Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 129130131132133 226>
Korisnik
Poruka
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 20:49
niho pa znamo da ćeš se vratiti  u to nesmijemo sumnjati..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 20:55
Mala da se nisi usudila ne javljati na forumu, nije ti ništa, pozitivno misli, autogeni trening je najvažnija stvar u životu. Uvjeri samo sebe da je sve ok.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 21:09
Draga niho!
Vjera u dragoga Boga,  jaki i veseli duh- i bit će sve kako treba!
Glavu gore, sutra je novi dan!!!

Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 23:10
... Usklikni proljeću,dozovi sunce! Neka te zahvati čudo svjetla i života. Priroda se budi iz sna. Više veselja i optimizma,radosti životu i mnogi problemi nestat če sami.
Sunce i tebi sja,pogledaj u nebo i pjevaj...

Niho,mislim na tebe
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 09:53
Niho,glavu gore,ne smijes dopustiti da budes pesimista,volja u zivotu puno pomaze,i nikad se ne smijes prepustiti-to znam iz licnog iskustva
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 12:34
Hvala Vam cure još jednom---idem dalje ---
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 12:35
Sve će, draga Niho, biti dobro - samo ostani uz nas i mi uz tebe!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 15:18
Niho držimo palčeve i mislimo na tebe smile78
život je more
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 15:21
Samo hrabro, svi smo uz tebe Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 16:30
smile79
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 18:51
pozdrav niho!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 00:05
Niho draga nisam pojma imala da imaš nekih problema....Ne dobivam obavjesti pa ne znam što se događa na forumu, a i nemam baš vremena pa nisam stalno prisutna...Sad sam sve pročitala i skužila da čekaš neke nove nalaze, koji će sigurno biti u najboljem redu....Nemoj klonuti duhom , budi jaka i misli pozitivno, bavi se svojim cvijećem i kaktusima i sve će dobro završiti....Sa foruma ne smiješ otići, to ti je duševna hrana, a mi smo ti podrška i rame za plakanje....Ima da si tu sa nama jer forum bez tebe nije isti....smile82
sutra je novi dan
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 07:42
Niho , ali drži seeeee i javi ako ti bude trebala pomoć.
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 11:42
nihiceeeee nedostaješ miiiiiii smile219
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 11:43
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Niho draga nisam pojma imala da imaš nekih problema....Ne dobivam obavjesti pa ne znam što se događa na forumu, a i nemam baš vremena pa nisam stalno prisutna...Sad sam sve pročitala i skužila da čekaš neke nove nalaze, koji će sigurno biti u najboljem redu....Nemoj klonuti duhom , budi jaka i misli pozitivno, bavi se svojim cvijećem i kaktusima i sve će dobro završiti....Sa foruma ne smiješ otići, to ti je duševna hrana, a mi smo ti podrška i rame za plakanje....Ima da si tu sa nama jer forum bez tebe nije isti....smile82


------- Hvala ti Jagoda najljepša od srca---nekad klonem nekad se dignem -pa se vama vratim pa odem jako je velika borba -od cvijeća ne odustajem---ali evo sve vas obaviještavam šta se dešava sa mnom na temi privremeno odsutni----CryCryCryjer opet mi nekako lakše što ste tu i mogu vam sve reći i ipak mi svi dajete neku stvarno podršku pa bar na pola sata budem ok. i onda smijene raspoloženja---Cry
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 20:52
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

smile78Big%20smile


-----------------i tebi od mene bako velikaaaaaaasmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 20:53
Originalno poslano od člana forzicija2005 forzicija2005 napisao:

nihiceeeee nedostaješ miiiiiii smile219


Sunce moje zlatno tu sam samo nisam baš aktivna -moram malo i ja da patim nisam odavnoCryCryLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 20:54
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Niho , ali drži seeeee i javi ako ti bude

--------trebala pomoć.



-------------smile43-Ovo su mi najteže rijeći od vas-----ma hvala ti ---najljepša-računam na vas sviju ali ne trebali mi baš tolko -za sad vam hvala za sve vaše rijeći podrškeCryCry
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 20:58
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Mala da se nisi usudila ne javljati na forumu, nije ti ništa, pozitivno misli, autogeni trening je najvažnija stvar u životu. Uvjeri samo sebe da je sve ok.


--ma evo draga moja baš sa s esad usudila da ti malo inatim nekim svojim biljkama Wink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 21:04
Evo hajde samo da vam malo pokažem da nisam odustala baš toliko od sebe -Moj Sadik me malo gledajući kako sam strašno tužna nije više mogao posmatrati -kaže idemo u grad ja znam šta će tebe da malo podigne- i odvede me u čaršiju da sebi kupim cvijeća -molila sam ga da ne idem nije mi se išlo ali on kad nešto navali morala sam- nisam baš tolio nešto uzela sad su samo ove biljke za početak jer mi vrijeme a i ko ja sama nismo jedno dr, na ruku-ali eto to su početnice i nadam se da sam za početak ubola -jer ih obožavam----
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 129130131132133 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.