Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 134135136137138 272>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 20:59
Pa i bilo je odsmile84!!!
 
smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 21:31
Prekrasnosmile99, valjda ću i ja imati svoju kućicu i kombinirati cvjećke 
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 10:36
Da, smrcko, imat ćeš jednom kućicu, a kombinacije imaš svakim danom sve više!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 10:50
smile93super su mi ove tvoje kombinacije smile120
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 11:36
Jako su ti lijepe ove kombinacije Clap, super ...
život je more
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 14:04
Kombinacije mi se sviđaju, sve ti je krasno..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 14:09
plava macuhica ima predivnu plavu boju,a moram priznati da mi se nove kombinacije svidjaju
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 16:11
Iz svega predivnog, ipak se vidi da je "zeleno" tvoja najveća ljubav.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 16:58
Predivno predivno smile93
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 17:37
plava maćuhica je mrak
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 23:14
Koje dobre kombinacije!
A maćuhice su i meni pozitivno podivljale i sto puta su ljepše nego u jesen.
 
I samo da se malo pohvalim - imam dva listića alstromerie Smile
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 00:54

Hoya uspjela si u svojoj zamisli zelenila, predivno i veoma ukusno. A kad dodje još i dihondrica....smile181

Za Kameleon ili Houttuynia cordata, pretpostavljam da znaš da traži puno vlage i da se brzo širi,u stvari to je biljka pokrivačica tla koja se sadi u blizini jezerca......Nadam se da se ne ljutiš na ovim informacijama..
 
I kod mene maćuhice u trokrilnoj vazi totalno poludile,velike, zdrave, tako da ako ovako nastave, razmišljam da ih ne premještam
 
A Altromerije lijepo izviruju i imaju sve više listića.Ako se ne varam osim one ukrasne trave / za koju se tek dasnas rodila prava ideja gdje ce biti smještena, mislim da imam i tvoje campanule.....
Ajme sto sam ti zachatala temu......LOL                                                                                                                                  
 
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 08:18
Sad pogledah ove tvoje kombinacije u teglama, čestitke Hoya na maštovitosti, izgledaju prekrasno!
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 08:34
Žardinjere si zaista dobro "iskombinirala", a ova slikica mi tako eterično djeluje.

Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 11:36
Hoya, kombinacije su za 5 Thumbs%20Up pogotovo ona sa kameleonom
recept za sirup sam isprintala neka se nađe Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 23:52
Hej mala, moći ćeš tražiti suvlasništvo na moj teren, nema gdje te nema na terenusmilie_tanz_057.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 23:57
Da i alsteroemerije ( jedan dio, trebaju biti dublje posađene), santolina, kraljevski ljiljan, jastučac, hostica, tritomica.... se javljaju da su preživjeli zimski ratsmile176
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 00:06
Hoya ti bi se super slagala sa MPK ona voli samo zeleno cvice
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 10:16
Bromi, Lantana, stefkaja, gio, Cimi, forzicija, Duda, ivna, kontesaa - hvala na podršci !
 
Smrcko, kakvo suvlasništvo i ovo mi je previše. Samo ću ti šapnuti: Puno toga niče - imat ćeš jo puuuuuno za saditi!
 
Triša, Maryann, zamislte kako sam trknuta: Gledam neki dan žutu ranunkulu i svi cjetovi imaju zelenu sredinu prije otvaranja. I mene to oduševi !?!?!?
 
Primorka, ako su alstroemerie krenule za dvije - tri godine imat ćeš busene
 
Lora, znam ja za kameleona, ali znaš onu: Svaka budala ima svoje zadovoljstvo! Pa tako i ja LOLLOLLOL
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 10:33
I sad nešto što nisam htjela pisati, ali osjećam obvezu da vam kažem jer će ispasti da nisam fer, da sam samo u "svom forumskom vrtu, itd ...
 
Ovako:
MM je u subotu jako ozlijedio šaku tako da sada imam:
njega koji mora mirovati, sina u pubertetu, jednog mladog i razigranog psa, drugog starog i nemoćnog psa, sezonu poslova na poslu i kolegicu na godišnjem (svaka čast - prava kolegica), ogromno dvorište u kojem sve počinje bujati - pa i korov, a morali smo odbiti poziv na vjenčanje u subotu, ali ipak za ti djevojku radim svatovske kolače ..... 
 
Dakle, razumite me što me nema kod vas u "vašem forumskom vrtu", please ! 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 134135136137138 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.