Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta - komentari
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta - komentari

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 48>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 20:36
Nema tu samo hvala! Ajmo, odmah šalji SVE salvete koje imaš, i dupliće i nedupliće! Odmah - sada - odmah! smile96
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 20:38
hehe moze nemas frke al ces pricekat da mi sjedne placa da imam za postarinu
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 10:48
Hvala File,stigle su mi salvete.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 21:13
cure drage,tatjanabajcic,proljece,tatjana43,anđelka,frezija,kami,shasha,dorina,maslacak,file,nata,zrinka,saara,salvetice su poslane..jos sam neke kupila,pa sam vam i to stavila,nadam se da ih nemate..smile79
jeliki i niki saljem naknadno,nije mi doteklo kovertiEmbarrassedsmile79
kami puno,puno hvala,jucer mi stigla koverticasmile79
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 23:02
Originalno poslano od člana Linaaa Linaaa napisao:

drage moje,
mislim da ste stvarno super ekipa i da je ok sto se tu na forumu pomaze, komentiraju radovi i razmjenuju salvete,

mislim da je bit ovog foruma razmjena salveta na taj nacin da se BESPLATNO razmjenjuju salvete jer u svakom djelu Hrvatske nema svih za kupiti,a i nije isplativo kupiti cjeli paket salveta koji ne budemo potrošili,

osobno mi smeta to što neki na ovom forumu prodaju svoje salvete, jasno mi je da neke su rijetke i skupe, ali one kojih je paket 8kn, pa da se po 2kn komad prodaje nije uredu,

ne znam kako vama i tko ce se ljutit na ovaj post, ali ja sam u pocetku razmjenila s par ljudi salvete normalno bile su besplatne i jos sam ljudima stavila i druge koje sam imala doma ne samo one koje su trazili,

nemoj te mislit da sam protiv nekoga i da imam novaca na bacanje samo mislim da prodaja nije uredu, jer mislim da ljudi zele kupiti da bi vjerovatno isli u hobby ducane i tam po 2,50 kn kupovali komad ili par komada za 5 - 6 kn

ja sam samo obicna studentica koju je na ovaj forum privukla dobrota suradivanja na forumu tj. postovi o zamjenskim materijalima, savjeti, ideje i naravno besplatna razmjena salveta

zato ako nije problem da mi objasnite kako to funkcionira jer me zbunjuju postovi sa slikama salveta na kojim pise 2kn komad , jer nije uredu da netko od nekog pokupi besplatne salvete pa ih prodaje, jer onda smo mogli svi prodavat, meni je baš gušt i super kada nekog razveselim ako mu besplatno pošaljem salvete koje mu se sviđaju,

molim vas da komentirate moj post i da se ne uvrijedite ako se koga ovo tice
hvala puno
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 23:33
draga Linaaa,

pročitavši tvoj post osjećam se prozvana, pa da i ja  iskomentiram.
Upravo to što si i napisala, u svakom djelu Hrvatske nema svih salveta  za kupiti, pa sam ih  i sama narućila preko interneta. Neznam jesi li upoznata za cijenu dostave, poštarine...,al isto smatram da nitko nema, ama baš nikakvo pravo, zavirivati u tuđi novčanik, pa ni ti.
Odkuda ti pravo da konstatiraš da netko od nekog pokupi besplatne salvete pa ih prodaje, jer sigurno se nitko od toga ne može okoristiti, al isto ne mora svoje novce poklanjati ako ne želi.
Curo draga, sama si rekla da si student, a imam ih i ja dvoje, pa ćemo pričekati da odrasteš, da bi se mi dvije međusobno prozivale.
Pametnome dosta!
Od mene toliko.
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 23:38
Tatjana 43, danas sam ti poslala salvete. Tongue
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 00:51
kaca43 hvala ti unaprijed...jedva cekam da i ja imam duple pa da mogu dijeliti malo...
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 01:36
Originalno poslano od člana renn renn napisao:

