Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - InoxCimina kućica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


InoxCimina kućica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 28>
Korisnik
Poruka
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2010 u 23:33
Sarajko, hvala na dolasku u našu priču koja, po svemu sudeći, ima podosta sličnosti sa Tvojom i Tvoga supruga. Također hvala na toplim riječima koje iskazuju razumijevanje za naš način življenja,  odabran prije pet godina.
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2010 u 23:49
Originalno poslano od člana Inox Inox napisao:

Hvala svima na posjetama i komentarima.

Trgić samo što nije gotov, a među našim se patuljcima već šuška kako je kontesin Florian,  samo njima znanim kanalima, poručio da daje prijedlog, ukoliko trgić dobije uporabnu dozvolu, neka se na njemu, kao na svim važnim trgovima u državi, dočeka patuljačka nova godina, ali obavezno uz nazočnost Snjegulice. A kaj da im velim?


viš kak su ti patuljci ko babe LOL zato sam florijanu ispuknula ono čudo sa baterijama jer je počeo fučkati čim je vjetar puhnuo, a kako su se dalje domunđavali patuljci, pojma nemam LOL ali šapnuo mi je da on uvijek drage volje šeće i da ga njegova Snjegulica podržava dokle god ne radi pi...je LOL i šapnuo mi je da mu nabavim duge gaće ako će doček biti na trgiću LOLBig%20smile


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2010 u 08:39
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:




viš kak su ti patuljci ko babe LOL zato sam florijanu ispuknula ono čudo sa baterijama jer je počeo fučkati čim je vjetar puhnuo...

[/QUOTE]

Kontesa, kontesa, javnost je konsternirana pa iščupala si florijanu srce. smile43Tragična vijest je  nekako smile134došla do naših patuljaka i već se okupljaju, na tek završenom "Trgu vrtnih patuljaka", radi protesta i komemoracije. (Na kratki dolazak doma u bazu zaboravio sam ponesti fotič pa ovom prilikom ništa od slikica.) O Tvojoj sudbini se ne usudim ni razmišljati. Šta će ti napraviti patuljački narod kad Te uhvati smile206- ne znam, al mislim si ne bu Ti lako.
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2010 u 15:36
Uh Inox, vidim Konte je nadrljala, ako budem u blizini voljela bih biti nazočna tom obračunu. Naravno obzirom na moju malenkost ja sam na strani patuljaka.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 23:21
Ja ponovo navratila da vidim šta se dešava ,kad ono ništa, brisao ti godine ne brisao, očito se vidi koliko ih imaš,dok si zaboravio aparat,bogami moračemo na taj trg organizovati proteste što nema novih slikica te zato požuri da ga završiš jer ima puno kandidata za proteste
P.S. valjda neče na tim protestima bitismile155
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 23:36
jooj pa vi ne znate da je Florijanu ta operacija spasila život jer je jedan dan fućkao neprekidno dva sata (srčeko mu se malo pokvarilo pa je i nakon operacije fućkalo još dva sata dok meni nije bilo preveć) nekaj se očito pokvarilo Confused
to smo na sveopće veselje, riješili i sad je Florijan ko dečec, samo ću mu novu majicu i hlačice obući ove zime Wink nemre takav odrpani u goste LOL

a gdje su slike trgića? Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 22:43
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

jooj pa vi ne znate da je Florijanu ta operacija spasila život jer je jedan dan fućkao neprekidno dva sata (srčeko mu se malo pokvarilo pa je i nakon operacije fućkalo još dva sata dok meni nije bilo preveć) nekaj se očito pokvarilo Confused
to smo na sveopće veselje, riješili i sad je Florijan ko dečec, samo ću mu novu majicu i hlačice obući ove zime Wink nemre takav odrpani u goste LOL

a gdje su slike trgića? Wink


Kad su naši patuljci doznali da je sa Tvojim Florijanom ipak sve u redu, malo su se primirili, (drago nam je zbog Tebe da ne bi bilo Ouch) ali su ipak, za svaki skučaj, ostali na okupu.
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 22:53
Inox ne izvlači se...daj slike trgića Wink
Floki i ja budemo čili i veseli kao i uvijek Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 23:10
Trg vrtnih patuljaka

