Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera - salvete i drugi papiri
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera - salvete i drugi papiri

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 23>
Korisnik
Poruka
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 21:03
smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 00:28
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

draga Primavera kako si ne totalno začarobirala svojim prekrasnim kutijicama visokog sjaja provela sam prijepodne tražeći lak nebili se bar malo na taj način približila u svojim radovima tvojoj vrhunskoj izradi.
Kako mi nemamo nikakav bau-hau,tražila sam po lokalnim trgovinama.A ondaLamp."kalina" trgovina u kojoj ima svašta.
Uglavnom da skratim,našla sam Tikurila akrilni gloss lak.Tikurila je poznata finska firma koja je proizvode za zaštitu drva dovela do savršenstva.S obzirom na njihovu klimu i tradiciju građenja a i činjenicu da sam koristila njihive zlatne i srebrene lakove jako sam sretna.
To jiš uvijek ne znači da ću postati majstor zanata kao ti ali ti si mi bila poticaj za jutrošnju akciju traženjasmile79
 
 
... Big%20WOW koji poduhvat draga Mare N....no, baš mi je drago i sretna sam da sam te potaknula na traženje laka...pretpostavljam da je to isto jako dobar lak, jer i ovaj moj je za lakiranje drvenih dijelova interijera...štos je da je na bazi vode i ne smrdi, ne treba razređivača, a meni koristi dvostruko, najviše za fimo, a bome i za ovakve staklene efekte kod decoupagea....a ti ne trebaš postati majstor, ti to već jesi...dovoljno je prelistati tvoju galeriju
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 09:11
Četke su ti prekrasne,ali kutije one susmile93.
Moram i ja kad ću u Zagreb potražiti taj lak.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2009 u 15:37
Primavera nema te u zadnje vrijeme???Confused
 
Gledala sam tvoje radove i imam jedno pitanje...to jest prvo ću ti reći da sam neke od tvojih radova izgleda i preskočila komentirati ( mislim da sam bila na godišnjem odmoru tada???) pa koristim priliku reći da su jednostavno nemjerljivi i jedinstveni.
 
Vidjela sam da si radila mobile ( koji su prekrasni), pa me interesira gdje si nabavljala one cjevčice za njih???
 
Pozdrav,
 
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2009 u 22:09
...hvala draga Piramida(l) Thank%20You    ....puno ti hvala kaj misliš na mene drago Proljeće i hvala na lijepim riječima Thank%20You ...iako se borim s vremenom Valentine%20hourglass...više pri tom mislim na atmosfersko vrijeme i kako utječe na mene i moje zdravlje, ipak sam tu gotovo svaki dan, ali budući da imam još dvije galerije u Ručnim radovima i nakitu, nekako sam više tamo postala nego na decoupageu kojim se zapravo odmaram od svega... ima dana kada apsolutno ništa ne mogu napraviti jer me od kako sam se vratila iz Pule muče jake vrtoglavice, a ostalo vrijeme nastojim iskoristiti da pozavršavam ono što sam već odavno obećala Wink ...htjela sam i na kavicu doći ali jednostavno nisam mogla... ovo doba godine definitivno mi ne leži najbolje... ali guram, pa ću polako i stići još nešto napraviti... valjda smile78
...da, i da ne zaboravim...one cjevčice na mobilu rezao mi je MM iz neke mesingane dulje cijevi, koju je nabavio u Bauhausu, a inače se kompleti od cca 3-5 komada metalnih, mislim da su od aluminija mogu nabaviti u Chemacu... iako, ove ljepše zvone...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 08:47
Hvala na brzom odgovoru.
 
Naravno da tvoje ljepše zvone, nisam niti sumnjala, ipak ih je tvoj muž napravio LOL. I meni je sve najbolje što mi muž napravi. LOL LOL
 
Inače, ideja za te mobile je ooooodlična!!!
 
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 18:28
sve sam pregledala i oci ostavila na ekranu...fantasticni radovi...sve sta napravis prekrasno je...
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 19:37
malo švrljam po forumu i sad sam tek vidila da sam propustila nekoliko tvojih radova Embarrassed a tako su lijepi....baš mi se sviđaju...svaki na svoj način...i četke i kutijice...sve je suuuuuper
 smile92 
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 21:18
Moja primavera....sad kad padne snijeg i sve se zabijeli...nadam se i tvoje raspolozenje ce porast....cekam tvoje lijepe radove...pozdrav....
smile78
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 15:35
 Dusting....uf, uf, uffff....kol'ko prašine i paučine u ovoj dalekoj galeriji Tongue ...nije da nisam radila, ali vremena nikad dovoljno, treba sve to još uslikati, obraditi, staviti na Phtb, a posla oko priprema za Božić i previše...konačno, sve to znate...
 
