Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 109>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 10:44
nato majstore,svaka cast,nisi nam ostavila mjesta za kritikesmile211smile141
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 10:46
smile227
Neverovatno!! PRELEPO!
Necu te pitati kako si radila, za ovo treba fax
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 10:57
genijalno izgleda, al ja ju svavako zelim opipati...i pomirisati...(ne znam zasto al ja svaki rad mal pomirisim...hihi)
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 10:59
da primijetila sam gogo, da si onaj šnjoferski tip....smile48

hvala svima na pohvalama...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 11:24
draga moja, ovo je fenomenalno! ide tebi das masa bolje neg meni Smile
kažeš da si zapela. ma ostavi ovako kako je.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 14:17
Prekrasno,stvarno imaš živce za to,meni to ne bi išlo.
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 17:16
meni nije jasno koji dio kućice nije dovršen? hm... ovako mi je baš dobro
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 17:18
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

ni mene više ne iznenađuješ, kad god vidim novi rad više se oduševim... a po pitanju das mase, meni je pala na pamet ideja da napravim oznake za vrata tipa "natina soba" ili slično... samo ti dajem ideju s obzirom da ti pločice stvarno iduThumbs%20Up


kako veliki mozgovi isto misle SmileBig%20smile
nisam napravila podlogu za natpise (zato što nemam svoju sobu Cry), ali sam napravila od das mase jučer podlogu za sat...jedva čekam da idući tjedan bude spremna (osušena) za daljni rad, da vidim na što će to ispasti...
 
imam ja svoju sobu, napravi meni natpis smile96
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 18:05
Oooooooooooooooooodlično, ne znam šta bi tu trebalo popravljati!!!!!!!!!!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 07:43
ok, stručna moja komisijo...ostaje tako kako je, osim što je mislim obojati do kraja, i dodati joj malo bršljena koji joj se penje po zidu...

malena malena...smislit ćemo nešto za taj natpis pa nešto napraviti do sljedećeg tvog dolaska u osijek...imam baš neku pločicu trenutno izrađenu samo da smislim što na nju staviti i što na nju napisati....
volim kad mi date posla.... Thumbs%20Up
iako ću za vikend najvjerojatnije malo apstinirati od svojih čarolija jer idem mami na maženje Wink, smišljat ću što i kako dalje, a do tada vas sve pozdravljam i želim puno vaših novih radova za pregledavanje u ponedjeljak...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 08:34
smile141Sviđa mi se tvoja kučica. ideja sa bršljanom...jako dobro. Htjela sam ti ustvari predložiti ili njega ili koju ružu penjačicu...ili malu teglicu na prozoru. I to uopče ne smatram kritikom...nego kako se kaže...znam da je za tebe to izazov...
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 08:37
ne mogu vjerovat...ja ti taman htjela reci da stavis meni omiljenog bršljana...hihihi...vidi se da disemo isti (cisti) zrak...hihihi
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 09:00
Ja mogu samo pitati kada je useljenje?
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 16:21
Nataša, ovo ti je sjajno! Mislim, kakve bi ti kritike na ovako kompleksan i maštovit rad?!?! Doista divno! smile89Koliko ti vremena treba za ovako nešto? Koliko je to veliko? Ne mogu nikako procijeniti na fotki... 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 19:18
Prekrasna kućica !!!smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 20:26
kućicu sam u ovom trenutnom obliku radila četiri sata...mislim je još dorađivati...obojati,dodati neke detalje... visoka je dvadesetak centimetara, postolje za rad je bila boca od vina
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 20:29
aaaaaaaaa ima i kućni broj. ja ne mogu vjerovati!
majstorice, svaka čast.
a vino je još u boci pa svako malo skineš krov ili ... ?
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 20:55
vidjeh ja danas ove prekrasne radove u zivo i dobih jedan predivan rad na pokloncic za moj rockas...ali nije ponjela kucicu...Cry...steta...curkem bilo mi je bas drago upoznati vas i druziti se sa vama...slikicu stavljam u moju temu...pozdrav gracijama s današnje salvetijade....tiniv, nadi-m i nataški naravno...bas nam je bilo lijepo...poz i do vidjenja uskoro nadam se!!!
Ponekad nam netko toliko nedostaje` da ga poželimo izvuci iz snova i zagrliti u stvarnosti!
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 22:51
blago vama...drugi put cu i ja uskocit natasi u torbu i stizem za Bjelovar.....
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
tinaV View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaV Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 22:59
može,čekamo te
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.