Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 14:51
Baš je lijepo gledati kako se vrt polako popunjava i zeleni!

"Kućanice" su ti
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 18:22
Lijepo to kod tebe napreduje,baš mi je drago.Veselilim se skupa s tobom svakom novom cvijetu.Nadam se da ćeš sve posaditi sa svojim pomagačima,a na proljeće će to biti pravi cvjetni raj.
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 18:50
Slatka ti je pomagacica.. Vjerojatno ce voljeti cvijece i kad naraste..Meni je zao djece koja nikad nisu imala blatne ruke..Neki nazalost nemaju ni gdje osjetiti zemlju..
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 20:19
Koliko je to već biljčica posađeno bit će na proljeće jako lijepo,smile200 ću ja opet!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 20:47
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Divota, draga Josipo... neko me vrijeme nije bilo kod tebe, a dočeka me pravo cvjetno carstvo. Posebno me raduje kada vidim prijateljstvo ovog našeg foruma na djelu. Heart Moram te pitati odmaraš li kada? Embarrassed Jer ovo sve je trebalo uspjeti zasaditi... Joj, već mogu zamisliti novo proljeće u tvom vrtu, a tek ljeto - rascvjetano i šareno...smile79
ja vise nemogu zamisliti da nisam cacakala oko vrta...ovih dana smo obnavljali i ogradu pa je bilo puno posla...dosta sam optimisticna...nekad se bojim sta cu na zimu raditi...ovo me duhovno smiriva...uzivam u svakom danu...sutra cu mozda uspjeti realizirati neku od svojih ideja...vidjet cemo...nesmijem unaprijed...hahha...dodoji mi opet..Thumbs Up
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 20:54
Originalno poslano od člana Miranda Miranda napisao:

Baš je lijepo gledati kako se vrt polako popunjava i zeleni!

"Kućanice" su ti
mirandice svaki dan nesto..danas sam kod susjede trazila da nesto upiknem...al dogodine ce se js sve razviti i izprebacivati da bude kako treba....volim svoje kucanice imala sam ih previse pa sam podjelila...ostavljam probrane...ovih dana cu dobiti jednu posebnu...jedva cekam...Confusedsmile57
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 21:05
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Lijepo to kod tebe napreduje,baš mi je drago.Veselilim se skupa s tobom svakom novom cvijetu.Nadam se da ćeš sve posaditi sa svojim pomagačima,a na proljeće će to biti pravi cvjetni raj.
da a tko ce docekati proljece...kakva zima ce nam biti...doooosadna...al isplati se...smile78
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 21:07
Originalno poslano od člana catalpa catalpa napisao:

Koliko je to već biljčica posađeno bit će na proljeće jako lijepo,smile200 ću ja opet!
naravno da ces doci...moram i ja tvojim vrtom prosetati nisam dugo..WinkWink
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 21:11
Originalno poslano od člana rubensica rubensica napisao:

Slatka ti je pomagacica.. Vjerojatno ce voljeti cvijece i kad naraste..Meni je zao djece koja nikad nisu imala blatne ruke..Neki nazalost nemaju ni gdje osjetiti zemlju..
ni moji nisu bas tipovi za van vise su štreberski tipovi...al samnom na kraj svijeta pa i uprljati se...hahhahaWink
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 00:08
Koji će to perivoj biti na proljeće! Sviđa mi se ideja da uz onaj bratov zid posadiš visoke grmove, trave ili što god...
Sutra je novi dan.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 08:30
...predložila bih da uz bratov zid još i posadiš, odnosno posiješ one visoke suncokrete...najvjerojatnije ih netko od cura ima pa će ti poslati...

lijepi pozdrav, čuvaj seSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 19:44
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Koji će to perivoj biti na proljeće! Sviđa mi se ideja da uz onaj bratov zid posadiš visoke grmove, trave ili što god...
pa da jesi vidjela ceradu karlovačkog...ma strasno...sva poplisnjavila...ružno za vidjeti ajme...nesto sam zasadila a nesto cemo jos i u proljće...samo pomalo...vec sad sam dosta napravila...ide s vašim blagoslovom...sve vi meni objasnite ili nadjem sta me zanima....hvala Bogu pa vas imam...Hug
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 20:03
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...predložila bih da uz bratov zid još i posadiš, odnosno posiješ one visoke suncokrete...najvjerojatnije ih netko od cura ima pa će ti poslati...

lijepi pozdrav, čuvaj seSmile
mislim da mi ih je miska poslala več...provjerit ću...moram pisati...brzo zaboravljam...čuva mene to što meni nije dosadno...obozavama cvijece i sva sam u njemu....hvala ljepoto što brineš..Heart
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 20:19
Ja imam visoke kane. Ako ti se to sviđa, samo reci. Zimi kane spavaju zimski san i nema lišća pa bi se cerada opet vidjela.
Sutra je novi dan.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 20:19
Bit će to na proljeće prava eksplozija boja smile57, za pomagaćicu smile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 20:52
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Ja imam visoke kane. Ako ti se to sviđa, samo reci. Zimi kane spavaju zimski san i nema lišća pa bi se cerada opet vidjela.
dali kane mogu ostati u zemlji da ih samo zastitim sa najlonom'?...namam se sta misliti...jedino je tamo dosta hladovina dopodne tek poslije podne grane....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 20:55
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

Bit će to na proljeće prava eksplozija boja smile57, za pomagaćicu smile78
nonice hvala sto me obilaziš...ako nešto vidiš da neradim kako treba reci mi slobodno...pusa iz nuštraHug
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 21:08
a snup dog je cijeli dan bio aktivan...kako mi po dvoristu tako i on...gricka i razvlaci sve sto stigne...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 21:09
ograda napokon gotova....hvala Bogu bas se oduzilo....
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 21:11

Mora i on pomagati  Smile.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.