taj isti papir zaljepi selotejpom, malo veći neg je fotografija, komadić rižinog papira i tak printaj....
nadam se da si me skužila....divno sam to objasnila
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.