Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - upoznajte me....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - upoznajte me....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 63>
Korisnik
Poruka
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2012 u 12:11
Sve jako lijepo, ja nikako da počnem sa kutijicama.
Spomenula si da si radila sa 3D ljepilom, reci mi molim te, da li on ide prije lakiranja ili poslije, nisam do sada radila sa njim a planiram pa da nešto ne zeznem. Hvala.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2012 u 16:52
I ja sam se prvi puta zeznula pa sam ga morala dva puta nanositi. Ide iza lakiranja, na kraju, kada je sve gotovo. Inače ga lak prekrije i ne dobije se baš pravi dojam.
Inače, ja obožavam raditi kutije. Bez obzira što potrošim strašno puno vremena na njih one su mi najdraže.....
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 12:07
Puno hvala, Jani. Idem u isprobavanje, nadam se da ću uspjeti napraviti ono što sam si zamislila.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 21:41
Već par dana radim poklon kutiju za mladence kojima idem na svadbu. Pokazujem vam je u svim varijacijama, otvorenu da se vidi unutrašnjost kutije: podstavila sam ju ali i dodatno ubacila punilo da bude kao jastučić, napravila dva srčeka od stiropora za mladence (jedino mi je žao da se na slici ne vidi da je jedno rađeno u kombinaciji s bijelom čipkom-naravno za mladenku). S unutrašnje strane poklopca sam napisala tekst i datum vjenčanja i malo ukrasila rižinim papirom. Inače sam vrlo često nezadovoljna s napravljenim, ali ova mi je kutija baš po guštu.....
Jedino ju još nisam baš potpuno zatvorila jer želim da se dobro dobro posuši, još je relativno svježe lakirana.....
Mislim da se na ovoj slici može ipak vidjeti i čipka na srcu za mladenku.....
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 22:01
krasan poklon mladencima ,bravo janismile151
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 22:41
Jani uspjela sam, jer moj miš ima u glavi svakave ludorije, pa čas nešto pronadje a poslije ne.
Radovi su ti prekrasni.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 07:32
prekrasno , vidi se da si radila s puno ljubavi    
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 08:31
Hvala vam cure moje, a Gogs u pravu si, zaista sam radila s jako puno ljubavi jer su mi to izuzetno drage osobeWink
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 11:34
Kutijica je stvarno posebna! I srčeka isto!smile211
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 11:48
svaka cast!!!!
to je dekupaz na platnu?
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 17:26
Julija - to je velika kutija, ako misliš na ovu lila-bijelu, srčeka unutra su promjera nekih 12-15 cm, onda znaš kolika je kutija.
Kikins - je, to je decoupage na platnu. Prvi puta sam radila i baš me bilo frka, međutim, nije nikakav problem.
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2012 u 20:48
prelepo je...koji lak si koristila i koje lepilo?
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2012 u 23:37
Koristila sam Vivino ljepilo i završni lak na kutiji i čipki....Cool
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 01:15
Zanimljiva ideja to s jastučićem.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 11:21
jani,posto sam ja iz Srbije mozes li mi pojasniti...to Vivino lepilo je lepilo za dekupaz na platnu ili obicno koje koristimo za ostale podloge a i lak je poseban ili...?
ja sam probala na abazuru jedne lampe (postavicu sliku kod mene) da lepim sa drvofixom i lak u spreju i USPELO JE :)
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 14:52
Prelijepi radovi,a kutijica je nešto posebno.smile141
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 15:05
Hvala curkeWink
Kikins - Viva ljepilo je univerzalno ljepilo za decoupage, nije posebno za tekstil. Malo sam se bojala kako će izgledati, ali sam prezadovoljna kako je to sve skupa ispalo. Čak nisam na to stavljala završni lak jer sam se bojala kako bi reagiralo, nego sam premazala 3-4 puta s Vivom.
Kao završni lak ja koristim Caparol, Capacryl-Satin lak (momentalno), ali moram priznati da mi je draži Chromos Svjetlost Lužani aqua lak. Caparol ima dosta jak miris pa me to smeta dok radim jer sam alergičar. Iz istog razloga maksimalno izbjegavam auto-lak u spreju.
Nadam se da sam ti pomogla s ovim objašnjenjima.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 15:06
Kikins - zaboravila sam pitati, kako lampa reagira na toplinu, s obzirom da žarulje ipak dosta griju.... Jesi to već davno radila, baš me zanima to iskustvo s drvofixom i spray-lakom.
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 19:35
Prekrasna kutija, nemam riječi jer je i motiv i izvedba savršena!!
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 20:49
Hvala ti draga E-BubaHeart
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.