Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 16:19
Prekrasno, a još i sunce - blago tebi!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 21:09
Lantana,izvini molim te mislila sam (ali nisam napisala ) na onaj bijeli cvijet na ogradi,s plavim unutra..? Hvala ti !!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 11:23
Tija ne brini ima ih puno, bit će i za tebe.

Proljeće ja bi ti rado prenjela dio ovog ambijenta u ZG, ali...
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 13:57
Nedjelja je bio prekrasan sunčan dan. Pila kavicu sama i sjetila se vas, kako bi bilo lijepo da pijemo skupa. Radila po vrtu cijelo popodne, razmnožavala i pripremala sadnice za forumaše i tako prošao dan. Poslikala malo što je novo procvalo i evo malo slika.

Kaktusi i sukulenti u cvatu







Cvijeće















Kraljica za kraj


I još jedan prođe dan, zalazak sunca...


život je more
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 19:51
Lantana jeli moguće od tih margareta dobiti sjeme ili se samo reznicama razmnožavaju.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 11:13

Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Koliko ti cjetova staviš u dahu. Ja sam prije par dana išla sa fotićem van - i nigdje ništa.

Baš ti je interesantan biserak! Nikada nisam vidjela takvo što!



Imaš temu o njemu na ovaj link
<>http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2468

Imam jedan mladi pa ću ti poslati, ako ti se sviđa. Meni je super cijelu jesen su ove kuglice po njemu, a posebno ga je lijepo vidjeti po noći.
život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 20:13
Morsko-cvjetni ugođaj - ništa drugo ne treba reći - prekrasno.smile64
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 22:16
Hvala ti najljepsa..idem odmah pogledati,jer pravo je lijep...ko' zna da li bi i ovdje u Italiji mogao biti takav cijelu godinu
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 19:47
Sukulenti vec u cvatu ..I kako se zove ovaj bijeli cvijet? Fantastican je!!!

Prelijepo...uzivaj i za nas! ...Hvala ti!!!!


Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 21:58
Dzomba to ti je osteospermum, tu na forumu ga zovu ostić, imaš na ovaj link sve o njemu, kod nas u Dalmaciji cvate i zimi, a u unutrašnjosti kasnije u proljeće, ima ih u raznim bojama, ali meni je ovaj najljepši.
<>http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1552

Nuna ja ti o sjemenju jako malo znam i neznam da li se može sjemenom, ja sam dobila malu biljčicu i sad kad je velika samo otkinem grančicu i zabodem u zemlju (barem tu kod mene to tako ide).
život je more
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 11:31
Lantana nisam je mislila "žicati" lijepa je a ja je zbilja nemam kamo staviti, pogledaj u podforumu Vrt i u Moj mali gradski vrt pa ćeš vidjeti s čim ja raspolažem. Ja se radujem onom drugom poklonu od Vas i taj će mi puno puno značiti.
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 20:36
Zar sve ovo sada cvijeta kod tebe, ludnica!? Moje je svo obješeno!Thumbs%20Down
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 10:03
Malo rascvjetanih detalja iz vrta

Jasmin zimski

 
Gazanije




Aloe


Ruzmarin


Biserak sa svojim prekrasnim bijelim kuglicama


život je more
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 09:00
uz ove fotografije se lakše prebrodi zima. Zavidim na toliko sunčanih dana.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 10:14
Ovakve Aloe još nisam vidjela, slatke su.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 17:55
Ah Lantana,ovo je reci uzivanje uz kaficu.. ..i ja sam pozvana u San Remo sledeci vikend,gdje je vrijeme kao kod tebe..neznam hocu li uspjeti otici ,ali uzivat cu u tvojim slikama...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 09:55
Drago mi je da vam uljepšam ove zimske dane. Ima još puno toga u cvatu pa ću staviti još, a vi ćete ovo ljeto kad ja ne budem imala toliko vremena koliko sad.

Dzomba onaj bijeli cvijet je pelargonija (dupla).

Korijenko ne brini za žute margarete ja sam ubola nekoliko grančica i sve su se primile, prvo im se posušilo lišće, a sada gledam baca nove listiće. Sve žuto za tebe spremno za proljeće.


život je more
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 10:37

Lantana ti ćeš biti odgovorna ako me srce "strefi" od ove ljepote.

Ne mogu ništa izdvojiti jer ti je jednostavno svaki cvijet prekrasan i poseban!!!
U svakoj slici uživam a posebno kada je u Zagrebu kišan dan kao danas.
Onda ja lijepo pobjegnem u tvoju oazu...
 
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 08:43
Malo sam ove godine eksperimentirala pa nisam počupala žute margarete niti nisam vadila i spremala bijelu. Mislim si da vidim malo što bi bilo kad bi bilo - možda neće smrznut. Ma vraga, evo žute su za počupat i za bacit, a oko bijele sam po zemlji stavila malča pa možda nikne na proljeće (čisto sumljam). Srećom uvijek pelcam pa mi ostanu dvije,tri kako kad.
Ove su tvoje prekrasne, ja bi bila sretna da ne smrznu a da još ovako cvatu, ovako nešto imam samo ljeti Confused . Kao da živimo na drugoj strani svijeta.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 10:14

Koliko ti cjetova staviš u dahu. Ja sam prije par dana išla sa fotićem van - i nigdje ništa.

Baš ti je interesantan biserak! Nikada nisam vidjela takvo što!

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.