Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 128129130131132 184>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 12:35
Super Smrckić! Ljetni čempres je baš super...vidiš da ga je baka zamijenila sa "erikom"...čak sam i ja na prvi pogled mislila da je erika! Odličan je...a bugica...super da ponovno cvate....znači da joj je dobro! smile120
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 13:48
Sviđaju mi se ove mini mačuhice,tak su slatke.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 13:53
I mene je Baka zbunila. Imam i slike erika, pa sam mislila da na njih misliWink

Moje mini maćuhice tako mini da treba lupica da se vide, a onda imaš što i da vidiš Srećom imam zum, te sam ih uspjela  uloviti

Hvala vam na posjetiiii


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 18:13
Smrcko, konačno i od tebe nešto slika!
Pa zar je onaj lijepi primjerak ljetni čempres? Prvi put vidim i čujem, oduševljena sam Smrcko, ajde ga malo poslikaj iz raznih kuteva.
Lijepi pozdravWink
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 00:14
E Sara jedino je sa te strane lijep, sad mu je već kraj i mraz mi je zdrmao sve biljke u FužinamaCry Kao da je pomor biljak bio. Tek što ću idući put zatećiConfused
Pola kadife je smlavljeno i sleđeno. Vidiš.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 00:23
Nešto što je još jako.



 Hojčekine astromerije rastu i mraz ih nije oštetio.Hug


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 00:35
Smrckić , pa nije tak strašno...meni se čini da to još ipak nije bio mraz...ali je kraj sezone pa biljke već polako idu svom kraju...ove jednogodišnje...meni je kod tebe i dalje lijepo....pa već je listopad!
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 00:36
uvijek krasna setnja tvojim vrtom...uvijek uzivam
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 00:44
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Smrckić , pa nije tak strašno...meni se čini da to još ipak nije bio mraz...ali je kraj sezone pa biljke već polako idu svom kraju...ove jednogodišnje...meni je kod tebe i dalje lijepo....pa već je listopad!


Je Flavijica bio mraz ljudi koji žive tamo su mi rekli, a i vidi se na pola vrta stučenog od mraza. Prošlu godinu u ovo isto vrijeme je vrt za dan bio kao da je vrelom vodom pofuren. Tu ti je nadmorska visina 750 m i zbog toga dođu rani mrazevi i snijegovi krajem 6. mjeseca. smiley1638.gif

Hvala Maslačaksmiley1810.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 01:22
ma što kukaš, još uvijek ti je sve lijepo
 što bi ti htjela da ti i zimi vrt bude kao ljeti i to u Fužinama, gdje se zna kakva je zima.......moj je već sad oguljen......
 
da da pridodam i bobice solanuma capicastruma /trešnjice/ su veoma otrovne......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 09:04
Da, to će te i inače svake sezone čekati, kad budete tamo živjeli - taj prvi, teški šok kad mraz učini svoje.. Šteta.. No, ne možemo protiv prirode (koliko god bih i ja htjela da sam u nekoj blažoj klimi - iako, sad mi se moja super čini!)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 09:17
Evo mene u maloj jutarnjoj setnji tvojim vrtekom.
Gledam kadifice i divim im se.

Mislim da cu i ja u svom vrtu nagodinu imati samo ove niske, jer one visoke moram vezati i vjetar ih slomi.

Vidim i kupusa tu ima kod tebe, ma svasta se tu nadje, svaka ti cast.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 09:24
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:






Confused Sad sam ja zbunjena a možda i munjena (za neprimorce - šašava).
Pa što ovo nije erika???
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 09:26
Šmrcko imam oleandre pa skoro 40 godina. I rezala sam ih bez rukavica i dok smo imali otraga povrtnjak spaljivala bez maske. I do pred godinu dana nisam ni znala da su otrovni!Confused
Tako da baš taj otrov i ne djeluje ovako izvana. Skuhati juhicu pa staviti koji listić e to ne znam!WinkLOL
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 09:37
Bako, nije to erika - to je ljetni čempres, ali je jako, jako sličan eriki i nije čudno što si se zbunila!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 09:37
Bakić....to nije erika....to ti je "erikoliki jednogodišnji čempres" iz Fužina! WinkLOL
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 10:21
Šumski izlet je prošao super i vratile ste se punih košara ( vidjela sam ulov kod Hoye).
Prošli tjedan je moj šogor djelio punu kašetu tih sunčanica, dobio je od prijatelja koji često gljivari. Ja i MM nemamo blage veze o gljivama i godinama nismo okusili ništa osim šampinjona i bukovača sve do sada i do Jagodine paštete. Nismo ni ove htjeli jesti dok ne vidimo reakciju od susjeda Wink. MM mi je predlagao da brzo slikam i pošaljem sliku na pp Jagodi da nam potvrdi da li da jedemo ili ne. Ipak smo sačekali drugi dan da vidimo reakcije od susjeda i pošto su svi bili živi pojeli smo ih i mi Wink.
Kako su bile fine a nisam jela šumske gljive barem 15 godina Confused. Strah je vrag!!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 13:19
Ma Lorica ne kukam, prilagođavam se uvjetima koji me čekaju u Fužinama. Debele vunene čarape koje ću sama plestismiley2097.gif i šubarasmiley1851.gif

Anaidica da je samo mrvicu blaža klima i bez toliko vjetra, bilo bi super. Ali klima se mijenja pa i u Fužinamasmiley1692.gif

Hvala Fuksijica. I ja sam izbacila visoke kadife, ne uredne su mismiley1638.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 13:21
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Bakić....to nije erika....to ti je "erikoliki jednogodišnji čempres" iz Fužina! WinkLOL


Da prijavit ću novu vrstusmiley1856.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 13:23
[QUOTE=korijenko]

Vidi ti mudrice prvo čeka da susjedsmile224. Ja uzimam samo što moja ruka ubere i vidim što je raslo oko gljive." Use i u svoje kljuse" se uzdamWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 128129130131132 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.