Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dipladenia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dipladenia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 46>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2011 u 10:10
predivne su smile227
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2011 u 21:49
U proljeće sam kod bake malo "pogrobala", dvije grančice...danas išla to malo pronjuškat...pustilo korjenčiće...trenutno su oko 5mm...do daljnjega ništ ne peham...nadam se da bu ova "operacija" uspješna!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2011 u 19:52
Evo moje ljepotice, pored zutog beloperonea, bas se super slazu.
Uploaded with ImageShack.us
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2011 u 07:33
Koja divota!smile71
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2011 u 09:43
Koju izdvojiti kao najljepšu, sve su lijepe i male i velike.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 07:48
Ma izdaje me strpljenje sa dipladeniom. Vidjeli ste gore moju veliku, posadjena je u zemlju iz borove sume (kiselu) i super je. Nekoliko malih, koje su se jednostavno zakorijenile jos lani, nece pa nece.  Rastu, ali je list skoro bijel, zeljezo stavljam svakih 7 dana, nece da ga prime, zemlju sam promijenila da ph bude neutralan, opet nista, da li netko zna sta bi im trebalo. Citala sam da zemlja mora biti luznata, ne kisela, zato mi nije jasno kako mi ova velika super raste, a male nece nikako, i pored toga sto je zemlja blize luznatoj i sto im dajem zeljezo. Da li netko jos ima problema sa bijelim ili jako svijetlo zelenim listom kod dipladenie?
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 12:55

bok,

prije 2 tjedna dobila sam na poklon veliku crvenu dipladeniu s nekoliko cvjetova i sad su mi svi otpali uključujući i pupove koji su se u međuvremenu pojavili....
 
listovi su i dalje svi lijepi i zdravi, pa vas molim savjet što uraditi da ponovno počne cvjetati...
 
trenutno ju držim u stanu na svjetlom mjestu...
 
hvala puno!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 21:20
iznesi ju van , ona voli sunce, nemoj zalijevati jako hladnom vodom i tvoja crvena biljčica će biti sretna
 
Evo moje:
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 22:16
Na mojoj crvenoj dipladeniji cvijetovi postani svijetlo crveni, rekla bih tamno roza a mislim da je to od sunca jer mi je do podne na suncu.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 22:28
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Malo sam pregledavala forum i našla sam ovu temu.Dajem svoj prilog sa slikom moje diplademije u dvije boje,kojoj ova toplina i jako sunce jako prija i non-stop cvjeta....
Draga Jagoda ovo je preljepo,bravo,maestro.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2011 u 10:45
Stara fotka.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2011 u 10:50
Novija fotka.Neznam što ću s njom ove zime.Prerasla je sve držače i penje se po susjednim biljkama.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 18:58


Uploaded with ImageShack.us

Pozdrav svima!!!
Imam malih problema sa slikama pa se nadam da ce ova proci...
Napravila sam reznicu od moje bijele diplademije, sada me interesira dali sam ju dobro odrezala?
A jednu granu zatrpala zemljom, Nina hvala na savjetima!
sada mi je jedan covjek rekao da nemoram sjeci 2 koljena??? nego odozdo; 5 cm ciste grane i samo jedno koljeno koje ostaje na povrsini zemlje???
 Sto bi znacilo da sam od ove mogla imati 2 reznice??

Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 19:58
Evo i mene s mojom siroćicom od MandavilleStern%20Smile
Imam je već nekoliko godina i nikad je zimi nisam pospremila unutra, već je prezimila vani na verandi. Svako proljeće bi je dobro prikratila i nagnojila, tako da je obilno cvala cijelo ljeto. Ove je godine nisam ni malo prikratila, jer mi je bilo žao rezati tako duge grane, ali sam požalila, jer je obilno cvjetanje izostaloThumbs%20Down
Sljedeće proljeće je nadrapala, dobiti će po repu sa škarama.

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 19:59
Ne sliči na mandavilluUnhappy

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2011 u 22:08
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2011 u 23:27
Moje dipladenije,cvijetaju i cvijetaju...





Jako zahvalna biljka,dobro podnosi vrućinu,sunce i visoke temperature samo traži malo vode i raste koa luda.
Još ako uspijem nabaviti druge boje kod nas samo ove crvene vidim u prodaji.
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 06:07
Arim, divne su ti, a vidim i polozenice, super, imat ces ih jos, zaista se super zakorjenjuju "kamencicem". A vidim i mali hibiskus pored, lijepo!
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 07:43
arim stvarno su prekrasne za vidjeti, vidi se da im maximalno ugađaš

jednom prilikom sam u prodaji vidjela i biljke sa duplim cvijetom, ali koliko god bile lijepe, nekako su mi ove klasične najljepše, za sada
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2011 u 17:37

Nabavila sam sjeme bijele i žute Mandeville, pa me zanima kad je najbolje posijati?

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 46>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.