Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - cvijeće od rosa2
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


cvijeće od rosa2

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 66>
Korisnik
Poruka
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 22:13
U obilasku tvoga vrta puno mi se toga svidjelo, ali ovaj "pogled" uz papagaja mi se najviše svidio.

[QUOTE=rosa2]prilaz
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 17:42
evo konacno i mene jedva sam pronasla gdje mi je temaLOLLOLa sad cu malo da skinem ovu paucinu koja se napravila po njoj .Evo ovako je bilo prosli ponedjeljak znam da nismo smjeliproljeceAngryal tko bi im odolioEmbarrassed
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 17:45
a u srijedu je vec bilo ovako ,pa sad vi meni kazite tko je tu lud,i nikako da prođe jos ga imaAngryzimaaaaaaaa
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 17:46
a sad dosta zime evo malo mojbegonijeih prozorskih prijateljica
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 17:47
jedina koja je prezivjelakopriva
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 17:48
ova neumorno cvate cijele zimecvijece
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 17:49
ovo je jedna bezimenacvijece
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 17:51
i za kraj jedan veseli crveni jaglacjaglac pristigao iz zg.za godišnjicu braka
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 18:12
grrrrrrrrrr,izbaci me a napisala 20redovaAngry
Bezimena ti je vrsta bromelijeWink
Moja nije cvala ove godine jer sam je zeznula.Presadila je,nek ima mjesta,i onda mi susjed veli(njegova je ogrooooooomna,ljetos je istovremeno imala 50-ak cvjetova)da je ne treba presađivati.Ona najljepše cvate kad skroz popuni teglu.
Kopriva ti je medenaaaasmile89Ok,i jaglac,i begonijeBig%20smile
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 18:34
ma kakvo izbacivanje tebi hoda po glavi,hvala na informaciji za bromeliju,imala sam par begonija kroz ljeto al su propale nije bilo mjesta za sve .
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 18:57
Joj jest lijepa kopriva dragaaaaa čuvaj to ja sam imala istu takvu i odjednom me napustila neznam zašto smile220.
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 19:22
forzicija imala sam ih proslo ljeto 5 vrsta al samo sam ovu stavila u sobu a ostale su bile u ostavi i sad su ostale samo gole grane al potjerat ce one opet u proljece
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 22:26
bravo za tvoje cvijeće a i za čipku
opet ćeš ti vani imati cvjetnu rapsodiju
za bukete,ne brinem ja za tebe,vidi se da si vrijedna
(nemoj onu kanu što sam ti poslala posadit ni slučajno van rano ,stigneš do svibnja jer kane vole toplinu
lijepi pozdrav
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 22:54
Ovaj buketić drijemovaca (čini mi se da je takav naziv) je stvarno prekrasan.
Ako je to jedini grijeh...........spavaj mirne savjesti!
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 22:30
Prekrasno, drijemovac je poseban
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 07:37

One ste drijemovce spasili!

Slike si baš pošlihtala  redom kako nas ovo vrijeme izluđuje:red proljeća, red zime!

Ostalo sve ispod snimljeno cvijeće ti je Thumbs%20Up
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 08:54
ne moras da brines,nece vise padati
sve ti je medeno
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 18:43
Snijeg je gotov, a ja ti želim sretan put u proljeće, a za uzvrat hoću buket drijemovaca.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 20:26
Mari,Bergenija ,Mačak,Baka,Gioiaa,Triša drage moje saljem vam svima velikesmile79i zahvaljujem na setnji kroz moj vrtek nažalost kod mene jos nista ne cvate al ce brzo jer je ostalo jos samo malkice snijega (bas sam vesela ko malo djete)Trišice ma stavit cu ja za tebe drijemovaca nije problem al ovaj put cijelu parcelu.Danas sam konacno bila u vrtu nije se dalo bog zna sta raditi jer je jos blato pa sam bila ko Pig kad sam se vratila u kucu,al sam zato malo prikratila visnju koja mi smeta ruzama ,malo pograbljala al i nesto uslikala ,a to cu staviti kasnijeTongueWink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 20:33
evo jos malo slikica pogled na usjezercenulo jezerce
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.