Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 132133134135136 140>
Korisnik
Poruka
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 21:41
100_2489
ovoga zaboravih, on je jadničak sam i soliteran, več treću godinu ima samo jednu granu sa par cvjetićaConfused
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 21:55
klematis dr. Ruppel
100_2515

100_2516
 miss bateman i milti blue se isprepleli
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 21:56
žuta penjačica
100_2517
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
pingy321 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pingy321 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 22:00
Clap...prekrasno,Rajska vrata!


...

...



smile120
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 22:01
još jedan pakujac
100_2518

žalfija i tayberry
100_2519
englezica napupala
100_2520
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 22:01
Krasno Kate Clap, ovo je prekrasan prizor

život je more
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 22:03
koji ulaz,iza njega očekujem princa
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 22:05
neznam šta se ovoj sirotici dogodilo da je nekakva anemična
100_2521
 i za kraj panj skriven ispod rošca
100_2522
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 22:11
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

konačno slike smile64
mislim na tebe kad god pogledam bananu, krenula proljetos i Boa ju odgrizla, ali neda se ona ponovno tjera, a tajberi zalijevala, zalijevala, a ona ni trc , šiba pocrnila i kad sam ju već htjela išćupat ona potjerala iz korjena smile213
ona tvoja ruža na ulazu je prekrasna smile78

 he,he, mislila i ja na tebe kada sam proljetos otpakirala bananu, a ono ništa, sve strunulo unatoč sijenu, ali za par dana več potjerala iz korijenaBig%20smile. Žilava je ona... samo ako joj korijen preživi. a tayberry je... trnje, a trnje uvijek raste iz korijena zar ne...
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 22:14
GT, ček da mi "Nihica" procvjeta, onda češ vidjeti šta je šuma od ruže
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 22:18
moon, pingy321, Lantana, ajama, hvala na lijepim komentarima, ali ipak malo pretjerasteEmbarrassed, niti su to rajska vrata niti je iza njih princ, iza njih je jedna opaka beštija (ova sa avatara) koja svakome tko pokuša ući u dvorište hoće uvalit pusu.

Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 06:19
LOL opaku beštiju ne poznajem, ali poznate su mi takve. 
belica,zagreb
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 06:22
Evo Katek i mene k tebi! Lijepo je proljeće u tvojem dvorištu!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 09:38
Sve ti je cvijeće lijepo,ali ona penjačica na ulazu ti je stvarno posebna,prekrasna je.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 10:48
Baš sam se razveselila kada sam vidjela da si konačno opet počela stavljati fotke i odmah na početku ti moram reći da ti je Funkurica božanstveno lijepa...ništa manje lijepe nisu ti ni ostale ruže, a tek pakujci i klematisi! Također mi se posebno sviđa kak si ukrasila onaj panj s rošcem, odlična idejaClap i naravno nemrem da ne spomenem predivan"slavoluk".
Bravo majstoriceClap
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 19:17
Belica, Anaida, Camelia, RS, hvala na posjeti i dođite mi opet, dragi ste gosti...
vratila se ja na dobri stari explorer i onda su slike naj-tamanBig%20smile
Izgleda da se lisica i ptičica ne vole......LOL
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 21:33
kat.rea panj ti je predivan
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 21:53
hvala svesa
evo baš od panja i rošca sam krenula sa novim slikama
100_2523
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 22:03
moj nesuđeni kamenjar ilitiga sjeverni vrt je malo "šumovit"... moj/shashin karanfilić se isprepleo sa mojim/shashinim rošcem i još koječim...
100_2524
za iglicu nisam sigurna jel je MBM ili Bigi-svekrva, al se raspojasala i rascvala
Big%20smile
100_2525
vrtna tradescantia, a iza su potočnice pune sjemena Wink
100_2526
 
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 22:06
Ako ste se pitali šta je ove godine sa mojim tropima, evo banane krenule, a u susjedstvu su anđeoske trube, ali pošto su još ćelave, nisu za fotkanje...
dakle banane
100_2528
 
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 132133134135136 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.