draga Linaaa, pročitavši tvoj post osjećam se prozvana, pa da i ja  iskomentiram. Upravo to što si i napisala, u svakom djelu Hrvatske nema svih salveta  za kupiti, pa sam ih  i sama narućila preko interneta. Neznam jesi li upoznata za cijenu dostave, poštarine...,al isto smatram da nitko nema, ama baš nikakvo pravo, zavirivati u tuđi novčanik, pa ni ti.Odkuda ti pravo da konstatiraš da netko od nekog pokupi besplatne salvete pa ih prodaje, jer sigurno se nitko od toga ne može okoristiti, al isto ne mora svoje novce poklanjati ako ne želi.Curo draga, sama si rekla da si student, a imam ih i ja dvoje, pa ćemo pričekati da odrasteš, da bi se mi dvije međusobno prozivale.Pametnome dosta!Od mene toliko.


draga Renn nisi prozvana samo citas lose stvari mojih komentara a ne citas i pozitivne stvari tj. molim vas da se ne uvrijedite ako se koga ovo tice
da znam cijene dostave pa za nase salvete od 3,50 do 10 kn ovisno o gramazi, nikog ja ne trazim da poklanja svoje novce onda nitko ne bi stavio salvete za razmjenu na forum nego ako ti pošalješ 5 salveta i dobiš 5 salveta troškovi su vjerovatno isti ili 1,5kn razlike tak da to i nije neki novac, al nema veze nije bitno rješeno je premještanjem slika a ti si vjerovatno na to se razljutila, ja sam samo trazila tuda mišljenja jel mi je to bilo glupo za odredene salvete,
A sto se tice mog odrastanja ja sam za svoje godine i preozbiljna nemoj mislit da me zivot mazio i pazio a ni sad nije tako, ali ovaj forum je prekrasna stvar i nije mjesto za jadikovke iz nasih zivota i za prozivanja i takve gluposti.

Meni nije jasno čemu tolika galama oko mog posta ja sam samo misljenje trazila ako te toliko boli ja mogu izbrisat sve moje postove vezane za prodaju salveta.

Pozdrav
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 08:58
kami, jelika krenule jutros salvetice...Tongue
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 09:50
File,poslano ti je danas.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 15:27
kaća43 i jelika hvala puno na salvetama...stigle su i sve su prekrasne...smile79
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 16:02
Tatjana 43 stigle salvetice. Zahvaljujem Smile
Danas poslane tebi (drugi dio)smile230
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 17:59
drage moje, Kaća i Renn, unaprijed vam zahvaljujem na salveticama. javit ću.
jedino mi File nije javila da li ih je dobila jer su poslane isti dan kada i Nati.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 19:11
Svatko na ovom forumu ima pravo izraziti svoje mišljenje te dati kritiku (po mogućnosti konstruktivnu), no bez omalovažavanja članova ili izazivanja svađa što za sobom povlači najveće sankcije. Dakle, samo podsjećam...

Linaa i Renn - nadam se da ste rekla jedna drugoj ono što ste imale na pameti te da je ta tema završena. Složit ćemo se da se ne slažete oko nečega i neka ostane na tome. smile223

Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 15:14
 kaćo salvetice su smile120gledam ih i uživam u njima.
Na vrh
zara2605 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zara2605 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 09:32
Veliki pozdrav svim curama, moram odma u startu reci da vas vec duže vrijeme pratim i divim vam se..radovi su vam fenomenalnismile141
i cim sam ih vidjela, zaljubila sam se u decoupage!
 
Odlucila sam se i sama iskušati u radu, ali naravno pošto krecem od nule, morala sam prvo naruciti malo materijala..
 
Pa imam i za vas jedno pitanje-dali bi mi tijele prodati koju salvetu?
Kod mene nema nikakvih hobby ducana, pa bi trebala kupovati cijele pakete, a to mi se baš i nece, a i izbor je nikakav!
 
Eto nadam se da ce se javit koja cura, uglavnom bi za sad neke božicne motive,ali i drugih pošto nemam ništa!unaprijed hvala...smile79
 
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 09:50
Kaća,hvala ti,stigle su mi danas salvete.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 10:28
zara dobro nam došla. pošalji mi svoju adresu na pp da ti mogu poslat svoje dupliće!
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 12:50
zara pošalji i meni adresu i dobrodošla!!!!
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.