Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 89>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 21:46
Shasha, pa razlika je nečuvena - izgleda fantastično i lijevo i desno i pravo i unatraške, predivno.
Nadam se kao i Iris da će i kod mene biti barem djelić te ljepote.smile64
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 21:54
I opet jednostavno moram skomentirati - sad izgleda fenomenalnosmile71
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 22:01
shasha, ne mogu naći pravu riječ kojom bi dovoljno opisala ovu ljepotu
pravi mali "rajski vrt"smile169
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 00:33
Ovo je savršenstvo savršenstva!smile71
Al' za to treba jaaaako puno rada! Bravo shasha!
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 06:22
savršeno
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 08:08
....kakve ruke-zlatne, takav vrt- neprocjenjivsmile169
Na vrh
nera View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2008 u 22:18
ajme koje divne slike. svaka čast. ovo je za svaku pohvalu.
Life is like box of chocolate...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 17:41
smile211smile211smile211smile211smile211smile211smile211
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 20:51
saša imaš zlatne ruke , - bum ja dohajala k tebi ovih dana ako si doma , da vidim jel se primila pasiflora ili što sam ti već dala ,smile115
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 22:50
Branka,samo dođi,naravno svi ste dobrodošliHug
Kod mene se ništ od tebe nije primilo(još) jer mi ništa nisi dala(još)Tongue
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 22:56
Shasha, sve već znaš...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 20:41
Kako sam radila nešto a i vidi se(kad plijevim i sl to se na kraju ništ ne vidi) ja sam i slikala malčice.
Na drugoj slici ,gore lijevo,onaj dio odmah iza tegli sam "raskrčila" i posadila većinom čuvarkuće(koje se zbog šljunka slabo vide) i malo "pošljunčala"
 
 
ovo je druga strana,sa divljim ivančicama(veli MM jel nemaš dosta "pravog",ma šta mu to značilo,cvijeća pa sad ostavljaš i to divlje).
Kaj nisu medene!!?
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 20:49
Ovo je"paket" čuvarkuća i nekih malih trajnica koje sam gore posadila(sve skupa za 80knBig%20smile.Gdje??? Varaždinu na placuLOL)
 
 
ove sam u Ludbregu kupila i nemam poima kud da ih zasadim ni kako se zovu(neke curice prodavale pa nisu znale).
 
i Ovu narančastu verbenu sam u Ludbregu kupila(30kn,na kraju ispala.smile78mamurnim "cvjećarima")
 
 
moj prvi ovogodišnji"zeko" procvao
 
i žuta zlatoglavica
 
 
moram staviti i barem jednu od mojih novih fuksija
 
 
I još samo clematis....otišo na dvije strane a sredina prazna.
Evo obje strane
 
 
 
Eto,toliko,još sam nešto sadila no toga ima više pa sam u slike cvijeća stavila
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 21:02
Draga Shasha, pa ti komotno možeš biti konkurencija bilo kojem botaničkom vrtu...nema čega nema!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 21:58
shasha cvijeće na drugoj slici je mimulus, možda si ih previše posadila u tako malu posudu
 
inače cvijeće ti je preeeedivno, jednostavno niti jedan ne mogu izdvojiti
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 22:15
Tvoje dvorišće sve punije i punije, raskoš vrsti i boja. Čuvarkuće predivne, gdje si samo to uspjela naći, bogme ima svašta na tom placu. Pa mi smo u Rijeci baš zakinuti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 22:16
Ja ću samo reći; PREDIVNO!
 
p.s. Imaš toliko bilja, a još kupuješ! Svaka čast! Strast je strast.
Bolje strast za cvijećem nego  za...... (dodaj sama, po želji)
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 23:53
Već sam davno pogledala nove slikice, po običaju su smile107
Baš mi je neke detalje Andrea objašnjavala gdje se nalaze!!! smile96
Ova narandžasta verbena je predivna, a i kutija sa prve slike!!!
Dosta biljkica za 80 kn, pa gdje god bile na placu!!! Wink
Jeli zlatoglavica kaj je bila u pupoljcima skroz kad smo bile do tebe?
Nemoj zaboraviti uslikati novog pakujca iz blizine! Predivno mi ovako izgleda!!! Tongue
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 23:55
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Draga Shasha, pa ti komotno možeš biti konkurencija bilo kojem botaničkom vrtu...nema čega nema!

Skoro sam kroz ove praznike završila u Botaničkom vrtu u ZG, samo da usporedim shashino dvorište sa perivojem botaničkog!!! smile79
Da joj mogu pokazati: "Ahaha, ovo nemaš!!!" smile96
Nadam se da me shasha ne bu smile155
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 08:21
Shasha iskustvo sa mimulusom ili kak ga je ona MAKSIMUSOM  nazvala ima Donata. Ovih sam se dana ogledavala ne bih li ga ugledala i domeku svom odnesla ali jok, nema, a onda ga ti usput kupiš. Baš si sretnica
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.