Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Karli - Kad se male ruke slože sve se može
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Karli - Kad se male ruke slože sve se može

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 20>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 23:44
To su proljetni gušti, ialo kako kažeš sve boli, ipak uživamo u vrtu koji se budi.  Lijepo cvijeće u vrtu i u kući. Clap
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2014 u 06:52
Uh kažeš sve boli... da ti ja sad pokažem svoje ruke.... valjala bi se od smijeha... sve mi neugodno dođe kad se sredim, ono znaš... haljinica, šminkica, a ruke ko u babe Jage LOL.

Nek mm i nezna rezati... bolje da ti režeš, a on nek skuplja i tegli LOL
belica,zagreb
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2014 u 07:55
karli , vrijednice nasa, vidi se da si se dobrano razradila, svaka čast smile141
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2014 u 08:06
bravo majstore Clap odlicno podsisane vocke - mogu misliti kako ruke bole. ovaj slatki proljetni umor bas zna iscrpiti ali ces zato uzivati u plodovima kasnije. svaka cast!!!! divno sve !!!!
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2014 u 10:34
Znači, radovi su u punom jeku! Neka, neka, sve će ti se to vratiti i to dvostruko! Takve poslove najviše volim!
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2014 u 20:46
Najprije svima koji se došli u moj vrt puno pozdravaHug i veliko hvala.
A sada da vam pokažem kako moj vrt izgleda u ove proljetne dane. Malo sam bila zatrpana poslovnim obavezama (ne baš dragim) i dopodne i popodne tako da nisam ništa stizala.

Veliki pozdrav svima iz kišne Like. Hug





















i za kraj rascvjetane jabuke

"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2014 u 21:10
ova kiša ne smeta tvojem vrtu prekrasan je
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2014 u 22:05
kao i uvijek, sve uredno, ošišano, oblikovano,
ali anemone su me oduševile!!

Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2014 u 22:32
ajoj ljepote kod tebe - sve predivno I savrseno, simsiri su ti cudo a o anemonama da ne govorim.
ovu slicicu moram ponoviti
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2014 u 22:48



[/QUOTE]
Ja moram ponoviti ovu sličicu,baš mi je mrak.Predivan kamenjar!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2014 u 23:41
Istog tog misljenja sam i ja !       smile128
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2014 u 00:00
Draga moja,ovo je prekrasno! Nadam se da će se te obaveze malo smanjit pa da nas što češće obraduješ ovakvim slikama!
I ja mislim da je kamenjar prekrasan! smile55
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2014 u 08:57
Draga Karli, bila sam kod tebe i malo prošetala jutros, onako uz finu vruću kavicu...Uživala sam u ljepoti tvoga vrta, a naročito mi je lijepa slika sa rascvjetanim jabukama... budi neku nostalgiju u meni... smile89
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2014 u 14:54
Prekrasno!Šimširi savršeno oblikovani
a kamenjar je najlipši!
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2014 u 14:58
Kako je kod tebe sve uredno, oblikovano, čak i pampas lijepo izgleda, slika s anemonama je prekrasna
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2014 u 23:23
Divno je kod tebe, sve je picikato, pomno isplaniano i dotjerano do detalja, onaj dio s preslicama je savršen. Voćnjak je uređen i spreman za bal, krošnje su u svojim najljepšim haljinama, divno je smile76
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2014 u 07:37
pozdrav karli, drago mi je da smo se upoznale i uživo, vrt ti je lijep, vidi se da ti i tm uživate u njemu, krasno ste ga sredili i krasno ga održavate
kugle i živica su cakum-pakum, voćke i bobičasta ekipa zdravi i plodni, jako mi se sviđa kamenjar, ukrasni lukovi su prekrasni, ma sve vam je lijepo

(mislim da bi oslijepili da nabasate k meni i vidite moju "psihodeliju" LOL)

proljeće u tvom vrtu je prelijepo, a što je bilo s onom pampasicom, je li završila u vrtu ili je još u tegli?
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2014 u 20:19
Evo i moj pozdrav vrijednim mladim ljudima , koliko snage i energije ste uložili trud de isplatio, sve odiše skladom i ljepotom. I čast mi Vas je bilo upoznati a nadam se da nije zadnji put jer ipak smo blizu, a vidim Vama se smiješi po prikazanim sličicama opet neka nagradasmile55
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2014 u 21:09
@kaktus - hvala Hug
Slavuj - hvala draga, anemone imam prvi put i mene su isto oduševile, Hug
klaudija - hvala Hug
temzi - hvala Hug
gute Fee - hvala Hug
Miranda - hvala Hug
bugica - hvala Hug
Miska - hvala Hug
Nisa - hvala Hug
moon - hvala Hug
Natalija - hvala, pampasica je i dalje u tegli jedino sam je podjelila u dvije, jednu meni jednu
               za sestru, ista sudbina i ove godine Hug
aralija - hvala Hug

Svima još jednom veliko hvala na toplim i lijepim rječima. smile79




"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2014 u 21:20
Ovo su noviteti sa sajma u Sv. Filipu i Jakovu gdje smo uspjeli otiči ja, MM i moja sestra i upoznali smo troje prekrasnih ljudi Nataliju, Antu i Araliju. smile79
Još uvijek ništa nije posađeno, kiša neda, ali od sutra kažu da će biti ljepše pa će biti posla pune ruke.






"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,191 sekundi.