stanje na početku prije dva mjeseca





i sada na zvršetku










Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 23:13
Preeeeeekrasan trg!! Jako mi se sviđa sve od početka do kraja! Preslatko nešto! Svaka čast izvršiocu radova! A i za ideju!!!smile227
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 23:25
možda se neću izraziti vokabularom koji priliči, ali jednostavno rečeno, meni  je ovo super Thumbs%20Up
radiš u fušu? Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 05:20
Stalno se smucam tu negdje oko i po tvom vrtu. Samo ću kratko: Zlatne ruke! Ovdje sve pršti od originalnosti!
Nisam gledala da li si na koncu vratio slike ili ne, ali ja sam i ovako svaku pomno proučila i dobro zapamtila.
Jedino što mi je žao što nemam vremena, a to ovdje na CIF-u volim u par vrtova, čitati "tvoja pisma" ... A trebala bi da dojam bude kompletan!
 
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 09:22
Bome ste vi to fino sredili! Jako mi se dopada kaj nije klasični pravokutnik, ali od umjetničke duše kao ti to bi bilo teško i očekivati. Super je trgec!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 15:42
Prekrasno, prava hacijendasmile141
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 18:31
Dok se Rijeka kupa u kiši, ja svratila k vama, zastala bez daha na Trgu patuljaka da ih ne probudim, tiho na prstima sam prošetala, sve snimila, sad ću unutra na topli čaj.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 21:10
pozdrav! Bez riječi i suvišnih komentara, trgić je smile55smile93!!!!!!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 22:22
Ja sam blago rečeno oduševljena svakim tvojim uratkom, ali ovaj trgić je zaista poseban Clap. I ja imam taj kako ga mi zovemo kulir, a pregrade i rubovi su kamene ploće, ali sa ciglama je još efektnije. Nego kad ovo gledam, sve se mislim da kupim jednu vreću one gotove smjese za maltu, malo kamenja i žala i na posao...
život je more
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 23:21
Blago tim patuljcima što mogu stalno uživati u tako krasnom ambijentu,za izvođače radova sve pohvale
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 23:56
-svratih da vidim da li su radovi pri kraju kad ono pravo iznenađenje,sve gotovo,sve divno,a ponosni vlasnici zauzeli svoja mjesta,bravo...
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 13:27
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Ja sam blago rečeno oduševljena svakim tvojim uratkom, ali ovaj trgić je zaista poseban Clap. I ja imam taj kako ga mi zovemo kulir, a pregrade i rubovi su kamene ploće, ali sa ciglama je još efektnije. Nego kad ovo gledam, sve se mislim da kupim jednu vreću one gotove smjese za maltu, malo kamenja i žala i na posao...


Lantana, drago mi je što Ti se sviđa Trg vrtnih patuljaka. Vidim, izrazila si namjeru da u sličnoj tehnici i sama nešto napraviš pa da nešto pojasnim. Nisam radio prani kulir jer zahtjeva iskustvo, rutinu i on se, zavisno od odabrane veličine zrna, "navlači" u sloju debljine 1 - 3 cm na već gotovu, ranije izbetoniranu, betonsku podlogu. Smjesa se za kulir  radi u omjeru cement - zrna 1:1 do 1:2, voda po osječaju da masa  bude više gusta nego rijetka,  zatim se nanosi (navlači) gleterom, utiskuje i lupa sve dok na površinu po zrnima ne izbije cement sa vodom. Potom se prati vrijeme vezivanja i u pogodnom trenutku počne se sa ispiranjem mekim četkama i sakupljanjem isprane tekučine sa spužvama. No, ja sam odabrao jednostavniji način. S obzirom da sam radio sam, ne bi mogao cijelu površinu u komadu odraditi od jedanput, odlučio sam se za izradu po segmentima i to pranog betona. Jednan sam segment betonirao sa prosijanim šljunkom bez dodatka pjeska, a slijedeći segment sa prosijanim šljunkom uz dodatak grubog pjeska pa tako naizmjence. Svaki sam segment nakon 5-6 sati po betoniranju prao četkom i brisao spužvom. Na taj sam način istovremeno dobio sloj betona 6-7 cm debljine i završni izgled. Ne umušljam si da je to ispalo baš nešto super, ali za mene koji sam to radio prvi put u životu i za namjenu na vikendici, gdje nastojimo da sve bude nekako rustikalno i handrasto, ja sam uglavnom zadovoljan.
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 28>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,238 sekundi.