Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - BB
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


BB

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 19>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 12:55
Stiže mi proleće,draga miska,a ni zima mi još nije bila  
Ne znam kako će se biljčice izboriti sa svi ovim klimatskim promenama.MM slušao dugoročnu prognozu u kojoj najavljuju narednih nedelju dana nešto snega i mrazića,a posle opet lepo,sve u vreme kad mu vreme nije smile129
Visibake mogu nekako i da "progutam",al' kad sam videla zumbuleee...šok!!!

Vidi...pozdravljaju te i božuri...krenuli svi do jednoga smile79

The impossible is often the untried.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 14:16
Prijavljujem šetnjicu, kao da ide proljeće..... sve se okrenulo.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 14:37
Imaš pravo Betty,sve u svoje vrime.Poblesavilo je skroz! i božuri su požurili.A da sipaš kockice leda po njima iz ledomata pa da misle da je zima?
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2013 u 13:01
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Prijavljujem šetnjicu, kao da ide proljeće..... sve se okrenulo.....

Draga Milice,i bolje što si juče prošetalaEmbarrassedWinkLOL danas duva tako jak severac da ledi krv u venama...ipak dolazi zimaOuch
Dođi mi opet smile78
The impossible is often the untried.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2013 u 13:10
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Imaš pravo Betty,sve u svoje vrime.Poblesavilo je skroz! i božuri su požurili.A da sipaš kockice leda po njima iz ledomata pa da misle da je zima?

E,ta ti je dobra...led iz ledomataLOLLOLLOL
Uzdam se ipak u prirodu i najavljen sneg za sutraSmile to će im valjda "o'laditi glave"WinkLOLHeart 
The impossible is often the untried.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2013 u 13:41

joj bozuri ti stvarno zbundani Wacko 

pozdrav draga HugI da se puspasimWink
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2013 u 19:32

puspasim  = da ostavim traga I da kazem da sam bila tu.

kad bi mi igrali zmure kao mali I kad bi se "spasili" morao si dotaknuti drvo ( ili sto vec) I reci "puspas" mene
 
ja cesto( kao I mnogi oko mene) to koristim u govoru a izgleda da je to nas lokalni zargon kad zelis reci da si I sluzbeno nesto "obiljezio", povirio negdje nabrzaka
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2013 u 19:35
Betty, pa ovo zaista prolece poranilo kod tebe!!! Ali ,ne da se zima... Vec danas je pocela da pokazuje svoje zubesmile65 Nadam se da si dobro utoplila svoje biljke, i da ce konacno utonuti u zimski san da bi na prolece zablistale u svoj svojoj lepoti!smile78
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2013 u 19:55
Originalno poslano od člana klaudija8 klaudija8 napisao:

joj bozuri ti stvarno zbundani Wacko 

pozdrav draga HugI da se puspasimWink

Jesu vala...zbundani skroz na skroz LOL
p.s.
   a i ja samWinkLOLLOLLOL
Puno te pozdravljamsmile78 

The impossible is often the untried.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2013 u 20:00
Originalno poslano od člana klaudija8 klaudija8 napisao:

puspasim  = da ostavim traga I da kazem da sam bila tu.

kad bi mi igrali zmure kao mali I kad bi se "spasili" morao si dotaknuti drvo ( ili sto vec) I reci "puspas" mene
 
ja cesto( kao I mnogi oko mene) to koristim u govoru a izgleda da je to nas lokalni zargon kad zelis reci da si I sluzbeno nesto "obiljezio", povirio negdje nabrzaka

Hej,draga moja klaudijaHug ne mogu da prestanem da se smejem ovoj našoj zbrci LOLLOLLOL
Hvala ti od srca što si mi pojasnila taj termin...baš sam te namučila EmbarrassedEmbarrassed sorry Winksmile79
The impossible is often the untried.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2013 u 20:26
Originalno poslano od člana Wanessa Wanessa napisao:

Betty, pa ovo zaista prolece poranilo kod tebe!!! Ali ,ne da se zima... Vec danas je pocela da pokazuje svoje zubesmile65 Nadam se da si dobro utoplila svoje biljke, i da ce konacno utonuti u zimski san da bi na prolece zablistale u svoj svojoj lepoti!smile78

Draga Wanessa, ni ja sama više ne znam ni koje je,ni koje će godišnje doba 
Danas sam svim biljčicama izdala naredbu "na spavanje!"Wink valjda će me poslušati...LOL smile79  
The impossible is often the untried.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2013 u 20:57
smile79
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2013 u 23:18
Klaudija    
The impossible is often the untried.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2013 u 13:47
Betty, još prije sam bila kod tebe i vidjela sve što si napravila, ali sam mudro šutila. Odmjeravala sam kako se slažu cigle i kamenčići, jer i sama planiram kombinirati ta dva medija, pa sam zato tako dugo šutjela i samo promatrala. Imaš komplimente  od mene, dopada mi se kako si to odradila.
 
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2013 u 21:52
Glikice,drago mi je da ti se sviđa kombinacija koju smo napravili...znam da i ti voliš kamen i ciglu Smile Imam celu zimu preda mnom da razmišljam i smišljam koje ću biljčice gde zasaditi i,nadam se,stvoriti malenu cvetnu oazu koja će mi,kad je pogledam,izmamiti osmeh na lice EmbarrassedBig smile
Svrati kad god poželiš smile78
The impossible is often the untried.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2013 u 22:04
Pozdravljam vas sve,dragi moji,večerašnjim prizorom iz mog vrta smile79



 
The impossible is often the untried.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2013 u 09:41
ovoj slici nedostaje još samo dvorac sa osvjetljenim tornjevima u pozadini...
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2013 u 09:47
Točno tako, potpisujem Slavuj, kao iz bajke je...
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2013 u 11:51
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

ovoj slici nedostaje još samo dvorac sa osvjetljenim tornjevima u pozadini...

Hej,Slavujčice Hug
Svakom svojom posetom mi doneseš nešto...kao poklon Wink 
Pozivaš na razmišljanje,budiš maštu,daješ ideje...
Ukrasne letvice čekaju još od letos da smislim šta bih s njima.
MM hoće da mi pravi neke ogradice,ali kad sam mu rekla šta si mi napisala,odmah je znao da imam novu zamisao i rek'o ćerki:"...majka hoće sad i dvorce da pravi..." LOL
Neću da brzam,al' mog'o bi i neki dvorčić il' toranjčić da "nikne" u mom vrtu WinkLOL 
Hvala ti na ovom divnom komentaruHeart
The impossible is often the untried.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2013 u 12:00
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

Točno tako, potpisujem Slavuj, kao iz bajke je...

Nisa,jeste...lepo je bilo te večeri Smile 
Ipak,sutradan je sneg jako napadao...zatrpao miskantus i sve ostale biljke koje su ostale da vire po vrtu strpljivo čekajući novo proleće.
Radujem se svakoj tvojoj poseti...dođi mi opetHug
The impossible is often the untried.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.