Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kamenjar i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kamenjar i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 70>
Korisnik
Poruka
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 09:04
Gioiaa, bio je onaj malac što pere zubiće LOL.
Sakupit ću ti stolisnik svih boja koje imam, naravno. Čudi me da ti nije sjetva uspjela, kod mene nije bilo nikakvih problema s njim. Sad se sam rasijava po vrtu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 09:56
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Otoče, tražim od jučer po netu kako se zove taj moj sedum. Od svega što sam vidjela najsličniji mi je sedum kamtschaticum. Ali nisam baš 100% sigurna Confused.
 
Hvala Horti, dovoljno je sedum, pitala sam jer mi se čini da imam takav, samo neznam kada će ovako krasno cvjetati
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 14:10
Horti kod tebe je pravi cvjetni raj, sve je skladno složeno i boje i visina biljaka, ma ti si pravi vrtlar, i znaš sve nazive bilja, mogla bi se prijaviti na BBC-ijevu emisiju o vrtlastvu.Wink
život je more
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 15:05
Ajoj, Lantana moja ovo je stvarno za natjerat rumenilo u obraze Embarrassed.
Da je to bar tako! Kako je lijepo rekla Flavia, poslikam ono što je lijepo, a ono neugledno maknem s vidika aparatu, pa zato to izgleda tako sve skladno LOL.
Ali u svakom slučaju pohvala mi je godila i zato ti na njoj zahvaljujem od srca smile95.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 16:13
Svi to Horti radimo. Lani sam ja slikala neke jadničke u svom vrtu, pa su me svi tješili da toga ima kod svih, tako da ti nama pokaži što je najljepše, iako kod tebe puno toga najljepšeg, a ono što nije lijepo imamo i samismile180ali to zaboravi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 21:42
Horti moj smile211Božikovina je fenomenalnasmile64
smile78
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 21:47
Ma ja posejala pametnica u zemlju koja je previse zadjubrena,tako da skoro sve sto sam posijala skoro nista nije niklo ,a haj.trava nimalo.
Na greskama se ucimo ...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 22:43
A ja uskoro opet u tvom gradu!!! smile126
Ovaj smaili je za komisijski pregled tvog cvijeća!!! LOL

smile78Sve je predivno, ali mnogo toga ponovo se treba pregledati!!! Clap
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 22:45
Stvarno je sve predivno svaka ti častsmile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 12:30

Mislila sam kad mog vrta nije bilo na vidiku da nema nikoga, a imam puno neodgovorenih poruka smile42.

Triša, sad mi je lakše, već sam se zabrinula da samo ja "guram pod tepih" neke stvari LOL.
 
Andrea, nastojat ću ovaj tjedan sve urediti za komisijski pregled. Da me komisija ne pošpota Wink.
 
Gioiaa, zato je ovaj forum super. Možemo razmjenjivati iskustva i učiti na greškama što tuđim, što svojim. Ja sam prošle zime namočila supstrat a onda još dobro pošpricala sa previcurom i sve su mi sjemenke kniphofie naravno istrunule jer je bilo premokro.  
 
Shasha i Niho, hvala vam. I vama smile79.
 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 16:10
krasne stvari imaš, cvate mi tvoj žuti stolisnik ali ružičastog nemam na vidiku,nemam pojma kak to.Žuti je već pravi grmić
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 16:25
Bravo sve je odlično,prekrasne boje,a onaj žuti tepih mi je savršen!!!Thumbs%20Up
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 17:29
Hvala ti Lika na pohvali.
Hana i kod mene ružičasti malo kasni s cvatnjom, sad je tek počeo. Možda ga uočiš kad procvate. Nije ni čudo da ti se nešto zagubi kad toliko toga imaš LOL.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 17:34
ma ne, nego nema ni lišća, jedino ako sam nehotice posadila sa žutim pa još ne cvate. Žuti je predivan, tak nježan sa veelikim cvjetovima. Budem kasnije stavila slike pa pogledaj
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 17:41
A sad malo novih slika:
 
MPK je u nedjelju "uhvatila" dugu
 
Hypericum
 
 
Rudbeckia
 
 
Veronica
 
 
Coreopsis verticillata
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 17:48
sve 5 ali veronika je nenadmašna
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 17:51
Moguće je onda Hana da si ga posadila sa žutim. Nemaj brige, ako se ne pojavi dobit ćeš ga u idućoj pošiljci Wink.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 18:11
Jedva čekam doći ovdje i vidjeti u živo svu tu ljepotu.
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 21:11
Tija, Tija, spremaš se i spremaš, a nikako doć. Hajde već jednom odredi datum. Čekam te Smile.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 21:52
Duga je savršena isto ko i ovo tvoje predivno cvijeće.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.