Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj dekupaž
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj dekupaž

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 27>
Korisnik
Poruka
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 10:37
 kako di -visoko i previsoko
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 10:41
pih, ko bi se njom opterećivao, sve bi bile sijede onda od nerviranja, take it easy, not like Izzy LOL
naša draga Izzy je više za limbo, tko će niže, pa sve završimo na podu u startu Embarrassed
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 12:47
boca je fantasticna..kako si samo tako super rubove namazala zlatnom ...
tanjur mi je super i ova masnica mi uopce ne smeta...kutiica je supr.svima se divim koji to znaju...smile71
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 12:58
Meni je sve prekrasno, cipele su ludo dorađene, ali i meni je oko pobjeglo na kanticu do njih Wink kaj mogu Mare kad imamo isti ukus Wink
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 13:56
klimt mi je savršen, ali i ja bi (ako smijem) bez one mašnice, nemoj se ljutiti, to je samo moje mišljenje! A cipele....nešto novo na forumu
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 14:10
e file baš smo te napale za mašnicuLOL......ma kužim da si stavila ono što ti je bilo pri ruci ali draga moja nema više labavo,sad ćeš morati nabaviti mašnice u svim bojamaWink.........za sve je kriva limbo djevojčica...........izzyiiiiiiiiiiiiiiiiii e jesi nas..........smile156 
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 14:37
Na klimtovom poljupcu ima nijansi crvene i plave, file je špricala s crvenom,bijelom,crnom i to kad se pomiješa i kad se stopi se dobije upravo ova ljubičasta nijansa s mašnice i uz zlatnu daje divan kontrast (žuta i ljubičasta su inače rubno-kontrastne boje, one s najviše i najmanje svjetla u sebi)...Embarrassed
dosta više s ljestvicama i izzy LOL dajte malo mašte, rasprave o ukusima su bezokusne, a ljestvicu file drži u zubima kaj se mene tiče smile59
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 16:43
e pa kad su se svi uhvatili one mašne...stvarno ti je ko šaka na okoLOL
ali standarde naše, kako je nazvaše, limbo djevojčice je stvarno teško zadovoljiti. ne znam za vas ostale, ali ja je ne mogu pratiti... pa se ni ne trudim previše (to se zove linija manjeg otpora) Thumbs%20Down

nego ... što ono htjedoh reći... da! cipelice su lude. možda izgledaju malo šašavo ali da se prošetaš u njima za par dana bi svi takve htjeli.
kutijica sa šablonom... hm, možda da one izdignute dijelove još pozlatiš da ih sjaj s kopčica ne pojede?
na ostalo nemam primjedbi, sve 5! 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 20:29
Miša mu, cijeli dan na poslu štucam, već me i šefica gledala na sastanku koji mi je vrag! A tu cijela svita ludih žena me krsti u neku limbo girl?!?!? Dat ću ja vama svima smile232! Kao prvo uvodim zabranu uspoređivanja (ipak sam moderator pa to mogu!)! Potom uvodim zabranu priznavanja da se ideje kradu! Zatim zabranjujem da budete nemaštovite! I onda... Pa mislim da je to to - zasad!
E, sad... File... Mrak radovi! Klimt mi je super - sa mašnom ili bez, tako je svejedno! Ali sam otkačila na Sadako, jaaaaako mi se sviđa! A o cipelama da ni ne govorim... Nemoj ih baciti, izloži ih negdje, tako su vesele! Možda možeš posaditi cvijeće u njih? smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 20:38
Mene je oduševila Sadako (valjda je kad je svi tako zovu) Clap.

A Izzy me pretekla, ali u cipelu stvarno možeš posaditi kakav kaktus ili čuvarkuću, pa ako te uhvati manija ukrašavanja cipela možeš imati cijelu kolekciju - obućarsko/cvjećarsku Wink
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 20:38
smile168 ovako sam se smrzla od straha! jedino ne mogu naći smajlića kojemu se gaće tresu da vam zorno prikažem kako me je strah ovih zabrana što je Izzy uvelasmile156
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 20:44
Cenzura,diktatura,tortura - to je naša kažnjenička tura LOL
Ajme, jadna naša file kad ovo vidi, tu je raspašoj, ovo nije ponašanje prikladno za galeriju...

Inače, file možda ima srebrne kopčice na kutiji,
a ja pametna do nedavno nisam znala da se to može odšarafiti pa ću ih sa svoje prve kutije skidati zapackane Embarrassed
S čim mogu odstraniti boju s njih (zlatne metalne) da ih ne moram prefarbavati? Nešto tekuće da ih iščetkam...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 20:48
A moram se malo zezati s vama, nisam ni mislila da ćete me shvatiti ozbiljno (pa nitko me nikad ne shvaća)!!!
Kami, pokušaj voda + malo Arfa ili samo ostavi malo u vodi, ako je akrilna boja samo će ti se odljuštiti s površine... Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 21:27
smile48uh,uh zavrtilo mi se u glavi,čitavo popodne tražim po dućanima odgovarajuću mašnu smile96
za Sadako nisam ni znala do danas ,svašta ću ja od vas naučiti,samo mi se ta sličica jako svidila a vidim i vama
 cipele ću po izzynim uputama izložiti ,samo ih prije moram dezinficirati Wink
a onda ću ih staviti u hodnik tamo di su i slikane ,onako kao slučajno su tu
smile101čekajte,čekajte razmišljam o tome da raspišem natječaj kako upotrijebiti ove cipele
kami kopče su zlatne kako si znala ?ti mora da si vidovita smile96
 a tko se boji izzy još tri za groš,tri za groš ,izzy se ne bojim ja tra la la la
 svima vama smile78
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 21:39

 anastazija poslušat ću tvoj savjet i izdignute djelove još pozlatiti

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 21:45
je, pa nek ja budem kriva ako ne bude valjalo? LOL hoću bit ovako Ouch?
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 10:55
file odlican set radova,odlicaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!smile141a bome sam se dobro zabavila citajuc komentaresmile96,svaka cast cure,skroz ste otkacene,takve vas volinsmile79
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 11:18
kaćo smile78          a di si ti ,šta te uhvatila fjaka smile49ili u laboratoriju za dekupažiranje ns dižeš glavu ,kuhaš ti kuhaš nešto smile140( nigdi smajla di kuharica muti u velikoj teći)
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 11:28
http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/d030.gif
 
ne znam zašto se ne smajlić vidi normalno,ali kuha kaća,kuha
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 11:33
evo naše kaće
 mare fala na smajliću Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.