Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Biljanin decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Biljanin decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 30>
Korisnik
Poruka
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 23:08
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 23:15

Konacno sam uspjela oslikati moju komodu, mozda sam se malo previse zaigrala.....
malo detalja

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 23:20
mislim da sam ostala bez riječi.......oni koji me poznaju znaju da je to gotovo nemoguća misija........krasna komoda..........i divan motiv,savršeno si ga postavila......i jako mi se sviđa izbor zelene boje za rub........jednom riječju predivno smile95
btw prije nekoliko dana sam gledala nešto slično ali drugih dimenzija......25x12........cm,naravnosmile96............pa mi je bilo prekomplicirano .......
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 23:22
jos malo detalja..

Sablona, rucno rezana, 3D (taj 3D bas nije kako bi trebao biti)
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 23:24
Ha, ha, hvala mare, nije to nista za tebe, vidjet ces uzivo na babinjaku smile114
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 23:29
Biljo, odlična komoda, al me isto oduševljava čiba na njoj i bila vitrina šta se nazire livo od iste.Clap
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 23:37
smile78hvala renn, vidi se tko su nocne ptice smile198
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 23:55
Prekrasna komoda biljana!!!
Strašno mi se sviđaju boje ovih ruža, a i to štosu listovi malo maslinasti, pa ovo sjenčenje,sve skupa sa zelenim rubom!

Sve pohvale!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 00:27
smile39smile227 prelijepe li komodeeeee.... ništa se nisi zaigrala, a ako i jesi ispalo je fenomenalno... baš kako su cure rekle, i motiv i sjenčanje i diskretno naglašeni rubovi, a tek šablonaaaa... sve je u savršenoj harmoniji i krasno djeluje kao cjelina, posebno u ovako prelijepom ambijentu... btw. osim komode oduševila me ova prekrasna krletka, pretpostavljam drvena ili metalna, kao da je uzeta s filmskog seta... Love%20YouLove%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 01:21
Primavera, "oko sokolovo", ja sam vidila krletku, ali sam se skoncentrirala na komodu, i tek sad vidim da je stvarno neki prekrasan komad!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 01:58
Biljana,moje čestitke za ovo prekrasno djelo.upravo sam došla s posla i odmah idem u pećnicu da vidim tko je vrijedan i brz,a onda iznenađenje koje mi malo odagna umor i razgali dušu.Bravo.Motiv mi se strašno sviđa,da li je to salveta ili nešto drugo?
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 09:19
Draga prijateljice ,sve pohvale za komodu  čula si sinoć uživo od mene.Drago mi je da si je uspijela tako prekrasno srediti.Kako mi to u šali rečemo ovako na televiziji je prekrasna,veoma televizična,mogla bi statirati u nekom ramantičnom filmu.Ono što danas vidim je dobra scenografija ,do koje ja jako držim.Sve krasno uklopljeno u tvoj lijepi stan u kojem se tako ugodno osijećam.smile79
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 11:26
Moje prethodnice su sve rekle. Sve mi je genijalno od scenografije, ove starinske krletke iz 19. st., tvoje tomantične slike i na kraju ova lijepa komoda.smile57
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 11:45
smile39komoda je savršena,al kavez mi je odmah privukao pozornost smile71smile211
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 12:51
predivna komoda ,sa dodatkom te prekrasne šablone..super!
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 13:53
smile79hvala na posjeti i komplimentima draga maredelmare, Primavera (krletka je metalna, kad sam je vidjela u Trstu morala sam je kupiti), Kika 56 (to je salveta), mima 051 (na televiziji sve izgleda bolje), Felina, rose i prila smile114
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 18:17
Biljana prekrasan ormarić, zbilja si se potrudila, moram priznati da sam ja nekako lijena za izvođenje tog 3D-a, a tebi svaka čast. Sviđaju mi se jako i ručkice, pretpostavljam da u originalu nisu bile takve. E, a ono što mi je još jako privuklo pažnju to je ona divna krletka, ja sam luda za njima i prije ili kasnije nabavit ću si jednu veeeliku, ali bez ptice naravno!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 18:49

Biljana,ostala sam bez teksta,ovo je prelijepo,savršeno,nenapadno ,profinjeno,elagantno-jednom rječjuSAVRŠENO!kLANJAM TI SE UMJETNICE!smile120

Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 16:23
smile79hvala draga Slavice i Sasha.Ruckice pronaci je bila nemoguca misija.Zamislila sam da budu kao staklene, prozirne (nije vazan oblik), ali to je nemoguce pronaci, ovo je najblize tome.Krletka je mrak, prvi put kad sam je vidjela, zaljubila sam se u nju smile198
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 18:53
Zalutah na nepoznatu stranicu a kad ono ima se sta vidjeti. Super, natjerala si me da razmislim o mojoj staroj komidi da je isto obucem u neke slicice,.
Svi su te vec pohvalili,. ali ja kazem suuuuuupppppeeeerrr.
Sada cu krenuti od prve stranice, da vidim sve.-
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.