Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 136137138139140 260>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 17:51
Auuu, ma di je onaj smajlić što se onesvjesti, smile39, ovo je praznik za moje oći, kad već nema kod mene ni jedan rasadnik ni trgovački centar, da se barem tu nagledam. I meni su kao i Hani ove mačuhice prekrasne i one bijele s plavim crtama, a kako si ih dobro uslikala za izložbu slika Clap, a ruže smile39, ona Deutche Welle smile39
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 17:53
ma mislila sam kad ih tak nema za kupiti kak si uspjela naći toliko.super,baš mi je drago - a jesi vidla koju mačuhicu mislim pod "lavanda boju"? Ima da skupljaš sjeme kad bude - može?Ja budem nam ih sijala ak ti nečeš
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 17:56
Alisa, smile72drago mi je da ti se sviđa! Eh, da su ranije došle u ponudu našeg rasadnika...Wink
Tija, pa ja nemam nek jednu bateriju od mojeg idiot-fotića...niti jedna druga ne "paše", a kad sam pitala koliko košta rezervna, tip mi je u dućanu "ladno" rekao 580,00 knWacko...tak da mi se to nije dalo kupovat, pa to je skoro pol cijene od cijelog mog malog fotića! Reko, budem zbavila i s ovom jednom...LOL Fala na pohvali za cvjetiće!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 18:18
Lantana, ne se onesvješćivat LOLLOLLOL...još da imamo brigu s tobom oko vodanja po doktorima! Kod tebe nema rasadnika, ali ima ono što nema kod nas....i raste ono što neće kod nas....tak da svako nekaj ima! Eee, šta bi ja dala za onakav pogled sa terase! smile71
Znaš, žuta se super drži, i sve ostalo, a oleanderić crveni je potjerao "nešto", e sad, da li je to novi listić ili cvjetna stapkica, još ne mogu točno odrediti....Big%20smile
 
A ruža Deutsche Welle...mislim da je "malo" pretjerana boja na etiketi...ona bi trebala otprilike ovako izgledati....lila mirisna ruža šaličastog oblika cvjetova
Floribunda Deutsche Welle
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 18:27
Hanić, bum skupljala sjemenke od maćuhica ako ih bude, i ak ih ja ovak čorava budem vidjela LOL...kad to treba, na proljeće? ...ja budem ti to skupila a ti sij...ja sigurno nebum....ja i sijanje smo na "Vi"LOL
...jel,...kaj se tebi nove ružice ne dopadaju nimalo, kad niš ne komentiraš.....smile155smile96
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 18:28
i ova je lijepa ali ona je savršena, i mislila sam da ne može bit tako tamna smile169
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 18:33
Bromi...mislim da baš i nema onak tamno-ljubičastih....to je samo marketinška "varka za malog Marka" LOL....eventualno je možda tamnije boje sorta "Blue Magenta",penjačica ramblerica,  ali ta cvate samo jednom u sezoni....ima je Hana pa bumo nju pitali kakve je boje, ak nam nebude rekla...nebum joj skupljala sjemenčice od maćuhica! LOL
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 18:41
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

...jel,...kaj se tebi nove ružice ne dopadaju nimalo, kad niš ne komentiraš.....smile155smile96
 
ne mogu još k sebi od te rijeke mačuhica, ali sam se zato pohvalila u svojoj temi da imam iste takve zahvaljujući tebi. naravno da su divne, predivne. Gledam ih po netu i zamišljam ljeto kak cvatu
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 18:44
Kaj se tiče Blue Magente- nije jako ljubičasta,recimo ko ljubičica saroza odsjajem. Ne znam kak objasniti, ali nije tak jako ljubičasta kak je prikazuju u katalogu. I nemoj se prijetiti za sjeme bum ti došla tam- konačno i sama ga pobrala. Šalim se
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 18:49
Niš se nemoj šalit Hana...samo ti dođi..već bi ti bilo i vrijeme...sam se prijetiš...a iz svega niš...smile96
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 18:53
smile160  želim ti lijepo  vrijeme da posadiš sve ovo što si nabavila.
Prekrasne su ti i maćuhice i ruže.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 18:59
Fala ti draga Otok, rekli su na prognozi da će sutra biti ljepše vrijeme pa se nadam da ćemo to uspjet posadit. Hvala na pohvali...i...jel ti pomogao štogod onaj link za bonsai-je? smile79
...zaboravila si me malo "pošpotat" za nove biljčice...LOL
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 19:07
smile198 držim fige da se pelceri bugica prime, imaj me na umu Big%20smile
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 19:14
Ma htjela sam ti napisati da si mogla poslikati i ostalo što si kupila osim maćuhica i ruža, nekako ne vjerujem da nisi još nešto pronašla.

Pogledala sam ono o bonsaiu i još ponešto, zanimljivo mi je to, samo mislim da neću imati strpljenja
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 19:20
Silvek...znaš kaj, slijedeće sezone, kad bude toplije...ja tebi šaljem pelceriće od bugica, friške...ušuškane...pa ti pikaj, može?...da ti ja zapelcam, to ti baš i nije najbolje rješenje LOL(nisam sigurna da sam jako uspješna u tome) LOL i ne želim imati obavezu da dršćem još i nad tvojim pelcerićima na zakorjenjivanju, dosta mi živaca pojedu i moji LOL!
 
Otok, časna riječ, to je sve!...niš drugo nisam kupila (ne računajući špeceraj!).LOL..pa znaš da ja nikad ne lažem...Big%20smile...ak i nebudeš imala živaca za bonsai...nema veze...imaš ti i ovako divnih i reprezentativnih biljaka ClapClapClap
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 19:31
nije istina da nije nikaj drugo kupila........ kupila je i meni ruže kak i sebi samo neće reči kad je skromna smile78 (ne znam da li se to računa)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 19:42
Računa se, zato joj nije više ništa stalo u auto
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 19:44
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Računa se, zato joj nije više ništa stalo u auto
 
eto vidiš LOL ,da je bilo mjesta ko zna kaj bi još dovukla doma.Ovak je "samo" 90 mačuhica i "par" ruža Big%20smile
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 19:54
Flavia, ne špotam te ja za nove biljčice, samo se šalim, drago mi je kad kupiš nešto ovako lijepo.
Ponekad mi je žao što kod nas nemam takav izbor biljaka, a nekad mi je drago, jer bi se teško obuzdala

Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 19:58
Kaj ste se "nadovezale" na mene siroticu smile96smile96smile96
...pa rekla sam da sam kupila ruže...znači...suma summarum...samo ruže i maćuhice...i špeceraj!
...dobro veliš Otok, ne bi više ni stalo u auto...a bio je i Ben u nabavci, on je malo "trknut" pas, čim se otvore vrata od auto, on uskače, voli se vozit ko "malo dijete"...jedva smo se potovarili  smile96u mali auto! Trebali ste vidjet Bena među maćuhicama.... smile96
Otok, za "špotanje"...pa to je mala šala....pa znaš valjda da si ti meni draga i kad me špotaš i kad mi daješ dobre savjete! Hug
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 136137138139140 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.