...za početak, red je da stavim dio svog Božićnog swapa, koji po kategoriji svakako spada u decoupage galeriju, a ostatak možete vidjeti u mojim galerijama nakita i blagdanskoj...
 
...za našu dragu Otok, ljubiteljicu slonića upustila sam se po prvi puta u salvetiranje svijeće i nije da je bilo baš pisofkejk smile60...bilo je tu i promašaja i ponovnog ljepljenja, pa to specijalno ljepilo za svijeće mi je davalo neku mutnu površinu (valjda nemam ono najbolje), ali nekako sam ju ipak uspjela "smotati", mada će prave maherice na tom polju svakako primjetiti izvjesne imperfekcije.... ova mala keramička posudica bila je ipak lakši zalogaj, a i s raspucavanjem sam prilično zadovoljna...sve u svemu...prosudite same Embarrassed
 
 
...i još jedan poklončić za meni najdražu prijateljicu, moj skromni pokušaj salvetiranja ispod staklenog tanjura, mada bi i to moglo ići u Blagdansku galeriju, ipak ga stavljam ovdje pred oči decoupage majstorica i pokorno čekam primjedbe smile165
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 15:55
bez prigovora. Čista petica! Bravo!
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 16:03
Draga Primavero, imaš sa čime biti zadovoljna.
Ljepilo za svijeće onoliko koliko ja znam postoji samo u toj mat varijanti. Mislim da je tako, jer sve koje smo ikad pokušale raditi svijećice došle smo do istog zaključka...nema sjaja ...može se dodati razno razni dodaci, ali meni se osobno baš ovakva najviše sviđa. Prekrasni poklon ...i nemam primjedbe...nikakve. smile71
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 17:20
...hvala vam puno drage curice Anđelka, Lula... Thank%20YouThank%20You  ...znam da me štedite, ali doći ću ja na kraj s tim salvetama, kad-tad smile61
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 17:26
... hm... da sam ja Otok bila bih presretna ovakvim prekrasnim radovima... samo toliko za sada Wink
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 17:39
Prestroga si prema sebi draga! Doista ne vidim nikakvih imperfekcija ili defekata, samo divne stvari! Jako mi se sviđaju slonići - moje boje i motivi, doista divno! A tanjur je pravi veseli božićni! Samo ti maži i dalje.... smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 18:22
draga primavera, radovis u prelijepi i itekako moraš biti zadovoljna s njima Smile
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 19:38
...srčeka ste prava drage moje Lluvia, Izzy, More
 
...a da ću mackati, to svakako...pa makar i s faldicama smile101...nevjerojatno kak staklo "vuče" salvetu, stvarno skidam kapu majstoricama koje su napravile brda staklenih tanjura i tacni Christmas%20Antlers
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 23:01
Primavero...svima se dogode faldice...baš svima...tajna je u tome da kad se dobro posuši...uzmeš najfiniji šmirgl papir i nježno skidaš jednu po jednu.....prvi uvjet salveta suha ali skroz suha ...drugi nježno sa šmirglanjem i nema ih....
Da si stroga prema sebi jesi...a da imaš dušu pravog umjetnika ...to nitko nemože porečismile88
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2009 u 23:29
... hvala ti draga Lula na vrlo korisnom savjetu i toplim riječima......hvala od sveg srca svima vama drage moje tete salvete, drage vrtlarice i cvjetoljupke...  puno vam hvala na svakom posjetu mojoj galeriji, na svakoj toploj riječi koju ste napisale, na svakom duhovitom i poticajnom smajliću....za još puno zajedničkih druženja šaljem vam svima veliku pusu Thank%20Youi želim sretnu, zdravu i kreativnu 2010. godinu
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 17:39
slonici su mi preslatki,divno si  iskombinirala boje i motivsmile141,tvoje raspucavanje uvijek perfektno ispadnesmile211..stakleni tanjur isto jako lijepsmile55
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.