Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtak podno Sljemena
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtak podno Sljemena

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 31>
Korisnik
Poruka
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 09:20
Čula sam i ja neke priče o tvom prekrasnom vrtu pa eto kao prava znatiželjka zavirila i ja malo.... i ostala poduže, uz priču kroz vrijeme, uz prekrasne biljke, uz neodoljive patkice, Mazu i Lua...
 
Da, ima ovdje stvarno vrtova da ti pamet stane, puno je vrijednih ruku, ali nažalost nisu svi dobri pripovjedači i ne znaju svi na ovako otvoren, prirodan i sasvim spontan način pristupiti.
 
Svakako neću propustiti daljnje priče o tvom carstvu, u kojem kao u ostalom uvijek i svugdje mora biti i neka babaroga (susjed), ali shvati to kao sastavni dio priče i za inat uživaj punim srcem... a mi ćemo skupa s tobom uživati kroz tvoje fotografije ( a možda jednom i uz onu čašu crnog vina u sjeni smile78)
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 11:37
@misty-da= Gospon radi u Saboru (električar)... epilog nije potrebno prepričavati, zna se!
Drago mi je da ti se sviđa Kalif, on je čisto oličenje ljepote i dobrote na 4 noge, malo više od uobičajenoga Tongue !!!!
smile78
 
@Baka Bea= Tako je, okrenuti leđa i staviti čepiće u uši, ali ne one od sira Smile!!!
Monardu ne špricam sa ničim. J. mi je rekla da će vjerojatno oboliti od pepelnice ali već 2 god. raste ispod stabla, cvate bogato i dugo tako da joj sigurno odgovara nešto. Ja sretna ona sretna, draga mi je ta biljka jako!!!
Tongue.
 
@primorka= Tongue eto i tebe kod mene TongueTongueTongueTongue, jako me razveselio tvoj posjet! Hvala ti na izrazu "babaroga" hehehe... od sada ću ga redovito upotrebljavati, jaaaako mi se sviđa, zaboravila sam da postoji Thumbs%20Up !!!
Čašica već čeka, uvijek čeka malo crvenog kod mene ili tatinog bijelog... i kava... i sokić... i keksi... i ja... ponekad u pidžami kad su svi već odavno pristojno obučeni Wink!
 
veliki pozdrav ti šaljem Tongue TongueTongueTongue
 
A svima opet jedan veeeliki, zajednički smile79
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 12:17

Ružne stvari i biljke više neću komentirati jer nema smisla. Ružne zato jer su već svi rekli ono što i sama mislim, a biljke zato jer je tvoja kolekcija i dalje fascinantna za mene kao i pri prvom postu, komentirati ću fotke.

Drago mi je da postoji još jedan kutak na forumu u koji s radošću dolazim i zbog biljaka a opet mu se s vraćam i zbog krasnih i jasnih fotografija. Meni je Otok rekla da zašto se ja ne prihvatim fotoaparata pa da fotke izgledaju ko od ostalih smrtnika. A zašto se ti smrtnici ne bi potrudili pa da svima fotke izgledaju božanstveno? A ima jako puno ljudi na forumu koji zavređuju samostalnu izložbu fotografija. Mislim da ovdje na forumu nebi trebalo biti bitno "štancati" fotografije samo zato da imaš hrpu njih u temi, pa nije uopće bitno kakve su kvalitete, ja sam skromnog mišljenja da ako želiš kvalitetno isprezentirati svoj vrt onda trebaš i kvalitetne fotke. I zato draga moja sve pohvale za fotografije!
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 12:41
Tak je! Slažem se sa svim gore izrečenim.
Hvala za savjet u vezi monarde, čim ocvjeta selim je u sjenu.
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 13:26
@ Tija= Dobra fotografija iziskuje vrijeme, ali i pomalo, znanje! No, slažem se da je lijepo kada su fotografije jasne, ne moraju nužno biti "lijepe" iako je teško napraviti "ružnu" fotografiju nekog cvijeta, stabla ili biljčice. Ja se volim potruditi ponekad, ali stvarno za to trebam imati vremena (kojeg i imam trenutno). Neke treba obraditi u smislu smanjenja rezolucije, popraviti svjetlo i tak... No, nitko ti (bilo kome) ne bi trebao reći kako bi tvoje fotke trebale izgledati, ako si ti zadovoljna sa njima ... uživaj, fotografija je intiman trenutak autora i njegove okoline, interakcija osjećaja i razuma! Ako nisi zadovoljna svojim fotografijama (mislim na bilo koga) treba se malo i potruditi, no to sa današnjim fotoaparatima stvarno nije teško; napraviti lijepe u smislu jasne i čiste fotografije! Znam da je Otok mislila na taj segment jasnoće i čistoće fotke!
Hvala ti na pohvali smile78
 
@Baka Bea: Monarda mi je ispod marelice koja ipak propušta malo Sunca (stara je već jako), zato neeeeemoj u duboku sjenu! Nemoj da ja budem odgovorna ako nešto pođe po zlu , budem samu sebe ondasmile42!
 
