Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 133134135136137 151>
Korisnik
Poruka
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2012 u 17:06
vilim svračati kod tebe,tako uživam u bojama tvog vrta i radovasmile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2012 u 21:50

Puno poslova je već obavljeno, a u međuvremenu i narcise su procvjetaleClap

Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 22:11
Prekrasno proljeće kod tebe dočekano i opjevano prelijepim riječima!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 22:18
Krasna boja jaglaca, lijepe slike narcisa Clap Uživaj u proljeću!
život je more
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 10:02
E.nona, anabistrica, Carol, sarajka, moon, Lovro, Lantana, hvala vam na posjeti i pohvalama.
Kako ste najviše hvalile moje narcise, pokazat ću vam nešto što je mene iznenadilo. Uvijek sam mislila da narcisi niknu samo iz lukovica, a neki od mojih su odlučili prošetati po vrtu i travnjaku čak i desetak metara dalje od starih lukovica. Valjda su zamolili ptice i vjetrove da im pomognu! LOL
 
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 10:09
Zabeharilo sve, a jučer ujutro osvalo sve posuto mrazom i tankim slojem snijega Confused
 
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 10:10
jadna moja kruškica ako mraz potraje Rolling%20Eyes Sad

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 10:11
I ova viljemka je požurila cvjetati odmah nakon rezanja. Mislim da nije stvar samo u jutarnjim minusima koje ugrožavaju cvatnju voćaka, nego nema ni jedne pčele, ni za lijek! Sad

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 10:12
I tek orezana breskva je počela cvijetati, nadam se da neće biti više minusa u zoru Rolling%20Eyes

Time is something you can never get back..
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 10:30
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Iz jedne šetnje po šumi, prošle godine sam donijela čarobni tirkizni buketić i smjestila ga u jednu lijehu u dvorištu. Nisam mu znala ime, samo me očarao svojom blistavom bojom. Sada je u toj lijehi nekoliko prelijepih buketića ove modre šumarice - jetrenke Very%20Happy



Prelijepi buketić plave ljepotice !!!

Lijepo mi je prošetati po tvom vrtiću, a sve ćemo kako dolazimo u posjetu odnijeti po par grana, i ove hrpe će nestati iz tvog dvorišta !!

A ja se od mame redovito vraćam sa prtljažnikom punim suhog granja i ostalog biljnog otpada, jer nema kuda s tim, a zbog susjeda jer su kuće jako blizu nemože zapaliti, ma kako hrpica bila mala !!  Tako da znam kakav problem ti je orezano granje!!

Lijep pozdravčić ti ostavljam, navratit ću uskoro !! 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 18:47
Super ti je vrt Misty, a siguran sam da će voćke izdržati hladnoću. Kod mene ima pčela, ali još nema cvjetova pa se sirote moraju uputiti dalje da bi malo oprašile. Otkrio sam u jednom kutu dvorišta i leglo bumbara koji vrijedno svakoga dana odlaze do susjednih polja gdje za sada cvatu samo maslačci, ali čeka ih uskoro ugodno iznenađenje pa se nadam da će ostat kod mene. Pitat ću ih bi li se uputili malo do tebe
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 09:17
Free pokazala sam samo mali dio tih grana i debala, ako ne nađem nekoga kome će drva trebati neću moći do mojih jabuka Unhappy
 
Medo samo ti njih uputi ovamo, put znaš Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 09:19
Evo malo proljeća iz mog vrta Smile
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 09:20
Narcisima će se za koji dan pridružiti tulipani Very%20Happy
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 09:20
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 09:22
Višnja baš raskošno cvjeta! Smile
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 20:11
Rascvjetano, krasno, cvjetovi voćaka su divni  Clap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 07:47
Mysti, probaj dati neki oglas u lokalne medije (Mali oglasi na radiju ili u novinama...) za te grane tj.drveće. Šteta što nema kod vas običaja paljenja vuzmenki, kod nas su mnogi minulog vikenda na taj način riješili grane i slično...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 16:09
Sve ti je lipo, uzivao sam listajuci tvoje stranice vrtlarenja smile64
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 21:39
nadam se da ti nije puno uništio mrazsmile68
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 133134135136137 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.