Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavujev vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavujev vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 134135136137138 282>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 5 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 23:21
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Hvala ti guteHeart
kod mene je vrt jedino mjesto koje je uvijek uredno i gdje nitko ništa ne radi osim mene.
kada većinu života provedeš sa pet muškaraca, onda shvatiš da je puno poslova niškoristi pa se tako počneš i ponašati.

Kako si me nasmijala... ja sam i uz "samo" dva muškarca došla do istog zaključka
Kod tebe je proljeće več uzelo zamah, a kod mene nekako stidljivo, a zemlja mokraaaa, ništa se još ne može raditi.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2014 u 06:18
U ovom će tjednu, Slavujčice draga, sunce i nad Slavonijom zasjati - i proljeće će se u pravom sjaju pokazati.. Već se unaprijed veselim osunčanim slikama iz tvojeg cvjetnog raja!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2014 u 13:55
Toliko imaš prekrasnih slika...........
Veselim se novoj cvjetnoj sezoni u tvom vrtu!

Znam da će biti ovako:
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2014 u 14:29
Slavujčice, evo mene ponovo u tvoj vrt smile78, čuvarkuće su ti prelijepe Heart 
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2014 u 21:49
Hvala vam svima na posjeti.
Drago mi je da se veselite slikama mog vrta, trudit ću se da ih bude što više.

Anaida, sunce je došlo i u Slavoniju.
Još jučer je bilo sve toliko mokro da su se mogli praviti topovi od zemlje, a što su topovi, kat.rea sigurno zna.
Danas se već osušilo a biljke, skoro pa mogu gledati kako rastu i stvaraju cvjetne pupove.
To je naša Slavonija.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2014 u 22:02
prekrasne su ti runkule ,imala sam ih nekoliko godina a onda nestale ali kada vidim ove tvoje morat ću opet kupiti da se divim njihovoj blistavoj ljepotiSmile
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2014 u 22:06
gušarka


suručica prepuna cvjetnih pupova


plućnjak


stjenjarska iglica


stabalce forzicije

Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2014 u 22:14
kućna sreća se počela zeleniti


lonicera


pakujac


vrkuta



Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2014 u 22:16
Predivna gušarka!Moja će biti ovolika
kad navršim stotu
skroz je malecka
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2014 u 13:08
vrt danas










Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2014 u 19:36
Draga Slavice,kao da smo neki dan slavili 100-tu stranicu,a sad te čovjek jedva stigne :) veselim se beskrajno tvojim slikicama sada s proljeća.
Nadam se da si mi dobro...
Stabalce forzicije je preslatko,morat ću si ju i ja posaditi,to mi je velika želja,jer obara s nogu sada kad svugdje cvate!
Pusa velika!
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2014 u 21:13
Tvoj vrt je danas,ko i sve dane prije
prekrasan i zanimljiv,pun raznobojnih grmića
koji će se rasprsnuti u stotinu boja
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2014 u 07:55
Originalno poslano od člana LeoNata LeoNata napisao:

Draga Slavice,kao da smo neki dan slavili 100-tu stranicu,a sad te čovjek jedva stigne :) veselim se beskrajno tvojim slikicama sada s proljeća.
Nadam se da si mi dobro...
Stabalce forzicije je preslatko,morat ću si ju i ja posaditi,to mi je velika želja,jer obara s nogu sada kad svugdje cvate!
Pusa velika!
hvala ti LeoNata!
Svaka napisana poruka govori više o onome tko ju ju napisao, nego o onome kome je upućena.
Tvoja poruka uvijek donese djelić iskrenosti, čistog srca i pozitivne energije.
Forzicija će rasti i u tvom vrtu!smile73
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2014 u 07:59
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Tvoj vrt je danas,ko i sve dane prije
prekrasan i zanimljiv,pun raznobojnih grmića
koji će se rasprsnuti u stotinu boja
draga moja miška,
bilo bi u vrtu puno više cvjetića da pupovi nisu svako jutro, cijeli ovaj tjedan, okovani ledom.
Divim se mojim biljkama i njihovoj tvrdoglavosti da, dok nestane mraz, otvaraju svoje cvjetove.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2014 u 08:06
Ovako izgleda vrt prije nego sunce otopi led



chionodoxa


brunera


vrkuta umjesto kapljice rose ima komadić leda




gušarka





Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2014 u 08:46
Prekrasne slike,posebno mi je lijepo stabalce forzicije.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2014 u 20:03
zaleđeni rascvjetali vrt je krasan smile55
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2014 u 22:53
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Prekrasne slike,posebno mi je lijepo stabalce forzicije.
Hvala Camellia!


Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2014 u 22:56
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

zaleđeni rascvjetali vrt je krasan smile55
Hvala moonHeart

Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2014 u 23:48
I ti draga Slavujčice i tvoj vrt imate istu snagu i energiju - ništa vas ne može spriječiti da uživate u suncu, novom danu, ljepoti, miru i sreći. A mi uživamo što imamo tebe ;)  
Uskoro će još zatopliti pa će i mraz otići. 
Evo već dvije noći do u ovaj kasni sat šetam i uživam u tvom vrtu, a sutra se radi :(  pa treba i malo odspavati.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 134135136137138 282>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.