Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 133134135136137 243>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 19:02
Lora ja samo skupljam ideje, virkam iz prikrajka što radite ti ili Otok i onda naletim na tu ljepoticu. Ma baš me briga za vas - morala sam je imati.smile126
 
Franjice dođi pa vidi - hodnik je pravi mali cvjetni raj od poda do plafona, B.. svaki dan mora napraviti barem jednu novu policu.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 20:38
Bravo triša !Samo tako nastavi, jer mi koji nemamo svo to cviječe barem uživamo u tvom .. Lijep pozdrav
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 17:06
Rijeka se zabjelila, a kako to nije baš čest slučaj morala sam ga naravno poslikati i to podjeliti s vama.
 
Agava u bijeloj pelerini
 
 
Crvene glavice tratinčica s bijelim šeširićima izgledaju super
 
 
Pupoljak karanfila odlučio procvjetati, usprkos snijegu
 
 
Proviruju i scilije
 
 
A ovaj prizor na balkonu baš me je oduševio
 
 
Pogled s balkona, pa i nije tako strašno
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 17:41
Pa znaš kako to lijepo opišeš sva se naježim od tvoji stihovasmile96-i baš lijepo a kod  mene tako pada pa to nije normalno -prelazi preko pola metra-fuj-
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 17:45

Super slike Triša.Clap Sad nam neće zaviđati kontinentalci na prekrasnom cvijeću!

I mi se možemo pohvaliti snijegom, a kako tiho i neprekidno pada vjerujem da ćeš imati sutra još slikica!

Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 17:53
baš su lijepe biljčice pod sniježnim kaputićemClap
 Meni dojadilo da mi stalno nešto propada pa sam tratinčice i jaglace još neki dan stavila pod kaputiće.
Sad si me podsjetila da sam i ja posadila scillu, a nemam pojma gdje jer sam zaboravila ostaviti ceduljicuLOL

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 18:02
Krasne slike Triša, najljepše su mi tratinčice, toliko si tražila crvene, a one evo opet bijele
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 18:18
Hvala cure, Otok me baš nasmijala, pa ne mogu ja bez "bijelih" tratinčica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 18:22
ove crvene tratinčice u okrugloj saksiji me podsjetiše na krasnu tortu sa šlagom ukrašenu tim cvjetičima-valjda zato što volim kolače hm da mi je i taj cvjetič a i komad torte pa da sjedim i uživam u  ovoj sniježnoj noči
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 19:54
Lijepo Triša, zar i kod tebe snijeg?!
Ne mreš belivit!
Mislim da ga ima od Umaga do Dubrovnika!
I kod mene sve bijelo, i grad i selo!
Uživajmo u bjelini s nadom da neće dugo trajati!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 20:02
Sarajka mi se snijegu još uvijek čudimo, evo slušam prognozu, sutra već ljepše i moglo bi doći do kidanja naoblake. super.
Bergenija pa ipak smo u martu, brzo će ova "sparina" popustiti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 20:24
Toliko je cvijetne radosti bilo u tvom vrtu. Fuj taj snijeg !
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 22:02
Tratinčice su preslatkesmile89
Pogled sa balkona je lijep no već mi fali lijepo vrijeme ne samo da krene i kod mene nešto cvasti nego da vidim proljetnu panoramu tvog dvorišta.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 22:06
Meni je baš lijep ovako bijel, a sa svih strana izviruje cvijeće, neće mu ništa naškoditi, jer će se brzo otopiti. Wink
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 22:14
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Sarajka mi se snijegu još uvijek čudimo, evo slušam prognozu, sutra već ljepše i moglo bi doći do kidanja naoblake. super.
Bergenija pa ipak smo u martu, brzo će ova "sparina" popustiti.


-ako je tako kako si slušala usta ti se pozlatila što si to prenijela znači i kod mene če statiLOL
LOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 23:27
Lijepa ti je Triša zimska idila u dvorištu.Bolje je to nego ona grozna bura koja je napravila pravi kažin, barem kod mene....smile66
sutra je novi dan
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 07:00
Mislim da su ti tratinčice još i jutros bijele!WinkBig%20smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 07:42

Oho, baš ste me razveselile posjetom od sinoć, jer smo ostali bez struje, pa se poslije nisam javljala.

Osvanuo je divan, hladan dan, nadam se i suncu, koje će vjerujem pomoći da moje cvijeće skine bijele kaputiće.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Jurica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jurica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 07:53
Evo tu sam ti i ja,čekam da vidim kakve će biti tratinčice kad ovo prođe,možda nam ovaj tanki pokrivač ipak malo zaštiti biljčice od hladnoće!Pusa!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 08:08
..fala, fala na toj tvojoj ljepoti, kad se sjetim da još i bura puše smrznem se gledajući ovak iz tople sobe... 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 133134135136137 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,390 sekundi.