Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pronalazak cvijeća, bilja...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pronalazak cvijeća, bilja...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 19>
Korisnik
Poruka
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 20:13
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

SlavujVk, ako ima koja sadnica viška za prodaju ja se prijavljujem.


imas ih na trznici na samom cosku na ulici kak se ide za jagodnjak, ja uzela jesenas....bas ova plava boja....
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 21:57
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

makk, nisam u ništa sigurna kada ju kupim od žene koja trajnice prizvodi na veliko i nema pojma kako se zove biljka koju je posijala i uzgojila.


e to je pak velika sramota, kao da prodajes tamo neku zutu stvrdnutu kasu a neznas da se zove sir!
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 04:53
neko je lani tražio bijelo srdašce... ne znam ko ni gdje, ali možda tu poviri
upravo se prodaju u intersparu
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 20:38
Zna li netko di se može nabaviti sadnice:
 Carex -          comans frosted curls,
 Imperata-     cilindrica red baron
 Pennisetum- setaceum rubrumfireworks i staceum rubrum red


                    Hvala !!!
                                                                
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 20:38
Gloriosa viđena u Varaždinu na placu. Tongue...rizom-gomolj, što već, veličine kažiprsta 14,99!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
jure View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 03 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jure Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2013 u 14:49
Pozdrav.

Gdje se može kupiti, nabaviti, dobiti sjeme za immortellu. teta mi cmizdri za tim, kaze da je to pokojna nona imala u vrtu i da to nije naše smilje. A baš bi joj to htio negdje nabaviti jer mi je teta super. :-) evo sličice. thx svima.







Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2013 u 15:33
jure...Smilje ti bude u mbm-u, bauhausu, ma u vrtnim centrima... prodaje se tamo gdje su trajnice, za par kn. Imaš ga u priobalju pa ako nisi na moru, kad dođeš na ljetovanje - potraži ga.
Na vrh
flame View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flame Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 15:21
Zna li netko gdje se moze nabaviti anagallis? Smile
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2013 u 07:47
Pronašla sam zanimljiv rasadnik "Naš krug", ima zanimljivih biljaka, ali su mi cijene, iskreno, previsoke!
Pogledajte, možda se što nađe za naš-vaš džep!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
fizio View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Svibanj 2013
Lokacija: ZGB
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fizio Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2013 u 08:54
molim hitno pomoć trebam perunike za jednu proslavu-plave i zlatne  i bijele bojeSmile
Na vrh
astrid7 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Travanj 2012
Lokacija: Sesvete, Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 23
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje astrid7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 09:24
Poštovani gdje ima za kupit adenium obesum u Zagrebu..ili netko ima za poklonit sjeme il reznicu....mužu je to želja al nikako je nać...
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 15:02
pogledaj u MBM-u,na proljeće ih je bilo u Varaždniskom MBM.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 18:02
astrid7 sad je njihovo vrijeme, ima ih u mbm, bauhausu, vjerojatno i u ostalim vrtlarijama
Na vrh
astrid7 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Travanj 2012
Lokacija: Sesvete, Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 23
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje astrid7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2013 u 15:35
Gledali smo al nismo našli...hvala pogledat ćemo još
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 19:41
Molim preporuku za neku domaću vrtlariju koja prodaje lukovice amarilisa i hippeastruma... tražim, tražim i ne mogu naći a sada bi polako trebalo biti njihovo vrijeme.
Na vrh
astrid7 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Travanj 2012
Lokacija: Sesvete, Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 23
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje astrid7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2013 u 17:46
Našla adenium...mbm lučko 48kn....Tongue

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2013 u 18:14
Super astrid7. Pogledaj u Oglasima - klik: Prodaja cvijeća, biljaka, sjemena... naši forumaši prodaju svoje adeniume
Na vrh
astrid7 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Travanj 2012
Lokacija: Sesvete, Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 23
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje astrid7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2013 u 18:57
Hvala...pogledala sam...možda i uzmem jednog..dok saznam koja je boja...Embarrassed
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 18:02
Možda nije za ovu temu, ali mi najbliže odgovara pa ovako...
Potrebne su mi razno razne bobice drveća, grmlja i sl. i to do četvrtka. Zna li netko gdje bi se u bližoj okolici (potez - Sisak, Glina, Petrinja, Karlovac, Zagorje pa i okolica Rijeke) mogle pronaći vrste poput Jarebike, Mukinje, Brekinje, Oskoruše, Vučjeg trna i sl.. Dakle sve vrste bobica koje bi mogle podnijeti da stoje par dana i da se ne osipaju lako. Ujedno, ako neko ima neorezane ruže (pod time mislim da na njima ima šipkova) i planira ih šišati bio bih jako zahvalan ako bi mi ih ustupio/la :)
Hvala unaprijed za bilo kakvu informaciju
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2013 u 12:17
U Kauflandu ima lijepih ciklama ! Povelik izbor i veličina i cijena !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.