 
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 13:34
Što reći osim predivno je sve. Prolistala sam svih 13 stranica i ostala bez daha koliko ljepote. A patkice-preslatke su!!!
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 13:35
Voli svoje cviće kao do sada,tako i daljega voli i uživaj u njemu i ne osvrći seThumbs%20UpZnam kako je to kada ugine ili ošteti se neka biljkica,ali naoružamo se optimizmim i guramo daljeThumbs%20UpMalo sam se i ja raspištoljila na tvoje susjede jer guraju nos u tuđi život i nemoj mi zamjeriti na ovakvom komentaru,imaš lipo cviće i u budučnosti češ ga imati jer si osoba koja to voli kao i mi svi ovdjeClapClapClapClapClap
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 14:36
Drago mi je da mogu uživati u još jednom vrtu i predivnim fotografijama. Poštujem i cijenim sve koji znaju uhvatiti magični trenutak i ovjekovječiti ga fotoaparatom. Istina je da je svaki cvijet lijep i zaslužuje svoje mjesto, kako u vrtu tako i na fotografiji. Čarolija fotografije je veća kad ga u ruci drži znalac zanata. Ti si očito znalac zanata.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 16:08
Ja se neću na fotografije i kvalitetu istih osvrtati negu ću reći da uvijek u tvojem vrtu uživam. I tako ću i dalje Smile . Cvijeće, biljke, patkice.. sve je divno.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 18:08
Savršena ljepota tvojeg cvijeća i kompletnog vrta u kombinaciji s tvojom mladošću očito iritiraju lokalnog šerifa,  djelitelja i mjeritelja pravde i pravice pod sljemenskim plaštom, gospona saborskog električara.
Ali, taj mali čovjek, ta sitna duša, ta prazna ljuštura i njegova flakserica sigurno će jednog dana pokleknuti pred raskošnom prekrasnošću vrta i dobrotom i plemenitošću mlade gazdarice.
lijepi pozdrav
 
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 23:07
Prosetala po vrteku , hocu nocas lepo da sanjam a i tebi zelim lepe snove. Sutra, osmeh na lice,zivot je lep...
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 23:27
Izuzetno lijepo Clap
život je more
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 23:56
Lijep vrt sa puno biljaka.  smile57
smile51ovako ti riješi ono o čemu si prije pisala (nesusjed)!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 10:24
samo hrabro naprijed!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 23:06
Evo i mene opet kod tebe nakon par dana! Nisam pila tablete za smirenje nego sam navukla rukavice,uzela tačke i primila se posla! Pomogao je i MM,usisao je hrpu lišća sa kosilicom (kao da je jesen) i sada je vrt opet kao i prije. Ponovo uživam u svakom novom danu u svom raju. Srećom današnja kratkotrajna tuča nije pokvarila moju idilu i nije napravila nikakvu štetu.Nadam se da su dobro prošli i svi ostali vaši krasni vrtovi.Pozdrav svimasmile79
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 23:46
Prošetala još jednom podsljemenskim vrtom i uživala.
Sutra je novi dan.
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 01:21
Drage moje... ovog puta su dečki izostali smile49Wink !!! Nije me bilo svega 2-3 dana i jako ste mi falili/leTongue !!! I sada  smile56!!!!
Hvala Vam na podršci, komentarima, posjetama... svaki trag koji ostavite meni je veeeeelika radost! Došlo je Sunce, vruće vrijeme, kuhamo se pomalo, a naše biljčice nas trebaju, nas i vodu! Eto, u pauzi između zalijevanja i horizontale, nakon radnog vikenda sve vaaaas jako puno pozdravljam i veselim se ... novom danu! A sada guram nos između redova smile136, kažu: " Što se mora, nije teško!" Baš se i ne bih složila sa time Confused!
 
Pozdrav svima i  veeeliki Hug
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 07:14

Evo ja sam rano jutro provela u tvom vrtu. Pa imala sam zbilja puno i za vidjeti za čitati.

Uopće se ne čudim susjedima , vjerojatno crkavaju od zavisti gledajući ovaj tvoj raj na zemlji.A ljudi su, nažalost, u većem broju zločesti no dobri. 

Nažalost svatko od nas, valjda, ima nekog svog ZS i taj je dovoljan da čovjeku pokvari dan!

A još i nevrijeme...

A tvoj vrt je nešto predivno, ne znam što je ljepše cvijeće ili jezerce ili patkice...ClapClapClap

 
Vjerujem da će Baka Bea opet svratiti, pa BB ako netko uputi pitanje, to se sigurno odnosi na tebe, jer ti si znalac... mene nema tko što pitati, ja još puno pitam!WinkLOL 
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 07:30
Već sam se brinula gdje si Confused
Time is something you can never get back..
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 04:41
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Evo ja sam rano jutro provela u tvom vrtu. Pa imala sam zbilja puno i za vidjeti za čitati.

Uopće se ne čudim susjedima , vjerojatno crkavaju od zavisti gledajući ovaj tvoj raj na zemlji.A ljudi su, nažalost, u većem broju zločesti no dobri. 

Nažalost svatko od nas, valjda, ima nekog svog ZS i taj je dovoljan da čovjeku pokvari dan!

A još i nevrijeme...

A tvoj vrt je nešto predivno, ne znam što je ljepše cvijeće ili jezerce ili patkice...ClapClapClap

 
Vjerujem da će Baka Bea opet svratiti, pa BB ako netko uputi pitanje, to se sigurno odnosi na tebe, jer ti si znalac... mene nema tko što pitati, ja još puno pitam!WinkLOL 
 
@baka= draga bako, pa i ja samo pitam! To je ok, bez pitanja nema znanja, a ako i ne pitam... ponekad je bolje živjeti u neznanju Tongue! Ispada uzbudljivijeSmile! Veliki poz TongueTongueTongue
 
@misty-da = Uvijek sam ja tu, malo većom pauzom ili malo manjom... ali uvijek tu Tongue
smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.