Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnina cvjetna terapija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnina cvjetna terapija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 43>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 23:03
Ja kao da mi nije dosta kamena Wink, ipak preferiram onaj detalj s esheveriom u kamenu LOLClap
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 23:22
Divno draga moja predivno tako mi se sviđa tvoj balkon i baš bi voljela popiti kaficu na njemu a ostalo cvijeće je super a posebno ona kopriva ma veličanstvena je pusaaaa!!!!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 10:16
pa kak sam samo previdjela nove slikice?!
Unatoč vremenskim neprilikama vrtek je sve cvjetniji. Baš mi je onak sve slatkičko, sviđa mi se jako crveni klinček i boja begonije - crveno-narančasta, ili je tako samo na fotki?
Cukreno, ko bombonček draga...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 10:52
i meni se svidja taj detalj s esheveriom u kamenu ,kao i citav vrt
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 12:53
Hvala vam na posjeti , svima smile184 !!!
Danas mi je po običaju bilo dosadno pa sam se (opet) malo igrala:evo rješenja kako se početi "skidati" s pušenja-smanjite broj pepeljara u kući Approve a pri tom i spasite poneki cvetek, ja sam u stvari bila "primorana" naći novi dom ovom pikavcu i tako mi je sinula ideja Big%20smile.





Našla sam mu i mjesto, nadam se da će mu biti lijepo ovdje





Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 12:59
super ideja,bas je simpa
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 13:01
CCCC no no smile203 ja svoje pepeljare nedam smile60  neka si mi ovo pokazala da mogu na vrijeme posakrivati moje pepeljare kad mi budeš došla da ne bi bilo smile51 ako počneš saditi pikavce u njih pa gdje ću onda smile101 ccccc ženoooooo !!!!!!!!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 17:26
a kakva je situacija s tanjuračom?
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 17:59
Tako ,tako suseda cuvaj zdravlje i u pepeljare slazi ovakve kreacije,ostatak vrta Thumbs%20UpWink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 18:11
To mora da je neka oveća pepeljara LOL
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 18:21
Ja nemam tako velike pepeljare moje su sve male nebi pikavci stali na njihClapsmile183
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 06:37
Bravo za ideju, i bravo za očuvanje zdravlja! Ivnice, ne usudim se doma u vrt stavljati sredstva protiv puževa zbog Fifića - mali je, znatiželjan i bojim se da bi probao papati..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 08:01
Tvoje ideje ivna susmile227uvijek iznenadiš,ali mora se priznati da si jako maštovita smile94
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 00:28
Zbilja imaš frizerskog dara, lijepo si ovo ošišala!

Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 23:22

smile55za pepeljaru !

"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 23:25
Je'l imaš ti još pepeljara ili je ovo bila posljednja, vidim ja da smo mi pušaći nadrapali u vakom pogledu, ideja je ok, a realizacija još bolja Clap
život je more
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 20:06
Lijepo sam se nasmijala ovim komentarima s pepeljarom, neki bi, neki ne bi Wink, he, he sad ju gledajući pitam se što mi bi kad sam ju kupovala, zaista je ogroooomna, deset pušača ju ne stigne napuniti LOL...
Hvala vam svima drage moje na posjeti a sad opet malo ponova, pa malo procvjetalog pa malo starog Approve...






































Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 20:17
smile71bravo za cvijeće,predivno je,i ja sam se slatko nasmijala komentarimaThumbs%20Up
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 20:31
jako lijepo..ružica je krasna a i ovaj žuti pakujac je predivan..istog sam ja prije mjesec dana kupila u decori..
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 21:23
haj draga, koja promjena orjentacije, mislim, u vezi "in" boja!!!Wink
Večeras su nas iz tvoje vrta zabljesnule žuto-narančaste nijanse, blistave i sjajne i tako prigodne za cvjetnu terapiju pred spavanje.
Nova "orange beauty" mi se jako sviđa, baš me zanima o kojoj se biljci radi i kako će ti se ponašati u vrtu.
Pakujac, , uz oxalis, moj osobni favorit ovog proljeća, je najljepše moguće
boje i predivan je, a o novom oxalisu sve najljepše, fascinira me njegova neobična boja. Fotke gazanija su ti  odlično ispale i pokazuju ih u njihovom
najefektinijem izdanju.
I da, lupinis, skoro sam zaboravila, pokušaj ga sliknuti kada ne bude vjetra, iako i ovako izgleda zanosno.
Za kraj sam ostavila tvoju prepredivnu crvenu ružu koja tako čarobno obgrljuje ovalni rub starog podruma. Zaista prelijepo!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,215 sekundi.